Bank Asya 1. Lig 14. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Orduspor: 1-1

Başlatan Fecr_55, 20 Kasım 2010, 17:46:14

« önceki - sonraki »

brigand

denizli lider 5000 kişiye zor oynuyor. muhattabımız değiller aga. biz sonuna kadar vereceğiz desteğimizi. yeri gelince şovumuzuda yaparız. bank asyada  ve süper ligde 4-5 takımdan baska hiçbir takımın yok bizim gibi bir taraftarı.

jean

Forvet eksikligi korkutuyor béni cenk Abi goster kendini Is basa dustu bahane yok almak lazim ne yapip edip ins bu hava bozulmaz

King Of The North

Samsunda Orduya ayrılan yer keşke dolsa da 50-60 kişilik Denizli taraftarının gördüğü şovun 3 mislini görseler, ben Ordusporlu olsam bu maça gitmem, o atmosfere yürekleri dayanamaz bence, keşkeeee dememek lazım. İçerde kimseye puan dahi yok bundan gayri.

kabacevizli55

le ordulu rizeliler gelemiyo la sizle bütün karadenizi toplayın gelinde babanız kim öğrenin artık

Sioux

Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 24 Kasım 2010, 20:14:54
Bakalım TKİ maçını kazansaydık çok iyi bi çıkartma yapardık. Ki yine yapacağız ama aynı gün sınav olması etkileyecektir Ordu'dan gelenleri. Samsun'da ki biz Ordulular bi şekilde onların yıkluğunu telafi ederiz inşallah diyorum.

Samsun'daki orduluların maçası yemez bu maçta Ordu tribününe girmeye. girseler de neyi telafi edeckler, çekirdek çıtlarlar anca. Ordu tribünleri kradenizin rizeyle birlikte en kötü tribüleri. belki bir kastamonusporla kıyaslayabilirim. her tasrsfınız çıkartma olsa ne olur, kankiniz rizeyle birlikte ciklet çıkartması olursunuz anca.

King1965

mormenekseler mor menekselerrrrrrrrr :D gerısını sız getırırsınız :) o maratonda solemıstık 2-3 sene once

Forvetim

denizli ve rize ilk 2 de ve maçlarını izledim bu hafta, bizim ortalama sayıda (5-7 bin) seyirciyle izlediğimiz maç kadar taraftarları vardı bunların nasıl bir seyirci kitlesi taraftarı var anlamıyorum biz ilk 2 de olacağız stat almaz. bunu herkes biliyor ve görecek te inşallah. sabahtan başlar kuyruk geç gelen dışarda kalır. az kaldı o günlere be az kaldı. 5 yıllık hasret birikti milletin içinde.

King1965

aynen dostum denızlı macını gormussundur bom bostu stat

furkan5534

OrduluGencliq

Durun durun bi sakin. Arkadaş çıkartma lafına niye takıldınız bu kadar? Tek bi kelime üzerine 100 tane yorum gelmiş. Ben tribün konusunu hiç açmayacaktım amacım o değildi.
Arkadaşlar öncelikle @ berussa55, sen neye kızdın ben harbi anlamadım? Ne gibi paylaşımlar bekliyorsun benden? Bana şu sitede yazma yetkisini eğer sen veriyorsan hemen al o yetkiyi benden.
TD'de yazan bi kaç arkadaş var burada. Tanıyan da olabilir belki beni. Denizli maçından sonra beni yanlarında da davet etti bi arkadaş eğer buradaysa yazarsa sevinirim. Denizlili adam bana özedlen mesaj atıyo biz onları 2005'de dövdük hınçlarıı bundan diyo. Ben kendi takımım gibi adama cevap verdim Samsun'u savundum. Adam diyo Denizli'de çok olaylar çıkar ister sende gel diyo. Burada Samsun'u sevmezler falan demişti. Beni tanımıyorsunuz, Samsun'u ve Samsunspor'u severim. Takımııma yorum yapacaksanız eğer bunu benim üzerimden yapmayın yada benim cevabıma hitaben.
Samsun'daki Orduluların niye maçası yemesin abi. Ne bilim gidecez işte. Karşı tribünde bir sürü dostum olacak ben deplasman tribünde olacam. Takımın yanında olacaz kendimizce. Çıkartma dediysem kendimizce gelinebildiği kadar gelinir. Sonra burada oo hani çıkartma falan demeyin sırf benim lafım yüzünden.
Burada kalp kırmaya gerek yok. Amacım polemik yaratmak değil hangi sitede yazdığımı biliyorum. Hayatımın sınavına girecem hafta sonu belki şu an benim için ondan daha öneml ibirşey yok. Buda maça kadarki son mesajım olsun.
Önce dostluk kazansın.

