Samsuni Bank Asya 1. Lig Günlüğü'nde

Başlatan AntZ, 05 Aralık 2010, 00:02:27

« önceki - sonraki »

AntZ

05 Aralık 2010, 00:02:27 Son düzenlenme: 05 Aralık 2010, 19:39:36 Ant55
Yarın gece 00.10 gibi TRT1'deki Bankasya 1. Lig Günlüğü programının konuğu "Samsunspor'luluğun kitabını yazan adam", üstadımız Mehmet Yılmaz olacak. Kendisiyle gurur duyuyor, programda başarılar diliyoruz.

gkhn

Allah yardımcın olsun abi gurur duyuyoruz seninle >l<

kumköylü ahmet

hollandayada selam yollarsin artik mehmet kardesimiz  :D

Ollivanders

Abi tribunleri gostermemelerinin , koreografi yi adam gibi gostermemelerinin nedenlerini sorabilir misin? Hangi tribun 20 bin kişilik stadyumunu doldurabiliyor. Tamam tarafsızlıga golge dusurmemek amacları ama. Hakkımızı da versinler bize.

mehmet yılmaz

Pazar gecesi maç özetleri de olduğu için ilk bölümde Samsunspor'u ve kitabı, sonraki bölümlerde ise maç değerlendirmelerini konuşacağız sanırım. Koreografiden ve tribündeki yükselişten mutlaka söz edeceğim inşallah. Ancak dua ediyorum ki, galip takım olarak ayrılalım güngörenden.

kalptenþimþek

05 Aralık 2010, 04:07:10 #5 Son düzenlenme: 05 Aralık 2010, 04:11:37 kalptenþimþek
Alıntı yapılan: samsuni - 05 Aralık 2010, 03:12:06
Pazar gecesi maç özetleri de olduğu için ilk bölümde Samsunspor'u ve kitabı, sonraki bölümlerde ise maç değerlendirmelerini konuşacağız sanırım. Koreografiden ve tribündeki yükselişten mutlaka söz edeceğim inşallah. Ancak dua ediyorum ki, galip takım olarak ayrılalım güngörenden.

Merakla bekliyouz, İnşallah galip geliriz..

ahmetsefa55

mehmet abi vatan55 ın öyku yengemıze selamını ıletırsın umarım ;)

eakgül55

mehmet  abim  BaşarıLar Allah yardımcın oLsuN...

tazmania

Allah utandırmasın Mehmet abi bizleri en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphemiz yok. samsunspor_x

_SoN_

Ekrem

Allah yardımcın olsun abi Bizi en iyi sekilde temsil et oralarda  >l<

kumköylü ahmet

bence bir bahane uydur ve katilama o programa sonuncu takima yenildik be utancdan baska birsey degil bu  .:.:.
ben olsaydim katilmazdim hemde adi bile dogrudurust belli olmmayan takim bize gunumuzu gosterdi

KareAs55

Dartagnan

abi kolay gelsin sana .Zor durumdasın .

Acıkcası bızler mail yagmuruna tutalım programları.Yeter baba bir yere kadar .

kuzeycity

Malesef hayatının en zor dialoglarindan biri olacak bu maçtan sonra, Allah yardımcın olsun :( :(