Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

cgr

Alıntı yapılan: salihcakir - 23 Ocak 2011, 15:19:41
orta alanda anıl'ı hiç bir şekilde tutamıyormuşuz. murat gibi adam var, anılı rahatsız etcek top çalacak. inşallah ikinci yarı yanlışından döner şu adam da muratı alır inşallah.

Al Anıl'ı sok bi tarafına Kalpar...

alfredo55

moral boızmya gerek yok yeneceğiz biz Samsunsporluyuz inanın !!!

alperen

Cihan3855

alacaz maci 1-4 cosun be..ver coskuyu....hadi beyaz oglum bosuna gelmedin..2 tanecik yeter li

King Of The North

Neyse moral bozmayalım şimdi, atmadan yeseydik daha mı iyiydi?

yirmiuc

eğer o kadar etkili oynuyorsa al hakan koçaslanı, anıl'la biraz ilgilensin.

Tufan

Billy 11 numara giyiyormuş onuda öğrenmiş olduk.
ayıp ya bi şanssızlık var anlayamıyorum. hoca Muratı almalı ortasahada top tutmalıyız.

55cem55

Ahmeti

Serkan

King Of The North

124 üye 29 ziyaretçi, deplasmandaki taraftarımız kadar online var sitede şu an, merak etmeyin 2.yarı atarız gene ama yer miyiz bilemem ;D

alfredo55

anıl zaten çok kaliteli bir futbolcuydu kalpar sağolsun adamı takıma monte edemedi eğer etse çok faydalı olurdu görüldüğü gibi

salihcakir

ilk yarının özeti orta alandaki dirençsizliğimiz ve rakibe çok fazla oynama imkanı vermemiz neticesinde ilk 10-15 dakika dışında hakimiyeti ele alamamıza neden olmuş. senin elinde oyunun iki yönünü oynayan Murat gibi bir adam varken anlamsız bir şekilde agbetu ve a.aziz tercihleri ile orta alanı dirençsiz bırakıyorsun.

bu lig mücadele ligi, turgay-bayraktar ve murat orta alanında beraber olacak arkadaş. sonra istersen agbetu-abdül billy ile tamamla 11'ni istersen zenke-billy-ufuk ne yaparsan yap. ama içeride dışarıda yukarıda bahsettiğim 3'lü ile başlayacaksın. yoksa kazansan da şansa kazanırsın.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Serkan - 23 Ocak 2011, 15:24:04
böbreklerime ağrı girdi sinirden :S

volteran iç...iyi gelir..ben içtim şimdiden 2 tane ;)