Samsunsporumuzun hazırlık maçları

Başlatan sefa 55, 05 Ocak 2011, 15:56:31

« önceki - sonraki »

Turuncu

Turgayın yerine acil top yapan adam lazım.Şaka gibi bide kaptan.Billy mehmet bişeler yapacak gibi görünüyor inşallah faydalı olur.

jean

emre

işte bu süper ligin ayak sesleri.

Gökberk55

Musa hakkında olumusuz konuşulunca korkmuştum ama bugün çok hoşuma gitti,billyde akıllı paslar yapabiliyo,ahmet şahin zaten bizim yıldızımız,hakan bayraktar yine abilik görevini üslenmişti,benim hoşuma gitmeyen tek isim murat yıldırımdı bugün topla çokca oynuyor her zaman yaptığı iş bu bize sıkıntı yaratabiliyo zamanla.ufuk neden oynamadı acaba?

edmontdante

Bizim kadro doğru zamanda doğru işi yapamıyor.
Doğruyu yapıp topu kapıyor yanındakine atmıyor.
Ayağının dışıyla orta sahaya oynasa kontra yakalayacağız ayak içi geri dönüyor vs vs vs.
Bomboş topu sürmek varken zayıf ayağıyla şut atmaya çalışıp *** üstü oturuyoruz.
Kalecinin hatalı paslarında topun dibine girip topu yükseltmeyi bile bilmiyoruz.O kadar zor ki bu iş kimse yapamıyor.
Bu kafa yapısındaki oyuncularla bu iş yapılamıyor malesef.Ama ligin kalitesi belli o da bir gerçek.
Zenke 7 gol atmış,Abdülaziz patlama yapmış ama derseniz ki  maç kazandırırlar mı kimse garanti veremez.
Transferler ne getirir bilemiyorum.Zülfikar çok berbat göründü gözüme.Musa doğru tercih gibi.Diğerlerinden pek bir şey anlamadım.hayırlısı

kuzeycity

bizi yenecek takımlar hiçe yakın, ama kapalı defansları hala açamıyacaz gibi geliyor bana  :(

vanlioglu

bende beğendim takımı. dikkatimi çeken nokta takıma yeni gelenlerin hepsi sürekli baskı yapan topu kovalayan tipler. 2. yarı daha presli bir samsunspor bizi bekliyor.

sadece55

Dilaver ve Billy Mehmet bana umut verdi...Şu orta sahaya bir tane top yapan adam girerse takım işi götürür...Ayrıca ben Orhan'ı da çok beğendim Gökhan gönülle iyi başa çıktı

Ayberk

Kısa süre izleyebildik ama Billy'nin ayağında top sürüşü filan bile kalite kokuyordu, Musa'nın da onun da ayakları yere sağlam basıyordu. İnşallah iyi olacaklar, ümitler taze :)

CeLL-O

Musa hiç sırıtmadı, isabetli bir transfer gibi göründü ilk maçında.

55.hakan

İlerdeki oyuncular hep aynı tipte oyuncular hiç teknik oyuncu yok hepsi deve gibi veya fizikli ama top tekniği az.Forvette bence top tekniği iyi olan birine ihtiyaç var.Hakan Koçarslan'ı da bu takımda tutan zihinyete yazıklar olsun.

cembaba

Arkadaşlar bence Armamızın ağırlığı yetti. Oyuna giren oyuncularımıza baktığımız zaman hepsi mertçe oynadı. Takımımız iyi yolda. Seneye artık bizim tribünlerimiz önünde oynayacak takımlara şimdiden kolay gelsin :D

kalptenþimþek

Son kornerde Hakan Koçarslana'a bakıp gözlerimi kapadım .:.:.

doðan

Son vuruşu yapabilecek kabiliyette birini göremedim yanlızca , diğer açılara bakacak olursak gayet tatminkar doğru yolda gibiyiz...

samsunspor.co.nr

Korkudan 70. dakikaya kadar oyuncu değiştiremeyen (lugano-bekir zorunlu gibi geldi bana) sözde büyük ezikbahce karsısında yaptıgımız oyuncu degisiklikleri ile sıradan bir hazırlık macı mantığıyla oynayan takımımla gurur duydum.

Aldığı hava topları,duruşu ve inandığım yeteneğiyle Billy Mehmet'i beğendim. Takımla yapacağı çalışmalar ile faydalı olacağını düşünüyorum.
Musa Büyük de fena değildi.
Dilaver'in de faydalı olacağını düşünmüyorum.
Diğer genç oyuncular için yorum yapamıyorum.

İkinci yarının ilk 4 haftası alınacak 12 puan çok önemli sonra deplasman-ankara bay-deplasman var yanılmıyorsam.

Bu takım ile de bunu yapabileceğimizi düşünüyorum.

Sevgiler.