BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Yok kardesim emin ol oyle olmustur. Çünkü onun daha rezili olamaz. Her iki maçı da izleyenler yorum yapar ise daha iyi anlayabiliriz. Sistemsizlik sistem olmus bizde.

King Of The North

Bu arada yarın ve sonrası gene başımız önde gideceğiz, bir arkadaşım sizin bu kadro süper ligi zorlayamaz dediğinde çok kızmıştım ama haklıymış adam, biz bu kadar objektif bakamıyoruz.Kartalı :( Güngöreni Karşıyakayı Boluyu Tavşanlıyı Akhisarı yenemiyorsan şampiyonluk hayal...

holigan5565

benim artık umudum kalmadı hocamız kalparı sezon başından beri destekleyenlerden biriydim ama artık şu ortaya çıktıki bu hocayla geçen seneden beri çıktığımız 4 kritik maçı kazanamadık.nedenine gelirsek evet sene başından beri aksini savunsam da gerçek şu sen eğer elindeki hiçbir oyuncuya kendini sevdirmezsen böyle maçlara takımı motive edemezsin.savaş terbiyesizlik etmiş peki soruyorum herşey disiplinse geçen haftada trabzonda engin sahadan çıkarken hocaya küfürü bastı adam oynattı.demekki sırf disiplinle olacak iş değil bu hakedene formayı vereceksin.savaş ne kadar tribündede sevilmesede hücumda topa basan tek oyuncuydu.evet hocam sen maalesefki sırf kendi hırsların adına bu takımı yakmaya hakkın yok yazıklar olsun yeter artık.ama kendimi geçtim geçen hafta büyük emekler vererek hazırlanan gösteriyi ve çiftliği yakan şirinlerin emeklerine ve umutlarına yazık. sen ve oynmayan her bir topçu bu kadar insanın umutlarını çalıyosunuz yazıklar olsun size

red_white

hala elim ayağım titriyor emeklerin karşılığı bu olmamalıydı... kalparla olmucak bu iş.. oynamayan futbolcuyuda göndereceksin yok iyi niyetli yok şöle yok böle bahanelere artık yeter.. güngörenlilere bizi madara ettiniz

red_white

celebi

ben artıkister celebi tam adam değil anladık deyin ister tükürdüğünü yine yalar deyin ister totem deyin play off ta oynasak 1. de olsak bu sen maça gitmeyeceğim karar  verdim. netten ve tv den seyredeceğim olursa. 5000 kişini 500 kişiye rezil oluşunu izledim >:( >:( ve cenk az biraz akıllan derim.

Tufan

Turgut kiralık miralık gelse fena olmaz hani kazmadı saç baş yoldurtur ama Azizle Agbetunun toplamından daha verimli olur.

mehmet yılmaz

yorumları okumaya çalıştım da ikisini altını çizmek istiyorum

birincisi bugün güngörene gelmeyenler çok sanslılardı, çünkü o rezil futbolu görmediler. sadece yenilgiye ü<üldüler, biz ise hem yewnilgiye hem de rezalte üzüldük.

bir de güngörenlilere madara olduk. 5.000 samsunspor taraftarı maç öncesi hiç ümidi olmayan, tribünlerini boş bırakan güngörenlilere rezil edilmiştir, vebali olanlara yazıklar olsun :(  >:(

lonely5534

Benim şaşırdığım bu Turgayın yerine hiçbir alternatif yokmu bu takımda.Bu olumsuz ve katkısız adamı izlemek zorundamıyız her maçta.Yoksa antepli diyemi bu adamı 11 de oynatıyor hep.

Ollivanders

Abi ne gordugunuzu aşagı yukarı bizde yozgattaki 2. yarıda gormustuk. pek bir yabancı durum degil.  >:(

lonely5534

Hafta stada maça gitmeyeceğim protesto ediyorum yine hüsranla karşılaşabilirim diye canıma dokunuyor.Kalparın gözlüklerinde sorun var galiba kolay takımlardan puan alamazsak hedef süper lig diye kandırmasınlar bizide enayi yerine koymayısınlar bu sekil devam ederse 2000 taraftarı zor görürler.O kadar çok şey söylemek istiyorum ki kıyamıyorum takımıma.

