Orijinal Samsunspor Formaları 10 lira, 35 lira

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Eylül 2010, 23:26:22

« önceki - sonraki »

sercan5592

engizli55

ulan ne istir yazik vallahi izindeyken aramadigim yer kalmadi mecidiyedeki koclardan baska yerde bulamadim arti olarak istedigimide bulamadigim halde 2 tane formaya 100 tl verdim.ogluma ve kendim icin simdide asal petrol cikti
yakinda balikci tezgahlarinda marketlerde falanda olur galiba.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: engizli55 - 02 Eylül 2010, 15:36:10
Dostum ne istir yazik vallahi izindeyken aramadigim yer kalmadi mecidiyedeki koclardan baska yerde bulamadim arti olarak istedigimide bulamadigim halde 2 tane formaya 100 tl verdim.ogluma ve kendim icin simdide asal petrol cikti
yakinda balikci tezgahlarinda marketlerde falanda olur galiba.

asal petrolde olmasının sebebi şu, erreanın türkiye distribütörü asal holding. elde kalan ürünleri satışa çıkarmışlar. genelde büyük bedenler var ve sadece parçalı ve çubuklu formalar var. bu işler biraz da kısmet işi, geçmiş olsun ;)

engizli55

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Eylül 2010, 15:40:41
asal petrolde olmasının sebebi şu, erreanın türkiye distribütörü asal holding. elde kalan ürünleri satışa çıkarmışlar. genelde büyük bedenler var ve sadece parçalı ve çubuklu formalar var. bu işler biraz da kısmet işi, geçmiş olsun ;)

yok benim uzuldugum nokta koskoca bir sehrin takiminin ürünlerini bulabilecegimiz bir yer yok bu kadarmi aciziz yaw.yabancuilar pazarinin girisindeki klubeden utaniyor insan ayiptir ya
yeni sezon formasi diye 2-3 tane getirmisler oraya ya cocuk bedeni resmen yazik gunah valla sinirimden aglayasim geldi dandikmi dandik sonra.

Ayberk

02 Eylül 2010, 16:36:43 #49 Son düzenlenme: 02 Eylül 2010, 17:12:50 DeLaGuarda
Gidelim de bi ihya edelim o zaman ;) :D

Sol Açık

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 02 Eylül 2010, 08:42:49
lucarelli ve diğer ANKARA daki samsunsporlular.balgatta errea mağazasında bütün samsunspor ürünleri mevcut.bilginize...ADres :mhp genel merkezi arkası

Peki İzmir'dekiler ne yapsın?  ;) Resmi site aracılığıyla da olabilir, internet üzerinden satış çok iyi fikir bence...

Tribün_ali

red_white

errea açılında iyi olucak Cenk işler tasarımları + formalar sevindim gerçekten bunu duyduğuma

edmontdante

Çocuk bedenleri kalmış legea formaların.
3XL İdman eşofmanı var 2-3 tane.Bedenine olan varsa kaçırmasın çok kalite ürün.Babasamsunluya göre tam.
SAMSUNSPOR'lu yapmak için alıp hediye etmek lazım küçük çocuklara.Ben bugün 2 arkadaşımın çocuklarına aldım.

Ayberk

Hadi ya ben de bulabilirim demiştim. Gerçi benim ebatlarıma çocuk bedenleri olabilir :P

edmontdante

Alıntı yapılan: red_white - 02 Eylül 2010, 18:25:37
errea açılında iyi olucak Cenk işler tasarımları + formalar sevindim gerçekten bunu duyduğuma

Basar bunlar kesin.Adidas t-shirtler 40.TL şu anda bayilerde ama errea hala 90.

edmontdante

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 02 Eylül 2010, 18:54:39
Hadi ya ben de bulabilirim demiştim. Gerçi benim ebatlarıma çocuk bedenleri olabilir :P

Forma yok ama idman t-shirtleri falan var onlar da güzel.10 TL

Ayberk

Alıntı yapılan: edmontdante - 02 Eylül 2010, 18:56:06
Forma yok ama idman t-shirtleri falan var onlar da güzel.10 TL

teşekkürler abi, onlardan bakarız o zaman :)

ngonge

yahu bu formaları nasıl alabiliriz istanbul'dan? gönderim yapan firmalar var mı arkadaşlar?

Tufan

Alıntı yapılan: edmontdante - 02 Eylül 2010, 18:52:14
Çocuk bedenleri kalmış legea formaların.
3XL İdman eşofmanı var 2-3 tane.Bedenine olan varsa kaçırmasın çok kalite ürün.Babasamsunluya göre tam.
SAMSUNSPOR'lu yapmak için alıp hediye etmek lazım küçük çocuklara.Ben bugün 2 arkadaşımın çocuklarına aldım.

3xl 105 kilo olan bana bile büyük geldi çok kalite eşofman takımı

legea formalarda s ve xs bedenler var alt üst 15 lira
errealarda parçalı ve çubuklu xxl beden ve çocuk bedenleri var