11- Billy Mehmet

Başlatan kaptan 55, 13 Ocak 2011, 17:27:43

« önceki - sonraki »

5samsunlu5506

bence futbol oynayaçağı yer türkiye değil burdaki sistemle çok alakasız ingiltere alt liglerinde veya iskoçyada iş yapar

kumköylü ahmet

yaaa arkadaslar biz ne futbolcular harcadik en son cenk gibi billy kim oluyo harcanaksa harcansin gitsin umrumda bile degil defolup gitsin bu adamdan eski bir deyimle topcu filan olamaz topa depemiye bile.Hocamizda Ne mal oldugunu anladida son maclardas sans bile vermiyor.Arkadas samsunsporumuzda oynuyorsan calisacaksin gecmisin degil gecmisinin bize faydasi yok o yuzden suan samsunspordaysan o armanin buyuklugunu bilicek ve oynayacaksin..Gelisin bile problem oldu zaten.bir macini bile gormedim genclerbirliginde senin sonuna geldik bu adami bize ne umitlerle getirdik neymis orta filan gelmiyomus gelse neyapcakki hic birsey..Bakin adem buyuge mersinde 2.yari geldi 8 golu var.gecmisine bakanin gelecegi olmazmis..busene boyle gecdi artik seneye kendie klup arasa simdiden iyi olur banka asyada kalacak futbolculardan biride bu.
Huseyin Kalpar Hocamiz Daha Neyapsin Bu Adami Bize Faydasi oynamiyarak olur anca.

Kaya

Haydi Billy çak Denizliye...

kumköylü ahmet

sakatlanmis sene sonuna kadar iyilesme billy boyle daha fazla katkida bulunuyorsun

Serkan

dün oyuna hareket getirdi; iyiydi.

Burak

bu adam futbolu biliyor bence süper ligde daha faydalı olur kanaatindeyim

Ollivanders

Güngören maçında patlama bekliyorum kendisinden :D olumlu anlamda :)

sadece55

top alış verişlerini bende çok beğeniyorum ama şuan ki takım kimyasına uygun değil..İnşallah güngören maçında patlama yapar selimin dediği gibi

55.hakan

Zenke'ye göre sürekli pres yapması işimize yarayacaktır.

celebi

bu hafta gol bekliyoruz billy senden

kalptenþimþek

rakiplerin belini kıracaktın, şimşek gibi çakacaktın, tribünleri yıkacaktın.... seni sevenler burda.. hani bili bili nerde?  

mehmet yılmaz

Samsun futboluna en büyük katkısı Uzun Mehmet'e Billy lakabını takmamızı sağlaması olan futbolcu...

##kdc##

Gorkem

At artık billy bu hafta

SerhaT55

Ordu maçında iyidi top alıp verdi pas yaptı fena değildi güngörene  gungoren_x gol atar inşşallah  :)