Bank Asya 1. lig 4. Hafta|Kartalspor- SAMSUNSPOR: 0-0

Başlatan celebi, 13 Eylül 2010, 21:21:30

« önceki - sonraki »

fanli03

İstanbul uyumuyor... Samsunsporlular olarak 19 mayıs stadımızın ortamını aratmamaya özen göstereceğiz....:)

erkutdem55

Alıntı yapılan: fanli03 - 17 Eylül 2010, 23:16:18
İstanbul uyumuyor... Samsunsporlular olarak 19 mayıs stadımızın ortamını aratmamaya özen göstereceğiz....:)

Aman kardeşim bu haftaki görüntüyü lütfen aratın,hatta mümkünse unutturun,bir daha da hiç hatırlamayalım.

bengülü

maç biletleri hakkında maça gidecek taraftarlarımıza duyurulur

Kadir ÇELEBİ

Sağol abi bende açıklandımı acaba diye merak ediyordum kısmetse orada olucaz..

Burak

beyler kartal maçı tv organizasyonu yapmayacakmıyız ?

ElbistanLı4655

Alıntı yapılan: berusa55 - 17 Eylül 2010, 16:17:14
Kaynak
Böyle İş Adamlarına İhtiyacı Var Samsunspor'un..!!! >l< >l< >l< >l< >l< >l< >l<

mehmet yılmaz

şu maça br türlü konsantre olamadım malum hadiseler yüzünden. inşallah takım kafa oalrak hazır hale gelmiştir. kalpar saçmalmazsa eğer kazanırız bu maçı. taraftar desteği de gayet iyi olacaktır. maçın trt'den verilmesi e bizler için iyi oldu tabii.

brigand

tv organizasyonu olacakmı? bende merak ediyorum.

Kodalak

içim kıpır kıpır,yarını sabırsızlıkla bekliyorum...
değişik bir heyecan var maçla ilgili....
:D  :D
8 yıldır istanbulda'yım,burada  en mutlu olduğum anlar SAMSUNSPOR'umuzun maçlarına gittiğim anlardı hep.(şimdi buna birde Grup İstanbul 55'teki arkadaşlarımla omuz omuza olmakta eklendi)

berusa55

İnşallah kazanırız. Şu üzerimizdeki kırgınlığı ancak güzel bir üç puan atabilir ve yeni bir moralle önümüze bakabiliriz. Yoksa hakikaten yarınki maçın havasına giremiyorum...

seydo55

alperen

sabah havaalanındaydık,abimi istanbula maça gönderdim..şansa teknik heyetle aynı uçağa düştü..biraz sohbet etme fırsatımızda oldu,moraller yerinde..yeneceğiz ALLAH'tan bişe olmazsa.

germencisse

cembaba

Alıntı yapılan: germencisse - 18 Eylül 2010, 16:45:49
Televizyon başında desteklicez mecbur..

Maça gidilmeyecekse izleyelim TV'den bence topluca.

SAMSUNLU ORUMA 55

yenecez başka yolu yok bende tv den Samsunsporu destekliyecem