2010-11, 1. Transfer Dönemi Transfer Haber, Yorum ve Dedikoduları...

Başlatan Ertuğrul Sağlam, 11 Mayıs 2010, 18:21:48

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Sol bek Anıl Karaer ve Tokatspor'dan gelen forvet imzalayacaktı güya.. Bunlar bir b.k beceremez..
Samsunspor'umuz günden güne eriyor acı ama gerçek.

fatih55ankara

yüzlerce kişi toplansak tesislere yürüsek.bir protesto yapsak.kimse sahip çıkmıyor.biz sahip çıksak.çiftlikte filan yürüsek ne bilim canımız sıkılıyor. sitenin büyükleri daha iyi bilir.

babasamsunlu

:D :D niye üzülüyon ki Muratım..Bizim bu sene bi bekletimizi var mı bu yönetimden ??

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Haziran 2010, 12:00:59
:D :D niye üzülüyon ki Muratım..Bizim bu sene bi bekletimizi var mı bu yönetimden ??

En azından bonservisi elinde olan futbolcular kaçmadan istifa beklentim vardı ama onu da beceremediler  >:(

babasamsunlu

Yoook..Öyle yaparlarsa Samsunsporun önü açılır Allah muhafaza..  >:( >:( >:( >:( >:(

55_OrHaN_55

şiddetle kayyumu arzuluyorum. ne tuhaf değil mi? :(

cezayir55

kayyum kotu degilki diyabakir bu yuzden butun borclarini odedi super lige cikti beceriksizlikleri yuzunden dustu

berusa55

Bu sene transfer falan yok bu açık. Paf takviyeli mevcut kadroyla çıkar oynarız maçları. Bu büyük taraftar takımı ligde tutar tutar; yoksa paraşütsüz düşeriz bunu söylemek bile acı!

erkutdem55

Ben Kocaeli'nin puan rekorunu kırmaktan korkuyorum  :( :(

AntZ

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 29 Haziran 2010, 12:05:28
Yoook..Öyle yaparlarsa Samsunsporun önü açılır Allah muhafaza..  >:( >:( >:( >:( >:(

Bu şehrin psikolojisi bozulmuş, borç morç hikaye, her zaman yazıyorum yine yazacağım, diğer takımlara baktığımızda öyle ahım şahım borcumuz yok. Depresyondayız, yok olduk mahvoldum psikolojisindeyiz, şehir birlik olursa bu takımı ayağa kaldırır ama her transfer döneminde şu kadar para ödenmezse, şu zat-ı muhterem destek olmazsa ile başlayan sözler şehrin, taraftarın moralini de altüst ediyor.

Ne zaman transfer dönemi gelse, acil para lazım olsa proje üretmeye çalışıyor bizim dinolar, sen projelerini önceden hazırla, transfer dönemi gelmeden bütçeni yap, beceremiyorsan da transfer dönemi bitmeden git. En azından yönetici olduğunu anlayalım.

fatih55ankara

fatih55ankara

bu yönetim çok değil şenol demirciyi alsa volkan koçaloğlunu alsa bülent bölükbaşını alsa orta sahaya bir adam forvete de bir adam alsaydı bu taraftar kombineleri kapış kapış almazmıydı.al sana kaynak.ama yine başa döndük.bu sefer turgut ve oktay da yok.turgay gidebilir.ben kaleci ahmet lede kesin anlaştıklarına inanmıyorum.Çözüm çok basit.yönetim istifa.ismail uyanık başkan olsun.samsunsporlu yöneticiler olsun.galip öztürk açık çek versin.süper lige çıkalım.başka yol yok.ya da kayyum mu neyse ona kalsın takım.kim ne b.k yedi anlaşılsın.

celebi

LisandroLopez

Acaba şu an ne düşünüyorlar ? Kongre kararı alırlarsa çok büyük cesaret göstermiş olurlar,Turgut'tan gelen parayı yiyipte para yok diyip kongreye gitmek olağanüstü bi durum olur.
Transfer için bütçe oluşturma çabası içindeyseler transfer sezonunun kapanmasına saatler kala 13 tane futbol özürlü adamları toplarlar yine takıma..
Bunlarda utanma yok , yapar mı yaparlar..

Tamer55

aytek te rize ye gitmiş ...
ne hale geldik başka takımların transferlerini konuşuyoruz.Başlığı değiştirin SAMSUNSPOR hariç diğer takımların transfer haber yorumları olarak