erdem

her zman dostluk kazansın kardeş.ben bizim stadta maratonda fidangörlerle birlikte maç izlendiği günleri de hatrlıyorum.ama geçen deplasmana gelen ordulular giderken 55 plakalı arabaları taşlaya taşlaya gitmişlerdi..tabi 1-2 zibidinin ciğersizliğini tüm orduya mal etmemek lazım...iyi olan kazansın.

berusa55

25 Kasım 2010, 10:14:28 #176 Son düzenlenme: 25 Kasım 2010, 11:46:10 berusa55
Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 25 Kasım 2010, 03:29:37
Arkadaşlar öncelikle @ berussa55, sen neye kızdın ben harbi anlamadım? Ne gibi paylaşımlar bekliyorsun benden? Bana şu sitede yazma yetkisini eğer sen veriyorsan hemen al o yetkiyi benden.

Neye kızdığımı gayet iyi biliyorsun kardeşim önceki mesajımda yazdım açıkca.
Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 25 Kasım 2010, 03:29:37Burada kalp kırmaya gerek yok. Amacım polemik yaratmak değil hangi sitede yazdığımı biliyorum. Hayatımın sınavına girecem hafta sonu belki şu an benim için ondan daha öneml ibirşey yok.

Demişsin. Evet kalp kırmaya gerek yok. Sana sınavında başarılar diliyorum kardeşim; umarım muvaffak olursun.

King Of The North

Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 25 Kasım 2010, 03:29:37
Durun durun bi sakin. Arkadaş çıkartma lafına niye takıldınız bu kadar? Tek bi kelime üzerine 100 tane yorum gelmiş. Ben tribün konusunu hiç açmayacaktım amacım o değildi.
TD'de yazan bi kaç arkadaş var burada. Tanıyan da olabilir belki beni. Denizli maçından sonra beni yanlarında da davet etti bi arkadaş eğer buradaysa yazarsa sevinirim. Denizlili adam bana özedlen mesaj atıyo biz onları 2005'de dövdük hınçlarıı bundan diyo. Ben kendi takımım gibi adama cevap verdim Samsun'u savundum. Adam diyo Denizli'de çok olaylar çıkar ister sende gel diyo. Burada Samsun'u sevmezler falan demişti. Beni tanımıyorsunuz, Samsun'u ve Samsunspor'u severim. Takımııma yorum yapacaksanız eğer bunu benim üzerimden yapmayın yada benim cevabıma hitaben.
Samsun'daki Orduluların niye maçası yemesin abi. Ne bilim gidecez işte. Karşı tribünde bir sürü dostum olacak ben deplasman tribünde olacam. Takımın yanında olacaz kendimizce. Çıkartma dediysem kendimizce gelinebildiği kadar gelinir. Sonra burada oo hani çıkartma falan demeyin sırf benim lafım yüzünden.
Burada kalp kırmaya gerek yok. Amacım polemik yaratmak değil hangi sitede yazdığımı biliyorum. Hayatımın sınavına girecem hafta sonu belki şu an benim için ondan daha öneml ibirşey yok. Buda maça kadarki son mesajım olsun.
Önce dostluk kazansın.

ya valla ayıp kardeşim ya polemiğe girmeyecektim ama cevap hakkı doğdu 2005'te ben tribindeydim Muğla'dan 5 arkadaş arabayla gittik ve Denizli sokaklarında maç saatine kadar formalarımızla dolaştık bir Allah'ın kulu ne yan bakabildi ne de gider yapabildi. Hatta eski Meskenler grubundan bir arkadaş bizi o şekilde görünce tedirgin olmuş yanımıza gelememiş ne olur ne olmaz diye, nerse dövmüşler kimi dövmüşler bıraksınlar bu işleri. Sana hayatının sınavında başarılar dilerim ama Orduspora dileyemeyeceğim çünkü şampiyonluk bize yakışır...

pitbul055

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: erdem - 25 Kasım 2010, 05:16:06
...iyi olan kazansın.

iyi olan değil, kötü de olsa her zaman Samsunspor kazansın. Burası bir spor portalı değil, bizler de laylaylom taraftar değiliz. ne demek iyi olan kazansın?  >:( >:( >:( >:(

maça gelirsek, kavga, dövüş olmasın, sonunda biz kazanalım hatta mümkünse fark atalım.