Ziraat Türkiye Kupası Play Off Maçı / Gaziantep BB. - Samsunspor'umuz: 2-0

Başlatan maviay55, 05 Ekim 2010, 16:30:38

« önceki - sonraki »

maviay55

Türkiye Kupası Play Off Maçı - G.antep BşBL - Samsunspor'umuz

27 Ekim Çarşamba
Saat: 14.00
GASKİ Spor Tesisleri

Alıntı

Kupada play-off programı!

[DHA
Kupada play-off programı! Ziraat Türkiye Kupası'nda 2010-2011 sezonu play-off maçları programı belli oldu.

26, 27 ve 28 Ekim 2010'da tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak karşılaşmaların takvimi şöyle:

26 EKİM 2010 SALI

14.00 Beypazarı Şekerspor - Karabükspor (Beypazarı İlçe Stadı)

19.00 Gençlerbirliği - Akçaabat Sebatspor  (Ankara 19 Mayıs Stadı)

27 EKİM 2010 ÇARŞAMBA

14.00 Gaziantep Bş Belediyespor - Samsunspor (Gaskispor Tesisleri)

14.00 Orduspor - Medıcal Park Antalyaspor (4 EYLÜL Stadı)

14.00 Menemen Belediyespor - Kasımpaşa (Menemen İlçe Stadı)

14.00 Yeni Malatyaspor - Hacettepe (malatya İnönü Stadı)

14.00 Kırıkhanspor - Bandırmaspor (İskenderun 5 Temmuz Stadı)

19.00 Kayseri Erciyesspor - Konya Torku Şekerspor (Kadir Has Stadı)

19.00 Büyükşehir  Belediyespor - Dardanelspor (Daha Sonra Açıklanacak)

19.00 Gaziantepspor - Türk Telekomspor (Kamil Ocak Stadı)

19.00 Eskişehirspor - Denizlispor (Eskişehir Atatürk Stadı)

19.00 Ankaragücü - Tokatspor (Ankara 19 Mayıs Stadı)

19.00 Konyaspor - Bucaspor (Atatürk Stadı)

19.00 Sivasspor - Manisaspor (4 Eylül Stadı)

28 EKİM 2010 PERŞEMBE

19.00 Karşıyaka - Kayserispor (Alsancak Stadı)

19.00 Beşiktaş - Mersin İdmanyurdu (BJK İnönü Stadı) quote]

SSBiz Gençlik

Ollivanders

mehmet yılmaz

celebi

furkan5534

Almalıyız gerçekten yıllar sonra muhteşem olur.bakıyorum sımdı 1000 kısılık kapasıtelı antep bel. mı gıdıcek futbol tabı ama bıde 20.000bınlk Samsun stadı full dolsa Samsun Bjk Samsun Fener maçı samsun yer yerınden oynasa  :-X :-X

Ollivanders

beşnumara

Ben gdersem de antep'e misafir olarak giderim.Ev sahibi sercandır :)

Ben bu federasyonun .... adamlar bu sezon her maçını kamil ocakta oynuyor kupa maçı yine gaski stadına veriliyor.Gitme ihtimalim olabilir gitmezsem de zaten sercan var orda tabii yine uluslararası ilişkilerde bulunmazsa ;D

celebi

beşnumara

Abi ben gidermiyim bilmem ama gitsem de amaçları ne olacak o önemli olan.Yedek kadroyla çıkarlar muhtemelen biz de ızdırap çekeriz tribünde.Zaten gaski tesislerini bulmak ayrı bir olay.Bizimkiler kupayı umursamazlar 1 tane yeriz eleniriz fazla da yemeyiz zaten

maviay55

Alıntı yapılan: beşnumara - 06 Ekim 2010, 01:23:17
Abi ben gidermiyim bilmem ama gitsem de amaçları ne olacak o önemli olan.Yedek kadroyla çıkarlar muhtemelen biz de ızdırap çekeriz tribünde.Zaten gaski tesislerini bulmak ayrı bir olay.Bizimkiler kupayı umursamazlar 1 tane yeriz eleniriz fazla da yemeyiz zaten
gruplara kalırsak cok ii para var bence bunu umursarlar en azından  ;) yedek kadroyla falan cıkmazlar.. adana maçını kayıpla tamamlarsak kalparın ipi zaten çekilir yani senaryolar değişir ne zaman ne olcagı belli olmaz bu kulüpte  :o

Kaya

fatih55ankara

geçende bizim futbolcu sezerle konuştum.bizim hedefimiz türkiye kupası değil dedi.ama yenmek için oynayacağız dedi.hiç belli olmaz diyor.benim bu maçta pek ümidim yok.yönetim iyi bir prim verirse işler değişir.ben bu yönetimi korkak görüyorum.belli de olmaz gruplara kalırlarsa bir bahaneleri olur.hem türkiye kupasını hem ligi bu takım kaldıramadı gibi.bekleyip göreceğiz.

Ahmeti

yahu kupa umrumda değil evimize dönelim o zaman düşünürüz.
Artık çekilmiyor buralar. :(

Ayberk

Şu maçı alalım, gruba trabzon düşsün, burda koyalım daha bir şey istemem Türkiye Kupasından :D Aslında Bursa da gelse fena olmaz hani, Ertuğrul Hocayı tribüne çağırırdık :)