River bayrakları vol 2.

Başlatan Serkan, 27 Ocak 2011, 20:44:03

« önceki - sonraki »

sadece55

Alıntı yapılan: Erdinc - 18 Şubat 2011, 12:12:45
İlla aramıza 55 tane zenci taraftar mı ( bayrak sopaları yerine )   transfer edelim

babasamsunlu

Başkanımız gerekli açıklamayı getirmiş..Zenciye transferine gerek yok...Lüten kendi değerlerimize sahip çıkalım :D :D :D

Serkan

Neyse maçta öperim ben seni ( = :-*

tribün olarak güzel yerlere gidiyoruz ( =

Ertuğrul Sağlam

Olur! birdahaki maçta bayraklardan sopaları çıkarıp bayrakları stada sokar, sopalarıda yönetime göndeririz. Artık onlarda o sopaları biyerlerine sokar. ''Standardın dışında sopalar ama yapacak birşey yok''

kuzey55

kucağa oturmaya alışkın oldukları için standartın üzerinde olması çok sorun olmayacaktır onlar için.

Sonuna Kadar 55

gerek yok bence de zenke yeter..

Ahmeti

sadece türkiye'de değil şampiyonlar ligi maçlarında bile bu bayrakları görüyorum onlara serbestte bizemi yasak bu ne geri kafalılıktır anlamıyorum.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 24 Şubat 2011, 16:25:27
sadece türkiye'de değil şampiyonlar ligi maçlarında bile bu bayrakları görüyorum onlara serbestte bizemi yasak bu ne geri kafalılıktır anlamıyorum.

8jk - fb maçında yüzlerce vardı. Bu emniyet kuralları sadece Samsunspor taraftarınamı işliyor merak ediyorum.

Akyol

Diğer takımların emsal bayraklarının resimlerininde olduğu bir bildiri yayınlamak gerek bence...

Ahmeti

olmassa bir çamaşır ipi alırız dolarız belimize stad'a girince gizliden çekeriz bayrakları maratona.

kuzey55

tavşanlı maçına sayılırını da artırıp tribüne sokacağız inşallah.

twitter

erdem

yine almazlarsa mahkemeye verelim bence:)

**KaR6**

yine almazlarsa kumaşları alalım, sopaları ilgiliye bırakalım bence..

CurvaSs

güzel bir çalışma olur cidden ama yine almazlarsa, harbiden ayıbın kralı olur..!

ne istediğinizi anlamıyoruz ki; hani adanaspor bile bizim taraftarımızı överken, siz taraftara neden zorluk çıkartıyorsunuz.? ya da malum takımın tarafatarları ile dostluk içinde olan ve bilet konusunda nasıl bir politika yürüttüklerini bilmediğimiz bir grup nasıl içeri sokuyor? roma bayrağı diye nam salmış bayrakları, roma taraftarı içeri sokarken, ab standartlarına ulaştırılmak isteyen tribünlerimiz neden içeri sokamıyor? en basit örneğinden, türkiye'de fenerbahçe, beşiktaş tribünleri bayraklarla show yaparken, bizim tribüne mi işliyor kurallar? şampiyonlar liginde gs'nin çok sayıdaki bayrakla yaptığı olay ne idi acaba?

bırakın kardeşim bu işleri, bırakın..! amacınızın ne olduğunu bilen biliyor, kendinizi daha da fazla küçük düşürmeyin..

tavşanlı maçını izlerken tv'den bayrakların güzelliğini görmek istiyorum.. bir de, siz isteseniz de istemeseniz de taraftarımızla ve samsunspor'luluğumla birkez daha gurur duymak istiyorum. hadi yönetim, kalın sağlıcakla..!!