Bank Asya 1. lig 3. hafta SAMSUNSPOR'UMUZ- Mersin İdman Yurdu: 1-1

Başlatan celebi, 29 Ağustos 2010, 23:40:24

« önceki - sonraki »

Ekrem

Hedefe EMin ADımlarla Yaklaşıyoruz Nazar DEğmez İnşallah !!  >l<

KareAs55

Ses falan kalmadı. ;D  Korkduğum başıma geldi 1-1 oldukdan sonra niye doldur boşalta döndük anlamadım o bizim sonumuzu getirdi bence  

Yinede hepsini yürekten kutluyorum işlerini iyi yapdılar..

Evimize Geri Dönüyoruz  8)

twitter

Tek kale oynadık 2 tane direği sıyıran pozisyon var gol olmadan önce zenke diğeride murat veya kemal olması lazım
55. dk gol geldi bu pozisyonlardan sonra yine baya bir şans bulduk ama olmayınca olmuyor
Ben maratondaydım gözüme tamamen dolu gibi gözüktü 2. yarı (5. dk  ;D) kapılar açıldı sanırım kale arkaların çoğu doldu

Ayrıca maratona girişte resmen hayvan muamelesi gördük en son kapıyı zorla açtıkta girdik bilet falan bakılmadı

Burak

Maç çok ilginç başladı herkeste inanılmaz bir heyecan ben seyirci sayısını görünce resmen şok oldum diyarbakır maçı kadar insan vardı. İçeri girer girmez kapılardaki rezaleti hemen unuttum bir tane turnikeden adam sokmaya çalışıyorlar deli oldu millet kapıda Aşağıdan girip stada girmek 20 dakika sürdü nerdeyse . ilk 5 dakikada 3 pozisyona girdik sonra devre olunca ilginç bir his oldu . Zaten 40. dakikadan başlayınca herkeste aynı söz sanki pause tuşuna bastık kaldığımız yerden devam ediyoruz :):)

Maçta çok etkiliydik miy resmen aciz kaldı bir tane pozisyonları yok ahmet şahin terlemedi bile . Bu futbolla ksk yı yenebiliriz diye düşünüyorum. Hakan Bayraktar oynasaydı kazanabilirdikte m.yıldırım etkisiz hala. Bir de şu abdulaziz hakikaten etkisiz eleman resmen faydasız ama takımın geneli iyiydi . Tam olarak emin olmamakla beraber sanırım asisti savaş yaptı . Direğe yakın geçen şutlarımız oldu.Bilmiyorum ama çok ümitliyim ben artık takımdan

Lusage

Sadece ve sadece 1 tane dışarı giden şutu olan doğru düzgün pas dahi yapayan takımı yenemedik..

1 puan kazanmadık 3 puan kaybettik. >:( >:(

Tufan

Diyarbakır, Mersin İ. Yurdu, Tavşanlı, Akhisar, Güngören ..... yeter daa ben kahroluyorum bunlar rakibim olurken sizde artık çıldırmıyor musunuz?
maçtan önce karamsardım 1-1e razıydım ama oynanan futbolun hakkı bu değildi sahada herkes galibiyeti istedi.
Abdülaziz ve Ersin hariç herkes elinden geleni yaptı
ama 2-3 kere Cenk'e top çıkarmayan Agbetu ve Savaş
son 20dk oyun tıkanınca Murat'ın yerine Anıl'ı sokup risk alamayan hoca
aciz Mersin İ. Yurduna kaptırılan 2 puanın sorumlusudur.

