2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

fatih55ankara

07 Haziran 2010, 11:36:53 #615 Son düzenlenme: 07 Haziran 2010, 12:03:19 fatih55ankara
murat dilek tff 2. lig 1. klasmanda zeytinburnunda 20 golü var gol krallığında 2. sırada.samsun doğumyeri

sadece55

Tokatlı arkadaşların Ali kuleli referansı çok iyi takımın en iyisiydi diyolar...Ayrıca sağ açık ve forvet arkası oynuyormuş santrafor değilmiş ve çok güçlü olduğunu söylüyorlar

Ertuğrul Sağlam

07 Haziran 2010, 12:44:54 #617 Son düzenlenme: 07 Haziran 2010, 12:57:04 6 Ertuðrul Saðlam
Yaşar Çetin; 1,90-95 civarında bir boya sahip tekniği zayıf ve ağır bir futbolcuydu bizim paf'ta oynarken iyi bir görüntüsü yoktu.

Ahmet Güven; Caner Altın'dan önce paf takımda oynamaya başladı Caner A Takıma çıktı o halen paf'ta oynuyordu, bir sezon Caner ile paf takımda partnerdi üstün yetenekleri olmayan sıradan bir futbolcuydu.

Uğur Kıllı Tekkköybelde'den Lüleburgaza transfer olmuş 55 numara giyiyor son 7 maçta 11 gol atmış ve müthiş bir gol istatistiğine sahip ve eski Samsunsporlu Emre Atalı'nın takım arkadaşı Emre Atalı'da 7 golle bitirmiş ligi...

Diğerlerini tanımıyorum. Ama bu iki futbolcuda Samsusporda iş yapacak bir görüntüleri yoktu bizde oynarken...

sadece55

Bir de o zamanlar ki konumumuz malumdu ...

Ertuğrul Sağlam

Uğur Kıllı el üstünde!...

TFF 3. Lig ekibi Lüleburgaz'ın golcü futbolcusu Uğur Kıllı'ya birçok kulüp talip oldu. Başkan Siyami Aslan, attığı 26 golle krallık koltuğuna oturan 21 yaşındaki futbocuya Bank Asya ve Süper Lig takımlarından teklif geldiğini söyledi. Aslan, "Türkiye liglerinde fırtına gibi esecek" ifadesini kullandı.

Beşiktaş izleme komitesi; Lüleburgaz'ın orta sahaya dönük, iki ayağını da kullanabilen golcüsü Uğur Kıllı'yı yakın takibe aldı. Forvet ve forvetin arkasında oynayabilen Uğur, 30 lig maçında 7'si kafa, 19'u ayak ile 26 gole imza attı.
Uzaktan sert ve isabetli şutlar atabilen 1.78 boyundaki Uğur'un, orta sahadan top alarak atak hazırlama özelliği de bulunuyor

Yerli Alex diye de tabir ediyor taraftarlar ona . BJK olmasa da bu sezon aynı Alişan,Talha ve Erçağda yaptığımız gibi yüklü bir paraya en azından BANK ASYA'ya yollamayı ümit ediyoruz kendisini.

Fotomaç
1989 DOĞUMLU YILDIZ ADAYLARI
Uğur Kıllı (Lüleburgazspor) 89 doğumlu

NTVMSNBC

Ayrıca 8jk forumlarındada sık sık bu çocuğun adı geçiyor.

'' Yoksa bizden habersiz bizden bir yıldızmı doğuyor''

fatih55ankara

Akhisar'da transfere hız verildi
Bank Asya 1. Lig'e yükselen Akhisar Belediyespor'da, Fransa'nın Strasbourg takımından Nijeryalı Simon Zenke ile Le Mans takımından Kamerunlu Patrick Ekeng'in transferlerinin gündemde olduğu bildirildi.
Akhisar Belediyespor Başkanı Hüseyin Eryüksel, yönetim kurulu üyeleri ve teknik direktör Atilla Özcan ile basın toplantısı düzenleyerek transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Eryüksel, yeni dönemde öncelikle 4 yıldır birlikte çalıştıkları teknik direktörleri Atilla Özcan ile yola devam etme kararı aldıklarını belirtti.