Dartagnan

Arkadaslar kımse kımseyı kandırmasın.Bugun fıksture baktım.Gercketn zor bır fıksturumuz var.Ilk devrede zayıflarla dısarda oynuyoruz.Guclu olanlarla ıcerde.Ama sen dısarda  aptalca puan kaybedıyorsun.Hadı gectım bunu ıcerde guclu olanlara 1 puan ıyı dıyorsun.eeee sana demezler mı hoca bunun 2.yarısıda var dıye ? bız eger sampiyonluga oynuyor olsaydık bızım bu ılk devrelık avantajla ılk sırada olmamız lazımdı.Ancak bız lıderın 7 puan arkasındayız.Her seyı acıklıyor bu durum.Bana kımse 2.donem ıyı olacak demesin.Zayıflar buraya gelecek ama bizim ic saha istikrarımız ortada. Guclulerle dısarda oynayacagız ordan puan alacagımız tamamıyle muamma.Kanımca sampıyonluk kocamannnnnnnnnn bir hayal.Bu konumumuza bakarsak playoff bıle kocaman hayal.Bu takım bu gıdısle dusmemeye oynar abı benden soylemesi.

2.devre bu takım kurgusu ve buyuk DUAYEN ile

deplasmanda Akhısarı yenebılecegımızın garantısını kım verebılır.(deplasman)
evımızde Altayı bu halıyle yenebılecegımızı dusunen var mı ?(ev)
deplasmanda Mersını durdurabılır mısın bakalım ? (deplasman)
evımızde Kartaldan 3  puanı zor da olsa alırız belkı.
Boluspor la dısarda oynayacaksın alsana 3 puanı.(deplasman)
adanaspor ılk yarıdakı adana degıl,3 puan surprız olur (deplasman )
Tavsanlının bugun gbb ye karsı oynadıgı  mactaki futbolu gordukten sonra evımızde 1 puana devam (ıcerde)
Giresunspor o zamana toparlar mı bılınmez ama ılk devre bıreysel becerı sonucu skora ulasmıstık,1 puan yeter (icerde)
Diyarbakır muamma.Hadı bundan alırız 3 puan (dısarda)
Karsıyaka icerde olmasına ragmen kafaya oynayacagı ıcın  yenmemız cok zor olacak (icerde)
Denizliyi evinde yenememişsin ,dısarda yen bakalım,Geç o işleri(disarda)
Kayserı ercıyes o zamana havlu atar.Bizde 3 puanı alırız(icerde)
Orduya cıkarma yaparız,Kıcı kırık ordu kafaya oynar bız yıne yerımızı doldururz,en fazla 1 puan alırız(dısarda)

ve bu tahmınler sonucu sampiyon olacagız oyle mı ? sen gec sampiyon olmayı playoffa nasıl gıreceksın bakalım .

YaşarDoğu

Siz adamsınız değil mi? 5000 taraftarı 100 tane adama madara ettiniz >:(

Zenke nin keyfini bekle, gol atacak yaa
Turgayın sahada talimat yağdırmasını, götünü bile kaldırmayısını dişlerini biribirine girercesine izle.Bu adam futbola sağ bek baslamıs , izleyenler görmüştür adam sağ bekte kademe almayı bırak koşmayı unutmuş.
Hakan Bayraktarı 3 dakika gör 15 dakika görme
jonathan hala dil problemini sahada el kol haeketleri ile atlatmaya calısşın.
Emre indirdiği topları elleri ile indirsin, vaadettiğin geceleğe...
Agbetu top vurmayı bilmesin..
Cenk oyundan cıkarken ambale olsun..
Murat kossun dursun , top ezmeye , tola boğusmaya devam etsin.
Orhan  bile su takıma karsı ayakta kalabilecek topcu olsun.
Sezeri transferin son günü kafandan siliyosun Malpar ,sahayada kurtarıcı olarak cıkadursun.
2 youncu değişikliği ile oyunu bitiriver.
Kemal didinsin dursun gencliğinin hırsıyla >l<
Ahmet Şahin ne yapsın?
Kenardan ne görüyosun Malpar , 500 kişiye reva mı lan bunlar.
Taraftar da boynu bükük, isyan içinde stadı terketsin.

Sizin adamlıgınıza sokim.Hanginiz bu maçtan sonr Süper Lig i istiyoruz diyeceksiniz hanginiz?

3 gün sonra beyanat gelir , taraft sahip cıkmıyor diye , size kim sahip cıksın la vicdansızlar.

Dartagnan

Ama abı oyle deme butun bu olanlar oyuncuların ı.nelıgınden.Huseyın kalparın hıc bır rolu yok.Takım s"klemiyor artık kalparı neden kımse gormuyor.Eger basarı olacaksa hocasına guven duyacak.Allah askına kım guven duyar bu kalpara!!!

Ollivanders

Playoffa kalmak basarıdır diye açıklama yaptı utanmaz adam. Bu acıklamasında bile Playoffa kalmayı ummuyor kalpar .  Playoffa kalmazsan ne olur ki. Hiç bir şey. Aylık aldıgı 25 bin TL yi bir guzel yer.