39- Sezer Sezgin (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan mehmet yılmaz, 22 Ocak 2010, 19:02:02

« önceki - sonraki »

Burak

bugünkü antremanda en beğendiğim oyuncu oldu sol kanatta kadroda görebiliriz bu sene

FaTiH_HaN

Sezer geçen sezon hazır olmadığı halde oyuna sonradan girip direk skora etki etmişti inşallah bu sene verim alırız.

celebi

bir mersin ve bolu maçı var erciyeste var

red_white

kartepedeki hazırlık maçlarında çok iyi olmasada iyi bir görüntüsü vardı forvet alınmaması halinde zenkeyi ilerde sezeri orta sahada düşünebiliriz

usare

Geçen sene hazır değildi. Bence bu sene biraz kilo verdiyse sol kanatta alternatif olabilir.

FaTiH_HaN

aslinda asil mevkisi sol bek ama o bolgede hic denenmedi.

Burak

bence bu sene kendine yer bulacak gibime geliyor

sadece55

Sol bek için fiziksel yeterliliği yok ancak Sol açıkta gayet iyi işler çıkarabilir...

babasamsunlu

gördüğümüz kadarıyla çok çalışmış..bu sene süpriz bi şekilde formayı kaparsa hiç şaşırmayın..hangi mevkide kapar konusuna gelince hoca orta sahada  sol kanatta oynatacak gibi..

Sene başında Beşnumara ile sohbetlerimiz de hoca klasik 4-4-2 oynatmak istiyor diyordu Fatih..
Klasik 4-4-2 nin ortasahada ki sol kanadını kimseye kaptırmaz bence..Benim gördüğüm sanrım Hüseyin hoca gol yemeyelim de öyle yada bir gol atarız mantığıyla bir takım yapma uğraşı içinde..Deplasmanlar için böyle hızlı oyuncuların olduğu bir takıma mükemmel uyar bence..Ama içerde nasıl olur o biraz soru işareti

beşnumara

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ağustos 2010, 09:02:27
gördüğümüz kadarıyla çok çalışmış..bu sene süpriz bi şekilde formayı kaparsa hiç şaşırmayın..hangi mevkide kapar konusuna gelince hoca orta sahada  sol kanatta oynatacak gibi..

Sene başında Beşnumara ile sohbetlerimiz de hoca klasik 4-4-2 oynatmak istiyor diyordu Fatih..
Klasik 4-4-2 nin ortasahada ki sol kanadını kimseye kaptırmaz bence..Benim gördüğüm sanrım Hüseyin hoca gol yemeyelim de öyle yada bir gol atarız mantığıyla bir takım yapma uğraşı içinde..Deplasmanlar için böyle hızlı oyuncuların olduğu bir takıma mükemmel uyar bence..Ama içerde nasıl olur o biraz soru işareti
sezon sonu geldi şampiyonluk mu kutluyoruz abi :) daha sezon başlamadı :D
sezer aynı turgay gibi bana göre.Efendi çalışkan bir o kadar da profesyonel bir oyuncu.Sezer ve turgay sezon başında yedek başlayabilir ama onlara bir şans verilirse bir daha da o formayı bırakmazlar diye düşünüyorum.

babasamsunlu

:D :D

ya işte diğer sezon bitince sezon başı oluyo daaa..hasta etme beni. :):)

oguz_5528

Ben 90 dk topçusu değil,eksik kapatacak bir futbolcu diğer takımlarda oynarken keşke gelse bizde oynasa diyordum,iyi topçu bana göre hâla..

SerhaT55

sezer idmanlarda öne çıkan futbolculardan kendine çok iyi bakmıs

radikal-fma

sezer yeteri kadar yararlanmadığımız bir topçu bence kadroda banko yer bulmalı

ata55

aylar sonra ligte forma giydi. iyi bir yedek.