13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

samsunmania

arkadaşlar, adam içinden geçeni yazmış. Tamam tese transferinde yanlış yaptı ama şimdi istese istediği 1.lig takımında bir kaç da süperlig takımında oynar. Ben kendisine bu vefasından bu düşüncesinden dolayı teşekkür ediyorum.Bizim öz be öz evladımız dediğimiz Sefa 2 gol atıp çimleri öpüp nasıl da koydum edasıyla Samsunspor seyircisine hareket çekiyo, adnan ksk için göz yaşı döküyor,16 yaşında topçumuz gese falan diyor,Ramazan sal hareketler içine giriyor. Biz asıl bunlara kızalım derim.

Serkan

abi ne vefası fake hesap o : )

samsunmania

Alıntı yapılan: Serkan - 24 Aralık 2012, 22:21:21
abi ne vefası fake hesap o : )

o zaman fake vefası Serkan'ım. ;D ;D
yedik o zaman. Benim gibi face ve twitter özürlüleri kekliyorlar böyle demek ki.

5trawberry

Hesap kapanmış. Demek ki ya hesap feyk ya Kemal.

beşnumara

Kop gel aslanım  :kanka:  ;D

celebi

fatihim ulaş şu aslanın babasına. yada dur sabahın bir vakti o sana ulaşsın :)

seyf55

fake büyük ihtimalle,değilsede  madem gelmek istiyor tweter dan yazmaya gerek yok arar bizim kulubü olay biter şova gerek yok

Theofanis Gekas

mersine gitmiş karakterıne yakişan takıma.şunun süründüğünu görünce o kadar zevk alıyorumki

55(tuncay)55

biz insanlara gereginden fazla deger veriyoruz :( :( :(

Ölümüne_Samsunspor

Kemal Tokak Mersin İdman Yurdu'na transfer oldu.

beşnumara

;D ;D ;D :kanka: :-* :( Zamaninda ne dediysem tersini yaptin harcadin kendini. Herkes hakettigini görür. mersin düser bakalim seneye nereye gidecen? ergün teberi gectin

lucarelli

1 senede yedi bitirdi kendini.

buonanotte

Mersine gitmesi sonun başlangıcı olur.

ercan0655

en iyilerdendi gelecek vaat ediyor diyorduk tükettin kendini yazık!!!

maviay55

süperligteki son maçlarımızdan birinde kayseri kadir hasta maç bitiminde soyunma odasına doğru koşarak yardırırken; ettiğim beddular kabul oluyor.beter ol