Samsunspor'un durumu Spor55'te masaya yatırıldı..

Başlatan Rentboy, 23 Haziran 2005, 16:12:04

« önceki - sonraki »

Rentboy

Arkadaşlar bu akşam kanal s de spor 55 programında Samsunsporumuzla ilgili sorunlar,başkanımızın istifası ve verilen vaatlerin yerine getirilmemesi tartışılacak.
2304898,2304659 numaralı telefonlardan 119 dahili numarasını tuşlayıp programa konuk olarak katılabiliyorsunuz.Ben tvde izler izlemez aradım 12.koltukta olacağım.
Siteden arkadaşlarımızın gelmelerini de umuyorum.Sitemizi orada çok kişiyle temsil edip sesimizi samsuna duyuralım...
bana ulaşmak isteyen arkadaşlar 05432127787 nolu telden ulaşabilirler
bilginize...

BuqRa

Rentboy

Saat 20:30da Kanal S binasının önünde ol dediler sanırım 21:00 da başlar program...

BuqRa

timofte

Programın saat 23'ten gece 00:30'a kadarlık bölümünü takip edebildim. Bu süre içerisinde konuşulanlar hakkında bilgileri sizlerle paylaşıyorum:

AlıntıYEREL KANAL S TELEVİZYONUNDA SAMSUNSPOR TARTIŞILDI

Kanal S'deki Spor 55 programında İsmail Uyanık'ın istifasının ardından Samsunspor'un durumu masaya yatırıldı. 50 kadar Samsunspor taraftarının stüdyo konuğu olarak katıldığı programda taraftarlar çözüm önerilerini sunarken, programa Samsun milletvekillerinden yalnızca M.Kurt ve Mustafa Çakır telefonla bağlandı. Samsunsporlu yöneticilerinden Temel Camadan ile Basın sözcüsü Mazhar Başoğlu da programa telefonla katıldılar.

TEMEL CAMADAN: "BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI İLE MUHATAP OLABİLDİK"

Programa ilk olarak bağlanan Samsunspor yöneticisi Temel Camadan, takımın İsmail Uyanık ile özdeşleşmesinin aleyhe olduğunu ve insanlarda "nasıl olsa İsmail Uyanık var, bir şekilde takımı götürür" düşüncesinin hakim olması yüzünden kimsenin Samsunspor'la ilgilenmediğini söyledi. Bu noktada İsmail Uyanık'ın istifadan başka şansının kalmadığını kendilerine verilen hiçbir sözün tutulmadığını anlatan Camadan; "Genel kurul sürecimiz açıklanmıştır. Bu tarihe kadar yönetime talip olan bir liste çıkıp çıkmayacağına bakacağız. Ama çıkmaz ise de Samsunspor kendisine yakışan bir başkanı seçecektir. Gerekirse bu yönetimin içinden bir başkan çıkarırız. Bu aşamada İsmail uyanık artık yok. Bunu öncelikle bilelim. Kime ne faydası olacağı tartışılabilecek bir köprüye, teleferiğe trilyonlar harcanırken, Samsunspor'un zor durumu ile kimse ilgilenmedi. Belediye Başkan yardımcılarına havale edildik. Tüm önerilerimiz reddediliyor, sürekli oyalanıyoruz. Şahsi menfaatlerini samsun ve Samsunspor'dan önde tutanlardan Allah bizleri korusun." diye konuştu.

