Bank Asya 1.Lig 33.Hafta / Kartalspor-SAMSUNSPOR'umuz: 2-3

Başlatan AntZ, 25 Nisan 2010, 17:31:58

« önceki - sonraki »

Kodalak

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Nisan 2010, 17:42:31
Hey gidi hey... 1990-91 sezonunda burada Kartal'ı yenip şampiyonluk turu atmıştık. :( Kapalı tribünde izlemiştim o maçı...

Bende belediye evleri kale arkasında,babamla stada girebilmek için 2 saat öncesinden çıkmıştık evden,içeri girerken kuyruk olmuştu sabırsızlanıyordum,hey gidi günler heeeeyyy

bafralii

bafralii

İnş. güzel bi maç olucak ve bütün aksiliklere inat trübünde yerimizi alıcaz ve maçıda alıcaz..

SametYılmaz55

ya ntvsporda bizim maçı cumartesi olarak  gösteriyor.program mı değişti?

**KaR6**

1 mayısta istanbulda maç oynatma zihniyetine şapka çıkarırım :) pazar gunu kardeşim bizim maç, tff de öyle yazıyor zaten..

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Nisan 2010, 17:42:31
Hey gidi hey... 1990-91 sezonunda burada Kartal'ı yenip şampiyonluk turu atmıştık. :( Kapalı tribünde izlemiştim o maçı...

Biz kale arkasındaydık kardeşim. YAnlış hatırlamıyorsam bir de sağanak yemiştik. Demek sen kapalıdaydın haaaa. >:( ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 30 Nisan 2010, 17:41:01
Biz kale arkasındaydık kardeşim. YAnlış hatırlamıyorsam bir de sağanak yemiştik. Demek sen kapalıdaydın haaaa. >:( ;D

abi o zaman 11 yaşında çocuktum, babamla birlikte gitmiştim. bırak da ıslanmayalım daaaaa....  ;D

emre

Alıntı yapılan: emre55 - 01 Mayıs 2010, 12:35:51
program belli oldu..

saat:11:00'da cem55,kodalak ve arif abiler avcılar'dan metrobüse binecekler.saat 12:00 civarı söğütlüçeşmede(metrobüs sondurağı) olacaklardır.saat 12:00-12:30 arası söğütlüçeşmede toplanılacaktır ve tezahuratlarla stada gideceğiz.

not: havalar sıcak üstümüze herhangi birşey almamıza gerek yok,lütfen kırmızı beyaz gelelim.en azıdan kırmızı bir t-shirt giyinin.İSTANBUL'UN DEPLASMAN OLMADIĞINI GÖSTERELİM!!

not: 12:30 itibarıyla stadda az yer ayrılması sebebiyle geç kalmamak için beklenmeyecektir.

not: mecidiyeköyden metrobüse binecek arkadaslar tahminen 20-30 dk gibi söğütlüçeşmede olacaksınız.

bafralii

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 30 Nisan 2010, 18:19:36
abi o zaman 11 yaşında çocuktum, babamla birlikte gitmiştim. bırak da ıslanmayalım daaaaa....  ;D

Öyle olsun bakalım. ;D ;D

havzalı55

Alıntı yapılan: bafralii - 01 Mayıs 2010, 12:53:26
Yaa arkdaşlar bu bilet işi nasıl olucak??

ozaman saat 11 de bende avcılardan cem abilerle bineyim metrobüse. ;) tam 11 dimi ?

kavak_55

bu maçı alırız  inşallah skor tahmini yapmayacam bu sefer belkiuğurlu gelir.hadi hayırlısı neolursa olsun hakan akman af edilmeli ve kazanılmalı hatasız kul olmaz emre balak armağan kuş gibihakan akmanıda hangiuyanık alacak acaba bizimkiler uyusunlar çok guruludur bizim yönetim ilhan ummak gibi adam şu takımda duruyorsa denecek çok söz  olması gerekirken hiç bir şey demeyecem yönetimyüksekkapasiteli zira karpar da öyle kapasitesi yüksektir taraftara selamlar olsun.

erkutdem55

babasamsunlu

erkutdem55

yeter 1 puan,yine üstün yönetici sayın sevgili basın sözcümüz 1 puan yeter demiş,bizim haddimize mi galibiyet beklemek,taş oluruz taş  >:(