Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

jean

kalptenþimþek

02 Aralık 2010, 22:06:41 #601 Son düzenlenme: 02 Aralık 2010, 22:10:06 kalptenþimþek
ekleyemediğim fotolar..

serkan güngören maçı için kareografi tasarlarken..

kalptenþimþek

samsunmania

PFDK 15 bin lira ceza kesmiş bize. 10 bin lirası kötü tezahüratttan. Ne zaman akıllanacağız biz. Zaten para diye ağaca çıkıyoruz.

SAMSUNSPOR Kulübünün, 28.11.2010 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - ORDUSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 10.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, rakip kulüp seyircisine aynı seyir kalitesindeki yerler için farklı fiyat uygulamasından dolayı takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Cezaların birleştirilmesi suretiyle SAMSUNSPOR Kulübünün, toplam 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

http://www.ajansspor.com/futbol/federasyon/h/20101202/pfdk_kafkasi_vurdu.html?ref=satb1

isa55

tff tam *******. orda oturan gözlemci ise o.ç. pazartesi akşamı mahir sarı gözlemcinin yanındaydım, orduluların yaptıklarını yazdı demişti. ne yazmış ortaya çıktı. samsunspor 15.000, ordu ise 3.000 tl ceza yedi. tüm türkiye taraftarımızı alkışlarken federasyon çekemedi. yönetim ve özellikle milletvekilleri "ne yapıyorsun maho bu ne biçim uygulama" demeli.

kalptenþimþek

Allah Alah ben farklı maçtamıydım?..Taraftara ödül vermeleri gerekirken yaptıklarına bak..... >:( Ne adi federasyonmuş böyle.. >:(

Tufan

yalnız bizim yönetimde az değil ha Ordululara maraton bileti basmışlar 10 liradan yemişiz 2500lira ceza oradan ne gerek var buna  >:(

lucarelli

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 02 Aralık 2010, 23:13:54
PFDK 15 bin lira ceza kesmiş bize. 10 bin lirası kötü tezahüratttan. Ne zaman akıllanacağız biz. Zaten para diye ağaca çıkıyoruz.

SAMSUNSPOR Kulübünün, 28.11.2010 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR - ORDUSPOR Bank Asya 1. Lig futbol müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takdiren 10.000.- TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübünün, rakip kulüp seyircisine aynı seyir kalitesindeki yerler için farklı fiyat uygulamasından dolayı takdiren 2.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,
Cezaların birleştirilmesi suretiyle SAMSUNSPOR Kulübünün, toplam 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

http://www.ajansspor.com/futbol/federasyon/h/20101202/pfdk_kafkasi_vurdu.html?ref=satb1

Rezalet ya. Federasyon başladı yine. Ama pankartta da dediğimiz gibi bu aşkın romanı yarım kalmayacak.

kuzey55

adamlar koltukları kırıp sahaya attı o kadar verdikleri cezaya bak.ordululara neden 10 liradan sattılar anlamadım.mor menekşeler tezahüratından dolayın yedik cezayı o küfür değil ki :D orduluların marşı.

cembaba

Alıntı yapılan: kuzey55 - 03 Aralık 2010, 02:13:06
adamlar koltukları kırıp sahaya attı o kadar verdikleri cezaya bak.ordululara neden 10 liradan sattılar anlamadım.mor menekşeler tezahüratından dolayın yedik cezayı o küfür değil ki :D orduluların marşı.

aynen kardeşim küfür çerçevesi içinde değil ki o :)

kalptenþimþek

edmontdante

Sonuna Kadar 55

mehmet yılmaz