50dklık maç için hangi takım 12-13bin taraftara oynuyor ben daha görmedim duymadım.
bu takımın şu hali çoook rahat playoff oynar bugünkü istekli oyun bana ümit verdi eğer KSKyı yenersek ki yeneceğimizi düşünüyorum Denizli maçı işin rengini belli eder.

fatih55ankara

cany

beraberliğe razıydım ben ama oyunu gördükten sonra üzüldüm galibiyet kaçtı resmen...hele o Murat'ın pozisyonu çok netti  :(

supernatural_55

cany

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 03 Kasım 2010, 22:53:29
takım iyiydi galiba ya umutlanam mı la çıkar mıyız:))

çıkabiliriz belki ama çok da gevşememek lazım :)

berusa55

davidsavage

Artık hocaya felan bişey demiyelim anlaşılan o ki gitmiyor Kalparı yollamakta şu aşamada doğru olmaz sonuna kadar gitsin şu an da emin admlarla ilerliyoruz Allah utandırmaz umarım,galibiyeti kaçırdık ama maraton süperdi diyarbakır maçından fazlaydık  :)

mehmet yılmaz

Memnuniyet Verici

Futbolda eşine az rastlanır bir maç oynandı; daha doğrusu yarım maç... 0-1'lik dezavantajla çıktığımız geriye kalan 48 dakikada Mersin İdman Yurdu'na bir tek pozisyon bile vermedik. Beraberliği yakaladık ve kazanabilirdik de. Ancak ben 1-1'in üzüntüsüne rağmen oynanan yürekli futboldan dolayı mutluyum. Çift devreli bir maç olsa idi eğer asgari 3-0 kazanırdık rahatlıkla...
Normalde kazandığımız bir maçtan sonra 'oyundan değil ama skordan memnunum' denir. Bu sefer skordan değilse de oyundan memnunuz.
Hafta içi, mesainin hemen bitiminde ve yarım devrelik bir maç için 10.000'den fazla taraftarın orada olması ve bu taraftar topluluğunun da son derece iştahlı ve coşkulu olması da es geçilmemesi gereken bir tablodur bence. Yalnız şu kapılardaki kaplumbağa misali ağır arama işkencesine de bir nihayet verilmeli; zaten sonunda kapıda biriken taraftarlar kendi adaletlerini sağladılar ve kapıları kırıp girdiler içeri. Eğer normal işleyiş devam etse idi, siz bu satıları okuduğunuz sırada bile halen dışarıda biletli seyirci kalmış olabilirdi!
Mersin'in silik ve pasif futbolu nedeniyle Ahmet Şahin için fikir belirtemeyeceğim. Ancak Kemal ve Orhan üzerine koyarak oynamaya devam ediyorlar. Hakan Bayraktar'ın yerine oynayan Murat, geçen yıllardaki Murat'tan esintiler sundu, çok koştu ve mücadele etti. Zenke attığı gol kadar adeta rezil ettiği rakip savunmacılarla da dikkatleri çekti. Öyle ki, 50 dakikalık süre zarfında tam 3 tane markajcı değişti karşısında!
Agbetu, Murat ve Adem'le önemli pozisyonlar bulduğumuz maçta kontrol tamamen bizde idi. Zaten gelmeyen üç puana rağmen maç sonunda tribünler takımımızı alkışlayarak, bağrına bastı. Burada sadece 'ceza sahası önünde daha işlevci özelliği olan Anıl, son bölümlerde değerlendiremez miydi?' sorusu akıllara takıldı.
Mersin İdman Yurdu, tamamen kapanmaya yönelik oyun yapısı ve zaman geçirmeye dönük çabasıyla tutunmaya çalıştı müsabakada. Sezon başındaki dirençli takım havası kaybolmuş, düşüş süreci içindeki bir takım. Biz ise yükselme eğilimimizi sürdürüyoruz. İnanıyorum ki, yarım kalan hesap halen kapanmadı ve biz daha çok var ama Mersin'de tıpkı geçen sezon olduğu gibi yine kazanıp döneriz...
Alkışlar futbolcularımıza ve elbette ki taraftara...

Burak

valla şöyle bir baktım puan durumuna ksk'nın yenilmeyecek tarafı yok en kötü berabere kalırız  :P  zaten içerdeki 5 maçlarıda berabere kalecilerinin birisi necati biri bizim okan kovabulut ikiside birbirinden beter yeterki kaleye kadar gidip şut çekebilelim :)

YaşarDoğu