Samsunsporumuzun hazırlık maçları

Başlatan sefa 55, 05 Ocak 2011, 15:56:31

« önceki - sonraki »

Uğur Yıldız

takım hakkatten iyiydi ben çok beğendim oynadığımız rakip süper ligde bana göre en iyi kadroya sahip takımdı..kemal,ahmet şahin,hakan bayraktar müthiş oynadı bana göre dilaveride beğendim adamda bişiler var ve musa büyük ademi keserse kimse şaşırmasın ve abdülazizin artık takımda yeri yok bence ..

ahmetsefa55

oyun ortadaydı.net olmasada onemlı ataklarımız vardı.tabı ofsayt golumuz harıc.ama gorduk ki agbetu-zenke ıkılısı ılerıde top tutamıyo.

ozellıkle zenke cok verımsızdı.kılo almıs.bu kadar destegın bır araya geldıgı bır sezonda zenkenın şeyinin keyfını bekleyemeyız.

bılly benı umutlandırdı.iş yapacaktır.umarım ızzette ıyı cıkarda bılly-izzet ıkılısını goruruz hucumda.

dılaver ayagına hakım ama bende bır soru ısaretı bıraktı acıkcası.bıraz agır gıbı.adam gecmede zorlanıyo.gerçi karsısında kı de gokhan gonuldu.cok gormemek lazım.katkı saglayacaktır.

musa ıyı oldugu zaman ademı cok rahat kesecektır ancak kondusyonu cok yetersız.ozellıkle mac kondusonu.ılerleyen haftalarda cok işimize yarayacaktır.

zulfıkar daha cok genc.daha fazla mac oynaması gerekıyo.bız abdulu turgayı turgutu topcu yaptıysak bu cocugu da yapabılırız dıye dusunuyorum.tabı cok calısması ve kendını futbola vermesı gerekıyo.

genel hatlarıyla ıyı oynadık dıyebılırım.ılk yarı ortadaydı mac.ıkıncı yarının ozellıkle cok dıkkat ettım 45-70 arası cok ıyı top oynadık ve defansı yarı sahamıza kadar cıkararak oyunu rakıp sahada oynadık.zaten ondan sonra degısıklıkler gelmeye basladı.

umutluyum.her zaman dıyoruz.bu takım bu sene superlige cıkacak !!!

kavak_55

17 Ocak 2011, 01:19:32 #497 Son düzenlenme: 17 Ocak 2011, 01:54:04 samsuni
evet spiker bozması samsporun 1 pozisyonu var dedi   >:( takımımız iyi yolda inşallah daha iyi olacak.

seskat

ben 10 dk tv'nin sesi acık izledim macı, baktım spiker öküzü saçmalıyor, kapadım sesi, sadece macı izledim. ben takımdan cok umutluyum. kaleci müthiş güven verdi. defans da sağlamdı. orta sahada iyiydi ayrıca hakan müthiş oynadı. forvet hattı ise verimli olamadı, bu da gayet doğal, rakip defans güclü. akhisar, altay ve diğer bank asya takımlarında böyle defans yok. gol yemediğimiz icin mutluyum. Billy Mehmet gercekten takımımıza büyük katkı sağlayacaktır. Takıma güvenim yüzde yüz arttı. işallah ilk haftalar iyi başlar ve sona doğru da süper ligi garantilemiş şekilde bitiririz. not: FB TV de bile bu kadar ön plana cıkmamıştır Fenerbahce bu akşamki kadar. Spiker doğuştan Fenevliydi galiba. Rezil istanbul medyası...

berusa55

Takımımızın sahada duruşu, yayılışı, paslaşmaları, kendine olan güvenleri süper ligdeki takımları aratmadı hatta birçoğundan iyiyiz. Bu bile ne kadar asil bir takım olduğumuzu gösteriyor.

kalptenþimþek

17 Ocak 2011, 02:01:41 #500 Son düzenlenme: 17 Ocak 2011, 02:06:29 kalptenþimþek
Yarın çıkacak gazeteler...

mehmet yılmaz

Fener'in 103 golle şampiyon olduğu sezon bu. Ligde sadece bize gol atamamışlardı. Kadıköy'deki bu maç 0-0 bitmişti. Rövanş ise maalesef oynanamamıştı :(

samsunmania

Şu lige bi çıkalım o zaman görüşeceğiz. Bu İstanbul yalakaları ile uğraşamıyorduk 5 yıldır. Adımızı sanımızı unutmuş bunlar. Samsunspor unutulur mu?

AhmetDenizci

berusa55

Zenke'nin ofsayt gerekçesi ile sayılmayan golünü göremedik videoda. Baya kısa ve eksik bir video olmuş ama sağol paylaşım için.  ;)

AhmetDenizci

onu koymayı unutmuşlar yahu, şimdi söylüyorum eklerler birazdan kusura bakmayın  :o

binikalamadım

yüz yıllık efsane
rezil oldu bizlerle
samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x

yeni transferlerin hepsinide umut verici buldum

lucarelli

Fener taraftarı da çok komikti dün gece. tezahuratlarına gülmekten yarıldım.

babasamsunlu

hastane odasında izledim maçı..

Bily de zülfikarda musa da bence takıma katkı sağlar..Yalnız bu adamlar adapte olana kadar inşallah saçma puanlar kaybetmeyiz..
Dilaver soru işareti..Ufuk neden oynamadı ?? O genç Oğuz kısacık pıtır pıtır kimdir bilen var mı ??

Ahmet bu ligin hatta süper ligin bile üstünde bir kaleci olduğunu bir kez daha kanıtladı..
Mersin maçından sonra sürekli kazanan bir takıma sahip olabiliriz..Tabi el freni çekilmez ise  8) 8) 8)

furkan5534

samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x