Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

kaptan 55

bu taraftar boşuna dakikalarca bağırmadı,mor menekşeler mor menekşeler birbirlerini ...........

Burak

hele ordu taraftarı birbirine girince mor menekşeler cuk oturdu birde şirinlerin tekbirleri:)
bu arada maç çıkışında her taraftara bir polis düşüyordu sanırım 2 maçtır böyle

domin55

güzel tezahürat harbi yaa  :)
seneye daha iyi bi yapılanmayla süper lige çıkcaz diyom

sersa

Bank Asya 1. Lig'in son haftasında Samsunspor, sahasında Orduspor ile 1-1 berabere kaldı

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Samsunspor Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, iki takımın da son maçına yerini garantileyerek çıktığını belirterek, "Kendi sahamızda maç kazanmak için çıktık. Zaman zaman aksamalara rağmen kazanmak için çok şey yaptık ama çok pozisyon bulup değerlendiremedik. Küçük pas hataları pozisyonları zora soktu. Verilmeyen bir penaltı var. Hakem 'eline çarptı' diyor, görmese yine bir şey demeyeceğiz. Rahat çıktığımız maçtan berabere ayrıldık. Samsun artık bu ligde yeteri kadar kaldı. Turkcell Süper Lig'e çıkabilme adına ne gerekirse yapacağız" dedi.

Samsunsporlu futbolcu Hakan Koçarslan da iki takımın iddiasız olmasına rağmen zevkli bir karşılaşma geçtiğini kaydetti.

Orduspor Teknik Direktörü Ahmet Akcan ise "İçinde bulunulan konum itibariyle her iki takım da sezonun son haftasında yukarı aşağı oynamıyor. Bu tür maçlar genelde kalitesiz olur ama iki takım da kaliteli oyun ortaya koydu. Beraberliğin olacağı bir mücadele oldu. Hem Orduspor hem de Samsunspor'un şuan layık olduğu konum burası değil. Komşu şehirlerde dostluk havasında geçen maçların yeni sezonda her iki takım da Süper Lig hedefiyle oynayacağı maçların olmasını temenni ediyoruz. Bu maçta centilmence oldu.
Orduspor'la ise gönül birlikteliğimiz devam ediyor. Yeni sezonun hazırlıklarını şimdiden yapıyoruz" diye konuştu.

netkulis

beşnumara

Alıntı yapılan: dukeburak - 10 Mayıs 2010, 09:15:05
hele ordu taraftarı birbirine girince mor menekşeler cuk oturdu birde şirinlerin tekbirleri:)
bu arada maç çıkışında her taraftara bir polis düşüyordu sanırım 2 maçtır böyle
ama bir taraftara da 10 polisin girmesi hiç hoş olmamış.sanki türk bayrağı yaktı sanki bölücülük yaptı.emin olun o suçları işleseydi emniyet o tutumunu sergilemezdi.ayıptır terbiyesizliktir şerefsizliktir.videosu internette var.şirinler gereken tepkiyi verirler elbet ama bu videoyu haber programlarına göndermeleri lazım ki kimin ne yaptığını herkes görsün

babasamsunlu

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 09 Mayıs 2010, 21:13:45
Bugünki maçın skorundan da daha vahimi , Trabzon Beşikdüzü futbolcularını kapalıya sokmalarıydı >:( >:( >:(.Bunu organize edende Özgür Cineldi.Neyse ki bağırdık, çağırdık dışarı çıktılar.

SÜLO O ADAMLARI DAHA SONRA ÇİFT NUMARALIYA ALDILAR ORDAN SEYRETTİLER MAÇI...

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Mayıs 2010, 15:21:44
SÜLO O ADAMLARI DAHA SONRA ÇİFT NUMARALIYA ALDILAR ORDAN SEYRETTİLER MAÇI...

Niye mormenekşelilerin arasına koymadılar?Özgür ün çabasını hakeza İlkerin Kos-Kos un başındaki elemanlar ile iletişimi görmeliydiniz. >:(

babasamsunlu

gördük sülo ..yada ben gördüm en azından..trabzon dışarı diye bağırırken..sonra dışarı çıktıklarını görünce çok güldüm..sonra bi ara bi baktım çift numarılıya koydular bunları...

Efsane Meskenler

AlıntıAma ForzaŞimşekler beni çok sevindirdi.Eski günlere bir nebze olsun dönüş sinyali verdiler.bizden sonraki en kalabalık gruptu.

sezon başından beri kendimizi toparlamak için çok çaba harcıyoruz grup olarak misal takım biraz daha ıyı gıtse başımızda adam gibi abilerimiz olsa daha iyi olucak ayrıca şirinler grubunun heleki bu sezon mükemmel performans sergıledıler yiğidi öldür ama hakkını yeme

Efsane Meskenler

Alıntıgördük sülo ..yada ben gördüm en azından..trabzon dışarı diye bağırırken..sonra dışarı çıktıklarını görünce çok güldüm..sonra bi ara bi baktım çift numarılıya koydular bunları

kos-kos baya bagırdı trabzon dışarı diye nitekim dışarı cıktılar ama başk atrıbune gırmıslergaliba

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Efsane Meskenler - 10 Mayıs 2010, 16:08:06
sezon başından beri kendimizi toparlamak için çok çaba harcıyoruz grup olarak misal takım biraz daha ıyı gıtse başımızda adam gibi abilerimiz olsa daha iyi olucak ayrıca şirinler grubunun heleki bu sezon mükemmel performans sergıledıler yiğidi öldür ama hakkını yeme

Bence gerek gruplar oalrak gerekse bireysel gelen taraftarlarımız bu sezon bu takıma gereğinden fazla desteklerini göstermişlerdir..ama gerçekten şirinler bu sene biraz daha fazla alkışı haketti..
seneye inşallah her gurup çok daha güçlü olur...

Efsane Meskenler

inş taraftarlar ve taraftar gruplarının yanında takımımızda güçlü olur

Burak

şirinler bu sene çok iyiydi işin açıkçası sayılarıda diğer grupların toplamından fazlaydı muhtemelen

Ajan

Forza şimşekler'in sayısında genel olarak bir çoğalma var ama bunun meyvesini çok geç aldılar sezon bitti seneye daha güçlü bir şekilde şanlı kale de onları görürürüz.Sbç gibi köklü bir grubun sayısında azalmalar meydana gelmesi üzücü cünkü sbç genel olarak bir mahalle kültürü onların sayısının azalması genel olarak mahalleyi etkiler ve yeni nesil genç samsunsporluların sayılarında azalma meydana gelir.Mekansızlar ise bir gidip geldiler iyi şeyler yapmaya çalıştılar kendi çabalarıyla ama olmadı.

Gelgelim şirinlere sayımız oldukça arttı bundaki en önemli sebeb ise şirinlerdeki yapılanmaydı.Mahalle temsilcikleri açarak tüm mahalllerdeki gençleri tribüne çektik lise temsilcilikler ömülü şirinler olsun birçok alt grup oluştu ve genel olarak samsun'a yayılarak sayı olarak arttık ve güzel tribün görüntülerine imza attığımızı düşünüyorum.

Seneye bütün grupların daha dinç ve organize mümkünse tek ses tek soluk olması dileğiyle

King Of The North

Alıntı yapılan: Efsane Meskenler - 10 Mayıs 2010, 16:09:33
kos-kos baya bagırdı trabzon dışarı diye nitekim dışarı cıktılar ama başk atrıbune gırmıslergaliba

iyi olmuş gereken tepki ilerde daha da artacaktır