SS.biz genclik PES birlikteliği..

Başlatan germencisse, 17 Temmuz 2010, 11:53:21

« önceki - sonraki »

SSBiz Gençlik

Takımlar eşleşir... Maçlar sonunda kazananlar ile kaybedenler diye ikiye ayrılır. Kazananlar grubundaki takımlar birbiriyle maç yaparlar; maçı mağlup bitirenler kaybedenler grubuna düşer. Kaybedenler grubunda ise maçı mağlup bitiren elenir.... Kazananların birincisi ile kaybedenlerin birincisi 3 maç yapacak şekilde final oynanır. Kazanan birincisi maçı 1-0 önde başlamış kabul ederseniz çok güzel bir turnuva olur... ;D ;)

babasamsunlu

Serkan

Ollivanders

Ya birakin bu pes ayaklarını sabotage i satanları bende satarım:))))))

**KaR6**

beyler yok mu game station a yakın oturan biri bi rezerve yaptırsaydık..

Burak

maalesef  benim işyeri kilisenin orda

**KaR6**

ilk olarak Burak'ı tebrik ediyorum.. haketti ve şampiyon oldu ilk turnuvamızda.. ben ise averajla 2. olabildim.. Şampiyona yenilmeden 2. olmak koydu biraz açıkçası :) isim yazdıgı halde gelmeyen arkadaslar oldugu için turnuva 11 kişiyle oynandı ve ilk turu kuradan sonra akyol55 bay geçti.. finale ise doğal olarak 3 kişi kaldı; Burak, Cany ve Ben.. Bu nedenle tek maç üzerinden lig yaptık ve puan durumu Burak:4 Kar6:4 ve Cany:0 şeklinde oldu.. Cany'i benden daha farklı yenen Burak şampiyonlugunu ilan etti..

site olarak düzenlediğimiz bu ilk turnuvadan ben kendi adıma çok zevk aldım.. yaz bitmeden tekrarlarız inşallah..

hop, unutmadan benim gönlüm şampiyonu alperen'dir.. beni elemeyei hak etti ama tecrubesizliğin kurbanı oldu :)  inanıyorum ki beni eleseydi şampiyon olabilirdi..

tuareg'i ise Allaha havale ediyorum ve 90'lardan sesleniyorum kendisine: Öğrende gel çocuğum ;D ;D ;D ;D

Tufan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 25 Temmuz 2010, 00:16:42

tuareg'i ise Allaha havale ediyorum ve 90'lardan sesleniyorum kendisine: Öğrende gel çocuğum ;D ;D ;D ;D

neymiş büyük lokma yiyecekmişsin büyük konuşmayacaksın. şampiyon olucak adam gol bile atamadı  ;D

alperen

tuareg sen gol atamadan mı elendin bugün ? :D  başlık açıldığında ben direk final oynim uğraştırmayın beni falan diyodu sanırım :D

**KaR6**

kurada beni çekti, gözlerde iki damla yaş birikti.. içim acıdı çok atmadım, toplamda 7-0 bitti seri ;D

alperen

beşnumara

genç işte naparsın kanı hızlı adamın ;D

Burak

iyi maçlar oldu namağlup şampiyon olduğumun altını çizmek isterim ayrıca averaj diyip geçmeyelim final serisinde +7 ye  +1 averajla şampiyon oldum :)  sanırım 6 maçta 23 -24 gol falan atıp  7-8 civarında gol yedim güzel turnuva oldu . bu arada başlığı açıp gelmeyen germencisse yi kınıyorum buradan

**KaR6**

ilk maçı ben oynasam belki farklı olacaktı, yıkıldım moral olarak ne yapayım :)

Burak

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 19 Temmuz 2010, 09:44:20
Kanuni Sultan zamanından kalma oyunları biliyorsunuz diye niye üstüme geliyorsunuz :) Jenerasyona ayak uydurun lütfen :D

kanuni tüm avrupa ya hükmetmiş bir cihan padişahıdır seko :D gençlerin gol atamaması ise ayrı bir tezattı jenerasyona ayak uyduramamışlar