Ligin sona ermesiyle birlikte teknik direktörlerinin boş durmadığını ve Fransa'dan 2 genç futbolcu tespit ettiğini belirten Eryüksel, Strasbourg takımında oynayan Nijeryalı Simon Zenke (21) ile Le Mans takımından Kamerunlu Patrick Ekeng'i (20), 23 Haziran'da Akhisar'a getireceklerini bildirdi.

Eryüksel, oyuncuları 1 hafta denedikten sonra problem olmazsa anlaşma imzalayacaklarını kaydetti.

Teknik direktör Atilla Özcan da liglerin sona ermesiyle Antalya'da oynanan 2. ve 3. liglere terfi maçlarını izlediğini dile getirerek, ''Bize gelmek isteyen çok futbolcu var, ama biz iyi araştırarak almak istediğimiz futbolcuları kadromuza dahil etmek istiyoruz. Bu yıl kadromuzda 3 yabancı futbolcu transferi yapacağız'' dedi.

Özcan, takımın yeni sezon çalışmalarına 28 Haziran'da Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde toplanarak başlayacağını da bildirdi.

fatih55ankara

akhisar bile fransa 1. liginden düşen takımdan transfer yapıyor.biz topçu ali kuleliye kaldık gibi.

Dartagnan

vallahi cıldıracagım cıdden tırlatmaya az kaldı....

samsunmania

Lüleburgaz'ın teknik ekibi de Samsunlu üstelik. Ahmet Ertem ve İmdat hoca(bizim eski 2 numaramız İmdat değil). hiç mi haberi olmadı yöneimimizin, teknik kadromuzun?

**KaR6**

Şimdi bilgi aldım hakkında.. ga.antep 900 milyar vermiş kabul etmemişler.. zannetmiyorum ahmet amcamın satacagını.. öyle anladım konusmalardan.. ama ayrılırsa ahmet ertem, o zaman satarlar, o halde de bize gelmez zaten..

sadece55

900 milyarmı woww o zaman gerçekten kaliteli bir adam

germencisse

Adamlar bütçe belirlemiş o bütçeye karşın bişeler yapma bi hedefe girme amaçları var..Durumda böyle olunca bütçelerine göre mantıklı transfer yapmak istiyorlar bu kadar basit..bizim gibi aceleye gelen transfer stilini örnek almıyorlar en azından..

celebi

acaba bu sayfada ne zaman kaliteli bir futbolcunun SAMSUNSPOR formasını giyip imza törenine çıkan fotosunu göreceğiz merak ediyorum doğrusu

beşnumara

isa hocanın yaklaşık 1.5 ay önce bana söylediği;uğuru lüleburgaza götüren benim.bu çocuğa samsunda sahip çıkan yoktu ben aldım lüleburgaza getirdim.bu sene iyi performans gösterdi.onu geri getirmeyi düşünüyorum.

tabii sözleşmesi devam ediyor bildiğim kadarıyla ve benm isa hocayla görüşmemden sonra ulusal basında uğur hakkında baya haber çıktı.menajer ayakları tabii fiyat yükseltmek için.bu kadar haberden sonra bize nasıl getirir bekleyip göreceğiz.samsun futboluna  tekrar kazandırmak istyoruz o çocuğu demişti.

serkancengiz

Buradasın: Ajansspor.com » Futbol» Turkcell Süper Lig

Konyaspor'da 3 imza..
Konyaspor, dış transfer görüşmelerinde anlaşma sağladığı Belçika'nın RSC Charleroi takımının 28 yaşındaki defans oyuncusu ve aynı zamanda Burkina Faso Milli Takımının kaptanı Mahamoudou Kere ile 3, Diyarbakırspor'dan Adnan Güngör ve Burak Karaduman ile de 2'şer yıllık sözleşme imzaladı.

07 Haziran 2010 , 21:30