Maç Yayınları Şifresiz Ollsun mu?

Başlatan usare, 23 Kasım 2009, 15:36:34

« önceki - sonraki »

usare

Arkadaşlar trt bundan sonraki dönemdeki maç yayınlarının şifresiz olması hakkında bir anket yapıyor.
Bence maçların şifresiz olması çok güzel birşey olur. Maç zevkimizi aldılar elimizden, bu anketle belkide trt maç yayın ihalesine girecek ve sembolik bir ücretle maçları yayınlayacak. Oylama için;
http://www.trt.net.tr/anket/anket.aspx?anketkodu=5493092d-e541-4c20-a7ab-e5a5a44d5690

Kaptan

cok genc kalmıstı TRT , biran önce alması ve yayaınlarınıda düzeltmesi gerek.

hafatsonu istanbul takımlarının macı için sabahtan aksama kadar eski bantan maclarını vermeleri de ne kadar subjektif olduklarını gösteriyor

Nuri Asan

Samsunsporun olmadığı maçlar şifreli olsa ne yazar,şifresiz olsa ne yazar izlemedikten sonra...

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 23 Kasım 2009, 16:47:48
Samsunsporun olmadığı maçlar şifreli olsa ne yazar,şifresiz olsa ne yazar izlemedikten sonra...

aynen abi.. hiç takmıyorum 4 ezikleri tutanlar şakır şakır ödesinler paralarını daha iyi oluyor bence...

babasamsunlu

gereksiz bir başlık...bu konuyla ilgili söz rahmetli Timofte tarafından bir yazısının başlığında sitenin ana sayfasında duruyor....

gerisi laf...gerisi boş...

Dartagnan

umrumda degıl 3 ezık ... bunları tutanlar takır takır odesınler paraları.

Ollivanders

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Kasım 2009, 21:20:35
umrumda degıl 3 ezık ... bunları tutanlar takır takır odesınler paraları.

samsunspor olduğunda bomba olur ama samsunspor olmadiğinda gereksiz olur o yuzden simdilik gerek yok :)

55.hakan

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 23 Kasım 2009, 18:07:12

gereksiz bir başlık...bu konuyla ilgili söz rahmetli Timofte tarafından bir yazısının başlığında sitenin ana sayfasında duruyor....

gerisi laf...gerisi boş...

usare

Tabiki Samsunspor'umuz da Süper ligde olsa süper olur. Zaten bu ihaleyi sadece bu sene olarak düşünmemek lazım. en az 3-4 yıllık oluyor. İnşallah bizde TSL ye çıkarsak daha da süper olur.

europe_55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 23 Kasım 2009, 16:47:48

kumköylü ahmet

eskiden kanal D samsunsporun maclarini veriyodu ey gidi gunler eyyyy

harbisamsunsporlu5517

ayda 5 tl olacak dıye duydum busene bır mucıze olsada super lıge cıksak seneye trtde maclarımızı ızlesek

King Of The North

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 24 Kasım 2009, 14:14:29
ayda 5 tl olacak dıye duydum busene bır mucıze olsada super lıge cıksak seneye trtde maclarımızı ızlesek

Yaman55

Ölümüne_Samsunspor

Ben Bilmem Abi SaMSunspor için dsmart aldım...