78- Ahmet Şahin

Başlatan Shane_Falco, 22 Aralık 2009, 23:08:40

« önceki - sonraki »

Musti

emre

maçın özeti: Ahmet varsa kalende illa ki gol yer geri düşersin,forvetinde Bance varsa gol atman mucizeee.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 16 Ekim 2011, 18:46:15
gerçekten üzüldüm Ahmet Şahine...o tezahüratlar yakışmadı taraftara...

taraftara üzülüyomu ki topçu müsvetteleri ben acımıyorum artık.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: GökhanÇağlar - 16 Ekim 2011, 18:46:15
gerçekten üzüldüm Ahmet Şahine...o tezahüratlar yakışmadı taraftara...
bugun bu sogukta o Allahın unuttugu stada gelen herkes ahmete soverdı kusura bakma.
ki yine de çok bişe denmedi.ertugrul kalene dedik sadece.

samuray

iki tane bariz hatalı gol yememeliydi  tutamıyorsan yumrukla sen tecrübeli kalecisin ya saha gaykan top kaygan tabiki sadece sen değilsin hatalı olan takım olarak ne oynadınızki hiç kocaman bi sıfır bu gidişle düşmeye en yakyın takımlardan yybirsiyiz malesef  >:( >:(

masbene

yapmayın arkadaşlar. Ahmet Şahin'e destek olmak lazım zor günlerinde. ayrıca defansın vurdurmaması gereken 2 topun ilkinde Pal Lazar'ın pozisyonunu bozmasından, ikinci pozisyonda ise tamamen defansın topu seyrede seyrede şut çektirmesi ve ağır zemin/şutun sertliği ile topun Ahmetten dönmesinde yenen gollerden bahsediyoruz. bu ligde hangi kaleciler (milli takıma gecenler de dahil) ne goller yiyor biliyoruz, görüyoruz. sabır sabır sabır

LisandroLopez

Hala Ahmet Şahin e destek diyorsunuz arkadaş ya..
Bu adam Bank Asya kalecisi.. Süper lig felan oynamaz.
Kaybettirdiği puanların haddi hesabı yok son 5 maçtır.
Bırakın bu işi artık.. FUTBOLDA GEÇMİŞ YOK!

ahmetsefa55

yok bıde destek destek dıyenlerın aynı hataların devam etmesı durumunda 2 mac sonra ne dıyeceklerını cok merak edıyorum.
ayrıca destek olunacaksa oynadıgı sure ıcerısınde hata yapmayan ustune mac kurtaran ertugrula verelım destegımızı...

RT55

futbolda geçmiş yok-bizi lige çıkarttı ok tşk-artık süper ligdeyiz-her maçta hata üstüne hata-heykelini dikelim ama kesinlikle yedek soyunduralım..

celebi

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Ekim 2011, 19:55:40
Hala Ahmet Şahin e destek diyorsunuz arkadaş ya..
Bu adam Bank Asya kalecisi.. Süper lig felan oynamaz.
Kaybettirdiği puanların haddi hesabı yok son 5 maçtır.
Bırakın bu işi artık.. FUTBOLDA GEÇMİŞ YOK!

ahmete bnları yazıyorsun banceyi savunuyorsun bu nasıl iş

Burak

Ahmet Şahin seni çok seviyoruz ama Samsunsporu daha çok seviyoruz. Lütfen hatıralarımızda ki gibi kal

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 16 Ekim 2011, 20:14:07
ahmete bnları yazıyorsun banceyi savunuyorsun bu nasıl iş

bance hata yaparasa sadce bir pozisyon kaçar..
sonra tekrar bulabilirsin..
ahmet hata yaparsa golü yersin...
Ahmet hata yapma lüksü en az olan bir mevkide oynarken aynı hatayı kopya bir şekidle  iki kere yapması tatkımın zaten az olan direncide kırıdı..
Bence  Ahmete yüklenilmesi gayet doğal Sayın Çelebi de sousa ;)

celebi

yok ahmete yüklenisin de lisandro banceyi savnuyor ya. ben ona atfen yazdım. yani  yağmur bugün ahmet için yoktu elinden top kaydı demeyelim olma ihtimali var. ama abance için bugün takımda tek koşan ve tek pozisyon onun sayesinde oldu muhebbeti çok iyi valla

LisandroLopez

Alıntı yapılan: celebi - 16 Ekim 2011, 20:32:55
yok ahmete yüklenisin de lisandro banceyi savnuyor ya. ben ona atfen yazdım.

Güzel abim Bance benim babamın oğlu da amcamın oğlu da değil ama adam elinden geleni yapıyor ya..
Adam lig tv deki açıklamasında ben gol kralı olmaya da gelmedim çok gol atmaya da gelmedim ben takımıma faydalı olmaya geldim diyor faydalıdan kastı da ben indircem yanımdakiler gol yapacak diyor ama ne onu beslicek ortasahaya nede yanında golü koklayacak iyi forvet oyuncularına sahibiz.Birde karıştırdığımız olay Bance forvet değil santrafor...

celebi

o halde takımın hiç suçu yok petkoviçde (hş petkoviçde suçlu) su. onda da suç yok yönetimde. b iz ne diyekonuşuyoruz ki.