Burası Her Yer Değil

Başlatan doðan, 27 Ekim 2010, 19:04:20

« önceki - sonraki »

doðan

Son zaman larda Özellikle araçlarda görmeye başladığım Bize heryer Trabzon ve bilumum her yer  e dair; Mini atkı ve atkı modellerine karşılık BURASI HER YER DEĞİL  mini atkı (araçlarda kullanılmak üzere) ve atkı yaptırmayı öneriyorum ; talep eden arkadaşlar için başlık altında liste oluşturalım , fiyat ve modeli daha sonra buradan takip edebilirsiniz...

mehmet yılmaz

Metin şöyle olursa nasıl olur abi?

Üstte küçük
Burası Her Yer Değil
ortada Büyük

SAMSUNSPOR

altta şehr-i samsun

? ?

doðan

Alıntı yapılan: samsuni - 27 Ekim 2010, 19:08:12

Üstte küçük
Burası Her Yer Değil
ortada Büyük

SAMSUNSPOR

altta şehr-i samsun

? ?

olur tabi maksadım belli zahten mesaj verelim ...

Nuri Asan

Sonuna kadar katılıyorum,aslında bize her yer bilmemne derken de ister istemez onların sözlerini reklam yapmış oluyoruz.

Bırakalım bize her yer Samsun olmasın,o ayrıcalık da bizde kalsın

Tufan

27 Ekim 2010, 19:36:06 #4 Son düzenlenme: 27 Ekim 2010, 19:39:07 TuFaN55
Alıntı yapılan: samsuni - 27 Ekim 2010, 19:08:12

Üstte küçük
Burası Her Yer Değil
ortada Büyük

SAMSUNSPOR

altta şehr-i samsun

? ?

mehmet abi bayadır site olarak atkı çıkarmadık malum kışta yaklaştı atkı sezonu açıldı. güzel bir tasarımla bu sözün atkı yapılmasını nacizene şahsım adına öneriyorum.

araba süsü veya atkı olarak farketmez her türlü alırım ben bundan bu aralar fena ayarım bize heryercilere

sercan5592

10 numara fıkır hatta kucuk atkı degıl buyuk atkılardan yaptıralım görsün herkez..!

Kadir ÇELEBİ

Harika fikir büyük atkı olsun bence isteyen arabasına onuda asar ben öyle yapıcam şahsen gözlerine sokucam bu yazıyı  :D ;D :D

cembaba

Bence de mükemmel olur...

hakan55

BUrası heryer değil yazısı büyük yazılsın derim ben..

KareAs55

Büyük atkıda olsun küçükde  :)

doðan

Bir yüzeyde  BURASI HER YER DEĞİL -  ŞEHRİ SAMSUN , diğer yüzeye SAMSUNSPOR fena olmaz benncede

kalptenþimþek

27 Ekim 2010, 21:06:25 #11 Son düzenlenme: 27 Ekim 2010, 22:38:14 kalptenþimþek
Kültür yoksunu, kabile zihniyeti ürünü, zihinsel saygı engelli   her yerinden felsefesine ..oktuklarım..

Bize,
Samsunumuzun yerini tutacak başka toprak yok...Yaşayacak bir Samsunumuz var, sevdasına tutulacak Sadece Samsunsporumuz var..Felsefemi istiyorsun, "Başka Diye Soranlara İnat Sadece Samsunspor" al sana felsefe ..

bu başlık altında uygun olmayacak ama benim de uzun zamandır eksikliğini hissettiğim bir konu var..

Haftanın beş günü takım elbise giyinmek zorunda kalanlar için takımla gidecek tarzda Samsunspor atkıları....
Çok şık olur..

Tufan

kalptenşimşek @ abi milletin yönetimi var mağazası var yaptırıp satıyor biz kendi göbeğimizi kendimiz kesmekle uğraşıyoruz.

Adamlar sarara atkı yaptırmış ucunda sadece işleme Eses logosu var bir tarafı kırmızı bir tarafı siyah bağlamalı değil ilik var aradan geçiriyorsun. al ömür boyu kullan nerde bizim yönetimde böyle yaratıcı meziyetler.

edmontdante

Madem öyle set halinde yaptıralım atkı-rozet-kol düğmesi-kravat  vs

Ertuğrul Sağlam

Doğan abi son zamanların en güzel firini ortaya attın teşeküler abi...
Maddi manevi sonuna kadar katılıyor ve destekliyorum. Araba Aksesuarları satan bir komşum var, o da o tür atkılar yaptırıyor, talep doğrultusunda ondan ve başka yerlerden fiyat alabilir ve en uygun şekilde yaptırırız. Hatta birkaç sponsor bulabilirsek ücretsizde dağıtabiliriz....