17-Jonathan Quartey (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan berusa55, 26 Ağustos 2010, 05:02:13

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bir maç oynat Adamı da bırak biz karar verelim...

Ollivanders

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Eylül 2010, 00:19:42

İşte bu abi.

vanlioglu

gelmeden önce Nice da ilk 18'de idi bu çocuk ama bank asya için yeterli diil demek ki 18'e almaya bile tenezzül etmiyoruz.

Ollivanders

Nice forumda acaba jonathan hakkında bilgi var mıdır ya acaip merak ettim .

Burak

jean e başvurmak lazım

Ollivanders

Alıntı yapılan: Burak - 20 Eylül 2010, 22:52:59
jean e başvurmak lazım

aynen kardesim yok mu fransızcası olup da bizi bilgilendireecek biri ?

GençKozluklu

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Eylül 2010, 00:19:42

Jonath'ın dün oynadı sanırım. Maçı izleyenlerin yorumu nedir acaba. Bir maç belki ölçü olmaz ancak bir fikri verebilir.

Ahmeti

trabzon maçında gazeteler iyi olduğunu söylüyorlardı, umarım iyi bir topçudurda defansı toparlar.

brigand

yardım organizasyonunda jonathan'ı ilk kez canlı görme fırsatım oldu , fizik olarak gayet iyi bence. bu arada ilk kez gülerken görüldü  ;D ;D ;D

mehmet yılmaz

Okulda epey ilgi gördü. Farklı bir ülkeye gelmenin getirdiği bir tedirginlik yaşadığı ortada maa zamanla aşacaktır. Fizik olarak gayet iyi görünüyor. Takıma epeyce katkı sağlayacaktır bence. Gülebiliyormuş :)

berusa55

AlıntıJonathan'a geçer not
[ 23.09.2010 ]

Samsunspor forması ile ilk resmi maçını dün oynayan Jonathan Quartey, izleyenlerden geçer not aldı. Antrenmanlardaki kötü performansını maça yansıtmayan Ganalı stoper, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar'ın da beğenisini kazandı

Kaynak

brigand

kalparı kesemeyen, neden oynatılmadığını anlamadığım, oynatıldığında defansa bir nebze olsun nefes aldıracağına inandığım futbolcu.

YaşarDoğu

Fransandan gelen biri daha nenem , dedem , annem rahasızlandı deyip geri dönmemişti sene başında, hayırlısı inş.

Fransada ben bu takım oynamak istemiyorum babında bir deyiş olmasın ' bu nenem hastalandı ' sözü...

seydo55

Jonathan Samsuna döndü mü?

berusa55

Şüpheli... Hatta bu adamı oynarken göreceğimiz falan hepsi şüpheli. :(