BankAsya 1.lig / 27.hafta Giresunspor-SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan fatih55ankara, 16 Mart 2010, 12:40:13

« önceki - sonraki »

YaşarDoğu

Üstteki resimde kapalının bittiği yer deplasman tribünü için ayrılan yer.Bu sene o bölgenin üstünü kapatmışlar.

senol

takımın ideal 11'i  bozulduğunda çok iyi top oynayamıyoruz.Bence takımın dinamosu turgay.defans özellikle son maçta çok hatalı oynadı.giresun ve altay maçları çok zor maçlar.umarım iyi sonuçlarla ayrılırız.

Sonuna Kadar 55

5 maçta sonra seride sonra 2 defa mağlup olduk yukarıdaki takımlara defans orta sol taraf biraz zayıflardı giresun maçı zor maç giresunspor hedefleri süper lig galip gelmek için herşeyi yapmak zorunda ahmet şahin kart cezalı kale zor olacak orta göbek gelecekler kazamak için çok şey olacak.puan yada puanlar alıp dönmek çok daha iyi olur..

kaptan 55

18 Mart 2010, 12:41:43 #63 Son düzenlenme: 18 Mart 2010, 13:16:54 kaptan 55
giresunspor'da şenol'un,sefa'nın,ramazan'ın,feridun'un bize karşı sergileyecekleri performansları merak ediyorum.

lucarelli

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 18 Mart 2010, 12:41:43
giresunspor'da şenol'un,sefa'nın,ramazan'ın,feridun'un bize karşı sergileyekleri performansları merak ediyorum.

Ooooo giresunu samsunlu yapmışız zaten..ama hepsi kin doludur :):)

Burak

bizim bu çotanaklara şansımız tutmuyor yaa inşallah bu sefer tutar.bir de benim anlamadığım bu şenol samsunlu çokta iyi bir 10 numara herif karadeniz den uzaklaşmıyor ordu giresun geziyorda SAMSUN ' a neden almıyoruz

playmaker55

dukeburak ..sezan basinda demisdim senol demirci bize ilac gelir ama transferden anlayan adam mi var bizde..13 tane kofik adilar takima bi senol alsa yterdi :-X

Mustee13

Turgay olmayınca orta saha-defans arası uyum sorunu oluyor...Turgay oraları iyi kapatıyor...
Onun yerine oynayacak oyuncumuz yok... Bu yüzden orta sahayı üçlemesi gerektiğini düşünüyorum...

King Of The North

Deplasman fatihi Samsunsporumuz küme düşme korkusundan şimdilik uzak ve bu maçtan 3 puanla ayrılacağız inşallah. Giresun play-of aşkına saldıracak, kontra ataklarla gol bulacağımızı düşünüyorum.

kaptan 55

18 Mart 2010, 18:00:58 #70 Son düzenlenme: 18 Mart 2010, 18:36:43 kaptan 55
eski oyuncularımız ramazan sal ve feridun sungura bu maç için bazı şeyler sordum.ramazan şu an ki takımı tanımadığını,giresunspor defansını zorlayacak futbolcumuz olacağını pek tahmin etmediğini söylüyor.feridun ise zorlarsa turgut zorlar gerisi yemez diyo.

bakalım,göreceğiz..

Jnr.Serkan

Giresun Samsunun kovduğu kimi varsa toplamış ve play-off a oynuyor
sefa,ramazan sal,feridun,volkan çekiç

bluegreen55

Sercan Temizyürek ne alemde?

geçen maçta ona ihtiyaç duyduk,duran topları çok kötü kullanıp hiç orta yapamadık

cembaba

Başlığa rağbet olmamasının altında yatan sebep tabiki takımın 2 haftalık yenilgisi. Fakat ben bu maçtan umutluyum. İnşallah kazanacağız taraftarımızla birlikte.

epçeli köylü

Samsunun eskileriyle playof mof oynayamazlar.YEnip geliriz inşallah.