Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

özkan

yapıcak bişey yok..sürprizler olucakdır olduda..önemli olan istikrar..bakın denizli nalları biraz zor toplıcak gibi geliyo bana valla :)  ordu bolu rize vsvs bunlar bı yener bı yenılır ..biz yenılmedıkden sonra bellı bı cızgımızı kaybetmedıkden sonra sıkıntı yok..sonucda bu lıgde en ıyı kollektıf takım biziz,stoperden pasla ortasahanın ortasına top atarken sag acıkda sağ bekimiz top bekliyor..bunu bır cok superlıg takımı beceremıyor daha ;)

o yuzden ordulu mordulu genclere cevap verip o guzel pankartları tutan ellerınızı yormayın dava arkadaslarım   :D

seskat

Alıntı yapılan: celebi - 23 Kasım 2010, 13:43:53
eğer ertesi gün anaokuluna gitmiyorsa. yani erken yatma gibi 20:30 21:00 gibi yatma durumu söz konusu değilse maç çok ta geç bitmiyor anlayacağın. giydir formasını delikanlının. yoksa bu gençlik nasıl SAMSUNSPORLU olacak.

Walla hem oğlumu hem de kızkardeşimi maça götrüdüm. Maratonda müthiş şovlara eşlik ettiler. Ne mutlu Samsunsporlu olana :)

55(tuncay)55

arkadaşlar hemen cenk kötüydü dememize gerek yok gerçek şu kalpar bey devre arasında futbolculara geri yaslanın demiş takım olarak çok kötü bir ikinci yarı geçirdik ama daha erken bu ligde çok şeyler degişir ama cenk in bize geldiginden beri oynadıgı en iyi maçtı ikinci yarı bilegi sakatlanınca korkak darandı pozisyonlara girmedi ama olsun herşeye ragmen biz bu sene yolcuyuz siz bu hafta görevinizi yaptınız şimdi sıra bizde güngörenden 3 puanla gönderecegiz takımımızı hiç merak etmeyin

cem

ey kalpar hoca stadda bizi bırak kör sağır bile golün geleceğini gördü oyuna müdale etmek için illa golmü yemek gerek ..
emeğe geçen arkadaşlarımıza karagrofi için çok teşekkürler,türkiyeye büyüklüğümüzü yine gösterdiler
herşey güzeldi sonuç hariç.....

celebi

maço

mactan oncede demıstım malesef korktugum basıma geldı işin ciddiyetini anlamamız gerek artık.

arrtık baska takımlarıda kucumsemesek ıyı olacak .bırının bıze yapmasını ıstemedıgımız muhabbetleri biz gidiyoruz yapıyoruz.

bu sekilde büyüklüğümüzden kaybediyoruz

King Of The North

eRSİN'İ yaptığı 2.hareketten dolayı kutluyorum, 2.sarıdan kırmızıyı gördü ama golü de yemedik, Müslüm fena adammış doğrusu. aynı hareketi Kenan yapsaydı ilk golu de yemezdik. Cenk'in kaçırdığı poziyon maçın kırılma anıydı bencei yenilebilirdik de, Zenke bende tam bir hayal kırıklığı yarattı, bu arada Murat gene çok top tutmaya başlamış ayağında, bizim tek eksiğimiz istikrar yok, 2 maç kazanamadık daha peş peşe.

kumköylü ahmet

ersinin ilk sari karti yanlisdi orta sahada adam ataga cikcak diye verdi kolaymi oyle tah ordan kaleye gitmek ikinci karti hakliydi..zenke berbatti berbatttt cenke kizamiyoruz nedense bunun adi sevgi olsa gerek macin hakki beraberlikdi ha ordu pozisyona girmediyse bile adamlar 2.yari tek kale oynadilar biz 1-0 ondeyiz ikinci yari basliyor adamlar geri cekiliyorlar sanki son 10 dakika buda dunyanin hic biryerinde yok maalesef yazik oldu
kaybettigimiz puanlara bakin akhisar 2 ordu 2 denizli 2 tavsanli 2 daha saymaya bile gerek yok bu puanlar yuzde 100 kacanlar 21+8=29 puanla 1.siradaydik
rakiplerimizde bizlere cok yakinlar 4.sirada olmamiz kimseyi rahatlatmasin düsünmek bile istemiyorum...

King Of The North

Serkan

Alıntı yapılan: maço - 30 Kasım 2010, 04:10:03
mactan oncede demıstım malesef korktugum basıma geldı işin ciddiyetini anlamamız gerek artık.

arrtık baska takımlarıda kucumsemesek ıyı olacak .bırının bıze yapmasını ıstemedıgımız muhabbetleri biz gidiyoruz yapıyoruz.

bu sekilde büyüklüğümüzden kaybediyoruz

tüm kalbimle  katılıyorum...

berusa55

AlıntıHASILAT 80 BİN

Samsunspor'un Orduspor ile oynadığı Karadeniz Derbi'sini yaklaşık 15 bin kişinin izlediği ve kulübün 80 bin liranın üzerinde para kazandığı bildirildi

Kırmızı-Beyazlı lılar Karadeniz Derbi'sinde üç puan alamadı ancak, kasasını doldurdu. Kulüpten yapılan açıklamaya göre, pazar günü karşılaşmayı 15 bin taraftarın izlediği ve karşılığında kulübün kasasına 80 bin liranın üzerinde para kaldı. Kulüp yetkilileri, maçı centilmence izleyen ve takımlarını 90 dakika boyunca destekleyen taraftara teşekkür etti.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=23796

celebi

siz güngöreni yenin antep belediye maçından da aynı hasılatı alırsınız sonrasında 1000 kişi ver elini rize. olacak bu sen aolacak. ayvaş yine kendimi bulmaya başladım galiba. ;)

berusa55

Aynen Murat hocam maç moduna girdin sen hadi yavaş yavaş Güngören'e  ;)

celebi

hiç sorma ama biz bu güngöreni yenelim daha da böyle triplere girmeyeceğim