Bank Asya 1. Lig / 18. Hafta: Akhisar Belediyespor- SAMSUNSPOR'umuz: 1-2

Başlatan celebi, 21 Aralık 2010, 15:52:15

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 21 Ocak 2011, 05:07:52
çelebbi dedi, "satın evi, arabayı samsuna oynayın.." dedi..
ferrari alacağım kendime.. 8)

çelebi bir maç için de evi, arabayı satın dediydi de tersi çıktıydı. Hangi maçtı o?
kim bilir kaç ocak söndü bu zalim çelebi yüzünden?  >:( :( 8) :P .:.:.

ErkÇay55

İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyorsak üç puanla başlamamız gerekiyor 20 Ocak'da rahmetli olanların ruhları şahd olsun.İnşallah üç  puan bizim olacak.

King1965

Tolga55

Kazanalımda 1-0 bizim olsun  :) İnşl. kazanacağız bu maçı. Haydi SAMSUNSPOR samsunspor_x

FaTiH_HaN

ilk maçlar her zaman zor olur inşallah bu maçı alırız. yarım gole bile razıyım yeterki 3 puanı biz alalım.

cembaba

King1965

Alıntı yapılan: CemBaba - 22 Ocak 2011, 11:45:56
Çok özledim ya ligi! Artık maçımız oynansın :)

aynen @cembaba  yaa :( valla dun besıktas macın ızledım bucanın oynadıgı futbol benı sınırlendırdı ah o lıge bız cıksak su bejekeye gese ye febe ye teseye ne  :-X :-X K*yardık Özledim super ligi yaaa az kaldı ama 4 aycık sabredıcezzz şampiyonuz bu sene yaaa

berusa55

Uzun zaman sonra rüyamda Samsunspor'umuzu ve bu maçı görüyorum; 33.dk 3-0 öndeyiz. Allahım gerçek olur inşallah.

eren55

Yenmekten başka seçeneğimiz yok!Madem hedef Süper Lig illa ki yenmek lazım.

havzalı55

Erman özgür mersin takımının sol beki de bugün trt den yapılan canlı yayında 2 hafta sonra bu ligin kaliteli takımlarından hatta en kaliteli takımı samsunsporla maçımız var bizim için çok önemli mac yorumunu yaptı bu lig bu kdar korkarken samsunspordan akhisara puan kaybı yaşamayız insallah

celebi

twitter

yarın yağmur olabilirmiş maç sırasında bizde yağmurlu maçlarda berbat oynuyoruz inşallah sorun çıkmaz

cgr

Alıntı yapılan: twitter - 22 Ocak 2011, 18:28:21
yarın yağmur olabilirmiş maç sırasında bizde yağmurlu maçlarda berbat oynuyoruz inşallah sorun çıkmaz

Olumlu düşünelim... Lütfen... Maç öncesinde yorumları bazen hiç okuyasım gelmiyor...

fat55