MUSTAFA ÇAKIR: "İL ÖZEL İDARESİ'NİN PARASI KÖY YOLLARINA HARCANACAK"

Büyükşehir Belediye Başkanı'nın tüm çağrılara rağmen telefonla bağlanmadığı programa milletvekillerinden Mehmet Kurt ile Mustafa Çakır katıldı. İl Özel İdaresi ile ilgili paranın 7 trilyonunun köy yollarına harcandığını söyleyen vekil Çakır, sunucunun sorusu üzerine kalan 6 trilyonun da köy yollarına harcanacağını ifade etti. Samsunspor'a ancak fuar alanı ile ilgili gelirlerin devredilebileceğini ifade eden milletvekili, bununla ilgili prosedürün uzatılması yüzünden İsmail Uyanık'ın istifa ettiğinin hatırlatılması üzerine de, Uyanık'ın istifasını yeni duyduğunu söyledi. Bu prosedürün ne zaman tamamlanacağına dair sorulara da net bir yanıt vermedi. Stüdyoda bulunan taraftarın tepkisi ile karşılaşan vekil, telefonu kapatarak programdan ayrıldı. Bu arada kalan İl Genel Meclis üyesi ismet Şahin de programa katılarak, vekil Çakır'ın aksine 6 trilyonun vali emrine bırakıldığını ifade etti.

SAM-SEV BAŞKANI SUBAŞI: "HER ŞEY HALKIN HUZURUNDA KONUŞULSUN"

Sam-Sev Başkanı Sadi Subaşı da programa canlı yayında bağlanarak, kent adına konuşması gereken kimselerin her zamanki gibi sessizliğe gömüldüğünü, konuşanların da hiç de hoş olmayan şeyler söylediklerini ve bu duruma çok üzüldüğünü söyledi. Samsun kentinin Türkiye çapında 6. sıradan 31. sıraya işte bu zihniyet yüzünden düştüğünü ifade eden Subaşı, "böyle insanların önünü tıkayarak, bir şeyler yapmak isteyenler yalnız bırakılarak gelecek nesillerin de morali bozuluyor" dedi. "Sayın İsmail Uyanık'ı bahane ederek kulübe yardım etmeyenleri şimdi görelim. Kapalı kapılar ardında konuşulanlar şimdi halkın huzurunda da konuşulsun"

BAŞOĞLU: "SERKAN KALIYOR, CENK GERİ DÖNÜYOR"

Samsunspor Basın Sözcüsü Mazhar Başoğlu da, öncelikle stüdyodaki Samsunspor taraftarını selamlayarak bir gün Samsun'da herkesin Samsunsporlu olduğunu söylediği bir manzarayı hayal ettiğini söyledi. "İsmail Uyanık kulüple özdeşleşmiş bir isim, ama artık yok. Bunu kabul edelim. Ama her durumda, takıldığımız yerlerde bize yardım ediyor. Adının açıklanmasını istemeyen bir meslek kuruluşundan bazı arkadaşlar bize maddi destek verdi. O sayede yabancıların kalmasını sağladık. Petkov ve Kais kalıyor. Yarın da İvanov'la ilgili pürüzü halledeceğiz. Bu arada Serkan takımda kalıyor, Cenk de geri dönecek" diye konuştu.

samsunsevdalısı

adının açıklanmasını istemeyen bir kurum,vallahi gözlerim doldu...bu ne duyarlılık ,teşekkür ederiz adının açıklanmasını istemeyen kurum...
bu adam olmayan milletvekillerinide allah bildiği gibi yapsın.sıra bize geldiğinde biz zaten gerekeni yapacağız.

beşnumara

sevgili ordinary life arkadaşımıza dün akşamki görüşlerinden dolayı çok teşekkür ederim gerçekten hem sitemizin tanıtımı oldu keşke bütün taraftarları davet etseydin bizim sitemize :roll:

jean

Rentboy

valla reklam aralarında bahsettim sitemizden herkese...keşke siteden arkadaşlarımızda gelseydi programa...

beşnumara

aslında ben telefonla aramayı düşündüm de  bu sefer dedim ki içimden "stüdyo hemen dolmuştur"  televizyondan gördüğüm zaman şok oldum  :roll:

cem and naz55

Alıntı yapılan: "oRDiNaRy_LiFe"walla reklam aralarında bahsettim sitemizden herkese...keşke siteden arkadaşlarımızda gelseydi programa...
bende programdaydım