Bank Asya 20. Hafta/ Mersin İdman Yurdu- Samsunsporumuz: 1-2

Başlatan celebi, 25 Ocak 2010, 23:41:06

« önceki - sonraki »

King Of The North

Karşıyaka maçından belliydi şeytanın bacağını kıracağımız ama son 15 dakikada kaybettiğimiz 15 puanın üstüne aldığımız bu maç çok iyi oldu.Darısı Rize maçına inşallah, şöyle demli bir çay içsek hep beraber...

Sercan

Rize maçında stad galabalık olur.Eğer çakarsak Rize'ye dadından yinmez  ;D ;D ;D

YaşarDoğu

Sercan

King Of The North

Alıntı yapılan: Ant55 - 31 Ocak 2010, 19:09:10
Bunlar da Kopyacı Şeytanlar  ;D

Bu kadar da olmaz yavs,hep mi taklit edileceğiz dicem ama bizim duruşumuz daha cesurcaydı.

samet haci

super ya bu ıkı macıda yenersek guzel hava yakalarız.    futbolcuLar nasıL sovuyo xD xD koptuuummm xD

Ertuğrul Sağlam

Video'yu dikkatli dinlediyseniz sonunda Bizim futbolcular bariz küfür ediyolar bunlar taraftardan az değil demekki yüz versek bizimle onbirli muhabbeti yapacaklar ;D ;D ;D

maviay55

video süper..Allahım bak yüzümüze artık  ;) şeytanın bacagı kırıldı sadece..şimdi sıradakiler gelsin hava yakalamamız lazım..

CurvaSudSamsunspor

abdül aziz "her zaman her yerde en büyük samsun" diyo aferin  gözüme girdi  ...

celebi

cem

holigan_itü

youtube dan bakılıyo herhalde bende o yuzden acılmadı :(

jean

harikasiniz gercekten ucagin yanindayken son olarak telefondan baktim 2-1 i gorunce seviyorum sizi diye bagirdim alamasaydik sakatti potadan ciktik artik seri lazim taklim gercekten iyi deplasmandada galip gelmemiz guzel

lucarelli

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 01 Şubat 2010, 16:44:06
Karşıyaka maçından belliydi şeytanın bacağını kıracağımız ama son 15 dakikada kaybettiğimiz 15 puanın üstüne aldığımız bu maç çok iyi oldu.Darısı Rize maçına inşallah, şöyle demli bir çay içsek hep beraber...

İnşallah inşallah..