BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Bizi neden kanatlara kitliyorsun Huseyin Kalpar yeter ya.

maviay55

Alıntı yapılan: iak5529 - 05 Aralık 2010, 15:23:17
  Radyo yayını ile ilgili bilgisayarınızın ekolayzır ayarlarıyla oynarsanız gereksiz sesleri duymayacağınız bi tonda net bi şekilde dinleyebiilirsiniz.

İkinci yarı atacağız hatta atmalıyız.Süper lig diyorsak ve rakip güngörense atacaksıın yeneceksin.http

nası yapcaz abi bunu

Ollivanders

berusa55

Akhisar Kartal Tavşanlıya kaybedilen puanları düşündükçe Güngören maçındaki kayba da çok şaşırmayacağız.

forza_devil

05 Aralık 2010, 15:31:58 #394 Son düzenlenme: 05 Aralık 2010, 15:34:55 forza_devil
arkadaşlar bence bizim en büyük sorunumuz forvet.. ismin bi anlam taşımadığını öğrendik futbolda cenk bitmiş gerçekdende, zenke desen 1 maç süper 2 maç sahada yok... şimdide mehmet yılmazı alacaklarmışş..? almaları ne kadar doğru? kıcını bile kaldıramıyo,, bence bize isim yapmış değil, azimli futbolcular lazım genc ve dinamik... giresunda kadro dışı kalan ümit tütinci bence mehmet yılmazdan çok daha etkili olur samsunsporda... herkez diye bilir adam gol atamıyo atsaydı zaten kadro dışı kalmazdı... ama bucadaki mehmet baddalı düşünün gecen sezon bank asyada gol kralı oldu galatasaraya gitti golle tanışamadı.... futbolcunun takıma ayak uydurabilmesidir önemli olan isim değil...
acilen forvet ve forveti besleyecek kanat oyuncusu ve forvet arkası alınması gerek... birde duran toplarda etkili şutlar ortalar cekebilecek oyuncular...!

kuzeycity

Alıntı yapılan: maviay55 - 05 Aralık 2010, 15:28:49
nası yapcaz abi bunu
ayarlar / denetim masası / ses aygıtı ayarları falan vardır tıkla görürsün ekolayzir çubuklarını.   Ben cepten girdiğim için bu kadar söyleyebiliyorum da, maçı radyodan dinleyenler, arada yazıya döksün lütfen

Cihan3855

AntZ

SerhaT55

kuzey55

alfredo55

kuzey55

korner olunca hiç heyecanlanmıyorum çünkü sonuc alamıyoruz hiçç

kuzeycity

Mehmet Akyüze bak, adam tek başına takım. Biz de kim var böyle ? Kemal hariç

alfredo55

duran topları kullanacak adamımız yok abdulaziz atıyor bazen oda topu 2 metre kaldıramıyor

AntZ

Alıntı yapılan: alfredo55 - 05 Aralık 2010, 15:37:27
birşyler oluyor ama anlaşılmıyor

Arkadaşlar telefondan ben de net anlayamıyorum anlatılanları, telefona gelen ses olduğu gibi yayında şu an