TRT Maç Programı ve Bank Asya Günlüğü Programı

Başlatan kabacevizli55, 07 Ağustos 2010, 15:50:54

« önceki - sonraki »

Kadir ÇELEBİ

Sonuna denk gelmişim programın öncesini görememiştim paylaşım için teşekkürler..

Tufan

edmontdante

Hüseyin KALPAR ve tercihleri ile ilgili epey eleştiri yapmamıza,Denili maçında ki Kenan tercihine,Anıl'ı hiç oynatmamasına değinmiş olmamıza rağmen hiç birine yer vermemişler.Şimdi anlıyorum medyanın ne kadar tehlikeli olduğunu.

özkan

Alıntı yapılan: seckin55 - 19 Kasım 2010, 02:06:57
Erciyesi yenersek renklendirelim Ordu maçında  tribünleri de,  mecbur kalsınlar göstermeye.

Bencede erciyesle berabere kalsak dahi denizli maçındaki taraftar kadar en az yine gelen olacaktır maça ve buda şov yapmak için yeterli.Geçen sene adana maçındaki gibi birşey yapabiiriz engin abi uygun görürseniz eğer sizde.Artık bazı şeylerde bizim lehimize gelişiyoken taraftar olarak bizde üzerimize düşeni yapalım bu sene fazlasıyla..Takım zaten ateşenmeye hazır bi fişek gibi  :)

Atakumlu

Alıntı yapılan: özkan17 - 19 Kasım 2010, 14:52:19
Bencede erciyesle berabere kalsak dahi denizli maçındaki taraftar kadar en az yine gelen olacaktır maça ve buda şov yapmak için yeterli.Geçen sene adana maçındaki gibi birşey yapabiiriz engin abi uygun görürseniz eğer sizde.Artık bazı şeylerde bizim lehimize gelişiyoken taraftar olarak bizde üzerimize düşeni yapalım bu sene fazlasıyla..Takım zaten ateşenmeye hazır bi fişek gibi  :)

ozkan su an dusunulen bi calısma var zaten...
http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=7842.180

özkan

bütün üyelerden özür dilerim o zaman . şu sıralar pek takip edemıyorum yogunuz malum kış geldi muhasebe ıslerı agırlasdı. oradan devam edelım o zaman  ;) sağolasın

mehmet yılmaz

Günlüğün bu akşamki konuğu Ahmet Dursun'du. Çok bezgin, adeta tesadüfen oradan geçiyormuş, hatta tesadüfen Bank Asya'da oynuyormuş gibi herşeyden bihaber bir hali vardı. Öykü Serter Samsunspor'umuza ve taraftara yine övgü dolu bir dokundurma yaptı.

kalptenþimþek

seckin55

celebi

samsunum

programın yayın günleri değişmiş yanlış hatırlamıosam pazar ,p.tesi,ve cuma günleri olacakmış

deado

bu haftaki programı kaçırdım bizle ilgili görüntülerle ilgili link var mı arkadaşlar?

King Of The North

Alıntı yapılan: deado - 30 Kasım 2010, 02:34:29
bu haftaki programı kaçırdım bizle ilgili görüntülerle ilgili link var mı arkadaşlar?

Çok kötüydü zaten kaçırdığına üzülme, ben de bekledim muhteşem bişey olacak diye, sırf müzik yapmışlar görüntüleri hızlı hızlı geçtiler, taraftarın sesini fazla yansıtmamışlar, tek kelimeyle iğrençti..

celebi

BİRDE haftanın taraftarını mersin taraftarını seçmişler bizimde sanki gönlümüzü almak adına neymiş haftanın hareketi imiş. >:( >:(