Bank Asya 1.Lig 32.Hafta Samsunspor'umuz-Konyaspor: 0-0

Başlatan sersa, 18 Nisan 2010, 17:48:32

« önceki - sonraki »

gkhn

Düşme hattındaki bütün takımların puan kaybetmesiyle iyi bir hafta oldu bizim açımızdan...

alperen

red_white

kuzey55

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 25 Nisan 2010, 16:21:17
Maç bitti. Skor bizim için çok iyi.Hacettepe en fazla İzmir'den 1 puan alır. Biz ikili averajda öndeyiz. Bu işi %90 bitirdik. Zaten  Kartal ve Ordu maçlarından da puanlar gelecektir.

yaptığımız hesaba sevindiğimi şeye bak.futboldan soğudum nefret etmeye başladım.gelecek sene bakalım neler değişecek.

gurbetçi55

ufffffffff her sne sneye çıkarız lafından bıktım  ya artık gelsin o sene

Kadir ÇELEBİ

Bitti resmen işkence çektim böyle karşılıklı olarak ruhsuz bir futbol bir daha ne zaman izlerim bilmem umarım hiç izlemem yenilen taraf olsam bile...

Altay   1 - 0   Erciyesspor 
Giresunspor   3 - 1   Dardanelspor   
Hacettepe   2 - 4   Kardemir Karabük   
Mersin I.Y.   0 - 0   Çaykur Rizespor

Sevindiğim tek nokta rakiplerin puan kaybetmesi oldu..

serkancengiz

alıştık artık beraberliğe hayırlısı olsun

samsunmania

Alıntı yapılan: kuzey55 - 25 Nisan 2010, 16:22:28
yaptığımız hesaba sevindiğimi şeye bak.futboldan soğudum nefret etmeye başladım.gelecek sene bakalım neler değişecek.

Napalım kardeşim. Her sene bir ümit bekliyoruz. İnşallah seneye Süperlig hesabı yaparız.

salihcakir

maalesef 25. haftada şampiyon olarak geri döneceğiz diye başladık ikinci lig macerasına. ama kaç yıl oldu. hala son 3 haftada düşme hattındaki diğer takımların mağlubiyeti ile mutlu oluyoruz. Ve yine ümitleri önümüzdeki seneye erteliyoruz. hadi Allah'tan hayırlısı.

alperen

hayırlısı bakalım..inşallah seneye......(inşllah seneye lafını kaç defa söylediğimi şaşırdım)

AntZ

25 Nisan 2010, 16:33:04 #280 Son düzenlenme: 25 Nisan 2010, 16:34:43 Ant55
Alıntı yapılan: samsunmania55 - 25 Nisan 2010, 16:21:17
Hacettepe en fazla İzmir'den 1 puan alır. Biz ikili averajda öndeyiz. Bu işi %90 bitirdik. Zaten  Kartal ve Ordu maçlarından da puanlar gelecektir.

Katılıyorum abicim, hadi bu sene de geçmiş olsun. 2 maçımızı kaybetsek bile Hacettepe'nin Karşıyaka ya da Mersin'e puan kaybetmesi yeterli. İnşallah en azından Kartal ve Ordu maçlarına stressiz çıkıp ligi kazanarak, ilk 10 da ve güzel bitiririz (Teselli).

yunusefa

Her sene bu hesaplara girmeye başladık arkadaşlar.Bu takım bu taraftara layık değil.Seneye de göreceksiniz turgut ve m.yıldırım yok pahasına satılacak yine düşmemeye oynayacağız.Kusura bakmayın umutsuz konuşuyrm ama gerçek bu üzülen yine biz olacağız.

kuzey55

tribünler bu maçta çok çok iyiydi bence.en azından bu takıma göre fazla bile.seneye o tribünleri bu taraftarı hakedecek bir takımımız olması tek dileğimiz.

Mustee13

25 Nisan 2010, 16:47:22 #283 Son düzenlenme: 25 Nisan 2010, 16:52:09 Mustee13
İsa Turan'ın her maçta 1 puan stratejisi başarıyla devam ediyor...   :-X

Ayrıca ligin ''en az berabere kalan takımı'' ndan, ''en az berabare kalan takımından biri'' ne terfii ettik. Bu da başarıdır  :-X

samsunmania

Alıntı yapılan: Ant55 - 25 Nisan 2010, 16:33:04
Katılıyorum abicim, hadi bu sene de geçmiş olsun. 2 maçımızı kaybetsek bile Hacettepe'nin Karşıyaka ya da Mersin'e puan kaybetmesi yeterli. İnşallah en azından Kartal ve Ordu maçlarına stressiz çıkıp ligi kazanarak, ilk 10 da ve güzel bitiririz (Teselli).

Yine piyangodan teselli ikramiyesi çıktı. :D :D
Seneye büyük ikramiye inşallah.