Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

önce şu sayfa  61 de kalmasın...
sonrasında utku kardeşim...zaten haksız mağlıubiyetin sinir ortamı içindeyim...
adam gibi yazacaksan yaz..
sana kimse bir şey demiyor..
bize 18 otobüs muhabbeti yapma...ne başarınız varmış bunca yıldır da anlatıyorsun burda...
sen 15000 taraftarı ligde ikincilik için çıktığın maçta topluyorsun biz 11. sıradayken...
aramızdaki fark burda...
çikolata kısmına gelince..
kalitelisi bende var ...kıçın yiyorsa gel al vereyim sana... bi güzel ye... adamı hasta etme...,

celebi

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Mart 2010, 02:44:12
valla ben tv den izlerken gösterdi gol olunca filan en fazla bu kadardı.. ayrı ayrı durdularsa bilemem ama tv den görünen de bu resimden fazla değildi..

celebi

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Mart 2010, 07:55:43
sen 15000 taraftarı ligde ikincilik için çıktığın maçta topluyorsun biz 11. sıradayken...
aramızdaki fark burda...

Serkan

Alıntı yapılan: edmontdante - 07 Mart 2010, 23:19:35
Kardeşim bir işaret etseydin ya en solda kırmızı kumaşı tutan benim

Senin yan tarafındaki mavi polarlıda ben (=

lucarelli

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 08 Mart 2010, 07:55:43
sonrasında utku kardeşim...zaten haksız mağlıubiyetin sinir ortamı içindeyim...
adam gibi yazacaksan yaz..
sana kimse bir şey demiyor..
bize 18 otobüs muhabbeti yapma...ne başarınız varmış bunca yıldır da anlatıyorsun burda...
aramızdaki fark burda...
çikolata kısmına gelince..
kalitelisi bende var ...kıçın yiyorsa gel al vereyim sana... bi güzel ye... adamı hasta etme...,

Samsun Adana pozisyonunda olsa kimbilir deplasmanlara kaç kişi gider..

En son Boluya 11 otobüsle gittik biz...

Serkan

samsunspor.co.nr

babasamsunlu

kaptan 55

stadda herkes hakemin anasını öve öve bitiremedi,

ALLAH'ından bul lan emek hırsızı.

babasamsunlu

valla bi ara o kadar çok ses çıktı ki küfür sırasında sanırım çiflik karakolunda ki polisler "n'oluyo lan" demişlerdir..

ali ihsan

Maçı Şafak Abinin orada seyrettim.2.yarısını Bjk li Yusuf Şimşek ve İbrahim Üzülmez'de bizimle seyretti.İbrahim Üzülmez tribünleri görünce Şampiyonluğa mı oynuyorsunuz,bu ne taraftar böyle dedi.Maçın başındaki kareografiyi görselerdi keşke.Her ikisi de Turgut u beğendi.Yusuf bilekleri bana benziyor dedi.Daha sonra ise biraz artist olduğu fikrinde birleştiler  :D
Kırmızı kartın ağır olduğu ve diğer pozisyonun ofsayt olmadığını her ikisi de belirtti.

furkan5534

Alıntı yapılan: lucarelli - 08 Mart 2010, 09:17:46
Samsun Adana pozisyonunda olsa kimbilir deplasmanlara kaç kişi gider..

En son Boluya 11 otobüsle gittik biz...

hayır vıdeo cekmısler tam 13 otobus vardı termeden fılan heryerden gelmısler oda benm saydıgım 13 otobus ozel otolar harıca

gozgoz yýlmaz

08 Mart 2010, 11:01:03 #897 Son düzenlenme: 08 Mart 2010, 11:03:51 gozgoz yýlmaz
utku, samsun'da misafirimzsin, sitede de öyle. bu yüzden kendine ait olmayan konularda fazla polemiğe girme. nedir sana ait olmayan konular? bir hakem... o artık umuma mal olmuş bir umum insanıdır. yorumlama..

ikincisi ise taraftarınız. sen şahsi olarak üstüne düşeni yapmış ve maça gelmşisin. eyvallah ama biz tribüncüyüz birader, bizi yemeye kalkma. adanaspor tribünleri hikayedir bu saatten sonra, bu maça da gelemiyorsa boştur. maça nasıl gelineceği de açıktır, ne bir pankart vardı ne bir tezahürat. son olarak da istatistik okuyorsun ama temel matematik dersinde sorunun var. birler basamağından başlayıp, sayı saymayı öğren bence ;)

maça gelince, iyi oynamadık. kanadın teki işlemezse nasıl uçabilirsin ki? kalpar hoca, sezeri kanada koymalı, abdülazizi çıkartmalıydı. murat yıldırım bu takımda sayısal olarak bir ediyor lakin bir futbolcudan çok daha fazla birşey...

tribünler muhteşemdi, öylesine demiyorum gerçketen muhteşemdi. şirinlerin tüm stada hitap ettiği anlardaki tezahüratlar harikaydı. onların tribünü yine çok iyiydi, süper lige çıksak inateceğiz ortalığı ama olmuyor işte. bu tribn kuşağı 4-5 sene geç gelmiş dünyaya.

CeLL-O