19 MAYIS'ın Zemini Perişan

Başlatan berusa55, 20 Ağustos 2010, 14:25:21

« önceki - sonraki »

Burak

zeminde dinlendi resmen akhisar maçından sonra 40 dakika oynandı sonra maç falan yok kaç zamandır bakalım 2 hafta sonra nasıl olacak

celebi

ADANA maçıyla ve yenilenen zeminle çıkışa geçelim artık ya >:(

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 28 Eylül 2010, 09:54:54
ADANA maçıyla ve yenilenen zeminle çıkışa geçelim artık ya >:(

zeminin iyi olması durumunda takımın iyi oynayacagı yalanını da yozgatta gormus olduk abi. Adana macında takımın galip gelecegini dusunmuyorum aksine adanasporun bizi yenip hava yakalacagını dusunuyorum

berusa55

28 Eylül 2010, 12:19:17 #108 Son düzenlenme: 28 Eylül 2010, 12:25:04 berusa55
Zeminin iyi olmasının futbolcu sağlığı açısından önemli olduğunu yoksa oynanan futbola, kazanma arzusuna zerre etki etmediğini Yozgat'da anlamış olduk. :(

celebi

Alıntı yapılan: Serpico55 - 28 Eylül 2010, 12:12:25
zeminin iyi olması durumunda takımın iyi oynayacagı yalanını da yozgatta gormus olduk abi. Adana macında takımın galip gelecegini dusunmuyorum aksine adanasporun bizi yenip hava yakalacagını dusunuyorum

sana katılıyorum ben  sadece temennim,i yazdım yani zemin ile ilgisi yok bir envi totenm diyelim ;)

brigand

yozgattaki zemin  bildiğiniz halı gibiydi. ama bizim topçularda onun üzerinde yuvarlanan bebeler gibiydi. benim de düşüncem serpico gibi şuan için içimde bir umut yok tamamen kötümserim...

kalptenþimþek

Burak

Bu konuda uyarıcı bir haber yapılsa fena olmaz aslında akhisar maçında ki rezaleti yaşamayalım tekrar

usare

Düzeldi diye biliyorum Burak. Problemli mi hala.

Burak

şu anki durumunu bilmiyorum ama yaz sıcağından etkilenebilir falan. Ondan önceki sezonda bıraktığımızda birşey yoktu zeminde ama Akhisar maçı malum

Tufan

yazın bakım yapmak şart şuan stat içinde bakım yapıyorlar çimleri de elden geçirirler diye umuyorum.

Ajan

Şirinler stada barbekü için gittiğinde çimlere tohum atmışlardı ne kadar yeterli bir bakım bilemiyorum.

YILDIRIM

Alıntı yapılan: Burak - 27 Haziran 2011, 15:48:45
şu anki durumunu bilmiyorum ama yaz sıcağından etkilenebilir falan. Ondan önceki sezonda bıraktığımızda birşey yoktu zeminde ama Akhisar maçı malum
Geçen yıllara göre iyi durumda hergün bakım yapılıyor sağolsunlar. Otlar ayıklanıyor o bölgeler belirleniyor işlem yapılıyor. Temmuz ayında saha durumu netlik kazanacakmış havalar böyle giderse bir süre iyi durumda kalır dediler. Uzman ellerde sahamız ;)

hacettepeli

zemin kötü, kolla çimi  :oyun:

ahmetsefa55