13- Kemal Tokak

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:11:53

« önceki - sonraki »

lucarelli

Yeteneğini forman için harcasaydın keşke. Seneye sen de iş yapardın ama karakter olarak güvenilmezsin. İyi paraya satmak lazım.

celebi

Serkan

Kalsın tabi 1 sezon yatıp İstanbul'da birileri ile görüşüp son 2 maç yine kendini pazarlamak için götünü yırtsın kalsın canım böyle karakterli topçulara ihtiyacımız var

Levent ÖCAL

Elazığsporda görecekmişim gibi bir his var kendisini, Ahmet abisinin yanında  :kafa:

Kodalak

şimdilik birşey yazmıyorum ama çok öfkeliyim

kaptan 55

Alıntı yapılan: celebi - 08 Nisan 2012, 23:37:26
bence kalsın.

bencede kalsın hocam kalsın ki takımın düştüğü gece atakumda otellerde eğlenmeye futbolcu gerek bu şehirde.

Theofanis Gekas

cehennemin dibine kadar yolun var küçük beyin,2 3 seneye amatöre dönersin yine,bizim ahımız kimsede kalmaz

kuzey55

seni futbolcu diye ortaya çıkaran takıma çok büyük kelek yaptın şimdi defol git.

Serkan

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 09 Nisan 2012, 16:06:11
bencede kalsın hocam kalsın ki takımın düştüğü gece atakumda otellerde eğlenmeye futbolcu gerek bu şehirde.

yaptı mı bunu abi ?

beşnumara

Sezon başında ne dediysek tersini yaptın kampı iyi geçirmedin kafan hep başka yerlerdeydi döndün dolaştın tam 4 ay sonra benm dediğime geldin ama hiç bir mesafe katetmedin.Yanına Kelharı aldılar senin aldığının üçte birini alıyor ama her şeyi saha içinde ona yaptırıyorsun.Ayağına top gelsin ver kelhar'a o soksun oyuna.
Benm tanıdığım Kemal ve ailesi sezon içinde ya trabzonla görüştün ya sekiztaşla ya da her ikisiyle ama sen de biliyorsun ki sözleşmen var paranı aldığın için kurtaramıyorsun paçayı.
Yakındır ben gitmek istiyorum diye ağlamaya başlaman ve eğer takım düştüğünde biz acı çekerken sen eğlenmeye gittiysen hiçbir şey yokmuş gibi Allah seni bildiği gibi yapsın bizim çektiğimiz acıları çekersin umarım.
Seneye bu takımda kalırsan ... sun. Oraya ne geleceğini çok iyi biliyorsun.Hele bir takımdan ayrıl da o zaman açacağız gerçek dosyaları.

Şimdi bazı arkadaşlarımız abilerimiz ne bu öfke diyebilirler ama benm samimiyetim olan abilerimiz arkadaşlarımız çok iyi biliyor ne demek istediklerimi.
Kimse Samsunspordan üstün değildir.Düne kadar kemal yoktu ertuğrul yoktu o yoktu bu yoktu... Sizleri bu duruma getiren Samsunspor emin olun ki sizden de iyilerini bulacaktır.

kaptan 55

Alıntı yapılan: Serkan - 09 Nisan 2012, 17:19:13
yaptı mı bunu abi ?

ertuğrul,anıl bir iki kişi daha varmış,bizim kan ağladığımız gece karektersiz i........

Serkan

keşke o an haber alsaydık abi

kaptan 55

bunlar nasıl bir adam nasıl bir karekter anlamadım serkan'ım,bunların yüzüne tükürsen yarabbi şükür der.

bunlara vercen parayı s..en a.......

ngonge

Bunun sonu da Güngör gibi olacak, anlaşıldı.

celebi

Ben ne yaptığını bilmiyorum eğer öyleyse gitsin