BANKASYA 1.LİG 15.Hafta Güngören Belediyespor SAMSUNSPOR'UMUZ: 1-0

Başlatan berkay55, 29 Kasım 2010, 01:42:46

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

GRUP KAYSERİ 55 olarak ben ve irfan kardeşim bu gece otobüsle yola çıkıyoruz  ankaraya geçcez oradan Başkentli Samsunsporlularla  Güngören deplasmanına beraber gidiyoruz.........KAF DAĞININ ARDINDA OLSAN BİLE KAYSERİDEN GELİRİZ SAMSUNSPORUM !!!!!!

55.hakan

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 04 Aralık 2010, 17:22:41
GRUP KAYSERİ 55 olarak ben ve irfan kardeşim bu gece otobüsle yola çıkıyoruz  ankaraya geçcez oradan Başkentli Samsunsporlularla  Güngören deplasmanına beraber gidiyoruz.........KAF DAĞININ ARDINDA OLSAN BİLE KAYSERİDEN GELİRİZ SAMSUNSPORUM !!!!!!
Helal sana sözünü tuttun  ;)

babasamsunlu

kalptenþimþek

Negülüyon kardeşim??  Kayınbabanın yanında da gülseydin ya böyle..:-*

bengülü

son dakika haberi
arkadaşlar maç bileti 15 tl yapmışlar 5 bin kişilik yer vermişler bize

**KaR6**

cembaba

Alıntı yapılan: bengülü - 04 Aralık 2010, 18:23:26
son dakika haberi
arkadaşlar maç bileti 15 tl yapmışlar 5 bin kişilik yer vermişler bize

Yuh artık ya ! bir bilete iki kişi yapacağız artık...

ahmetsefa55

berusa55

Biz Ordu'ya 10 tl ye sattık diye bize ceza veren federasyonu görecem şimdi ben  >:(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 04 Aralık 2010, 17:49:46
Negülüyon kardeşim??  Kayınbabanın yanında da gülseydin ya böyle..:-*

kayınpederin yanında hakeme söyledeğim veciz sözleri bir duysaydın hocam bu cümleyi kurmazdın :):)
ayrıca 4-1 e gülüyor olmamın nedeni , eskiden bu plaka numaralı bir takım vardı..ondandı :):):)

Alıntı yapılan: **KaR6** - 04 Aralık 2010, 18:26:37
stadı satın almicaz ki, maç izlicez sadece..

kardeşim başkanın yanında lüfer yerken iyiydi.. 150 lira bile yapsalar gidecen artık daa bu maça ;) :)

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 04 Aralık 2010, 18:34:02
kayınpederin yanında hakeme söyledeğim veciz sözleri bir duysaydın hocam bu cümleyi kurmazdın :):)

vallahi şahidim hatta yakalamıştım o kareyi.. işte o an;

Ollivanders

Ahmet
turgay jonathan kemal orhan
          hakan  murat
Zenke                        Abdulaziz
          Cenk Agbetu

kadrosu ile çıkacak bence Huseyin kalpar.
Kısır bir maç olabilir bizim açımızdan .Tek korkum bolu macının 2 yarısı gibi olabilecek olması.

SAMSUNLU ORUMA 55

samsunspor_x Ben ve irFan kardeşim bu gece 22.30 otobüsüyle ankaraya gidiyoruz sabah 6:30 gibi başkentli Samsunsporlularla beraber yarın istanbula akıyoruz haberiniz olsun abilerim GRUP KAYSERİ 55 her yere gider !!!!!!!!  samsunspor_x

forza_devil

samsundan hangi gruplar geliyo istnbula?? geliyosa kaç otobus kalkıyo haberi olan varmı?