Orijinal Samsunspor Formaları 10 lira, 35 lira

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Eylül 2010, 23:26:22

« önceki - sonraki »

Serkan

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 02 Eylül 2010, 09:33:47
evet Akşam atakum'a giden varmı (=

:) ben gittim dün parçalı ile genova dan baya yüklü sayıda var onlar bitmez genova da alacaktım ama bank asya yazılı xl yoktu biraz daha ufak bedenlerde bank asya yazılı olanlar var legeadan fazla çeşit yok olan son büyük formayı da ben aldım 5 numara g.kolomoç :) ama legea nın kalitesi çokta kötü değilmiş.

King Of The North

Alıntı yapılan: lucarelli - 02 Eylül 2010, 08:49:53
Teşekkürler kardeşim. En kısa zamanda gidip bakacağım.

topluca alalım bir ara şeklimiz olur

lucarelli

İyi olur aslında. Bir gidip bakalım inceleyelim uygun bir ürünü alabiliriz. Hatta arkasına BAşkentli Samsunsporlular diye de yazdırabiliriz

Akyol

eLLis

Serkan

**KaR6**

Serkan

8'e kadar gelirim sende (= bisiklet var altımızda bugune bugün   aaahhasarsgsdh

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 02 Eylül 2010, 00:47:21
Mehmet abi ufak beden forma var mı? Bizim yeğenlere alayım bende..

esas ufak bedenler var zaten sercan... bugün uğradım, legea büyük beden kalmamış gibi birşey. ama legea ufak beden çok sayıda forma ve özellikle eşofman üstü ve kışlık şort var. yeğen, çoluk çocuk düşünüyorsanız kaçırmayın. ben ertuğrula aldım bir tane. forölrın şortalrı da var çocuklar için. ayrıca 5 liraya büyükler için kırmızı, beyaz, siyah şortlar satılıyor. her beden var. kredi kartı da var, evet... bir de 2 liraya ( evet 2 lira :) ) halısaha için basit sırt çantaları var, errea yazıyor.

cgr

Alıntı yapılan: Akyol55 - 02 Eylül 2010, 12:51:11
Legea'nın beyaz formasından var mı?

La bende merak ettim bak şimdi ne var diye :)

Jnr.Serkan

**KaR6**

beni de götür daa bisikletle ben de alırım bişeler :)

kaan

Tam olarak çiftlik veya mecidiyeye yakın bi yerlerde alabileceğimiz bir yer varmı bu ürünleri mehmet abi yoksa sadece benzinliktemi satılıyo?

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kaan - 02 Eylül 2010, 14:27:23
Tam olarak çiftlik veya mecidiyeye yakın bi yerlerde alabileceğimiz bir yer varmı bu ürünleri mehmet abi yoksa sadece benzinliktemi satılıyo?

başlığa şöyle bir göz gezdirirsen görebilirsin kaan...