Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Ama takım ışık veriyor(!) bazı arkadaslar kac mactır yenilmiyoruz diyeceklerdir şimdi.

sadece55

Bizi aya da çıkartsan Samsunsporun bu kadar korkak mahkum oynamasını hazmedemiyorum Arkadaş...

55.hakan

Bu maçta teknik direktörler yer değiştirseydi maçı en az 2 farkla kazanırdık.Bu kadar kötü bir Ankaraspor u daha bulamazdık.İkisinin arasındaki fark cesaret ve kazanma isteği.Sen buradan 3 puan alsaydın çok şey değişecekti.Kaybetmek ve berabere kalmak hemen hemen aynı şey çünkü Ordu da potaya girdi.

SametYılmaz55

Adnan'a nasıl tahammül ediyorsun,Erdem'i neden kestin,Fatih'i neden oynatmadın? çok tuhaf adamsın Kalpar

Ertuğrul Sağlam

Prangamisin hocami senin .......................... :kafa:

Furkan

Bilmem nereli bilim adamları bile senin fizyolojini çözemeyecekler. Tarih seni de yazar hoca.

55.hakan

Sen bile bile Adnan ı özellikle Serkan ı oynatıyorsan futbol katilisin Kalpar.

beşnumara

Deplasmanlarda sonradan oyuna aldıklarını 11de baslatsan her şeye rağmen ikinciydik.

SametYılmaz55

anamıza küfür ediyorsun resmen hiç başka bir şey değil

Ellibeş Numara

İkinci devre de yakladığımızın çıkışa mı seviniyim, yoksa birçok kez ilk 2 içine girme şansımız varken deplasmanda hep 1 puan mantığıyla oynattığın takımın şuan ki haline mi? Play off'ta kötü değil ama ilk 2 şansını çok harcadın kalpar hoca. Bu taraftarın kalbi, play off'u kaldırmaz be hocam. :(

yirmiuc

Play off'taki en buyuk dezavantajimiz Huseyin hoca olacak.
Oyuncu tercihleri akla ziyan...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

özkan

hacı senin kafayla playoflarda durumumuz hayal

Raqua55

Serkan çalık ve Adnan'da ne görüyorsun anlayamadım.

##kdc##

Serkan Çalık ve Ekigho konusunda ben de kızıyorum ama Kalpar zaten bunları istemedi ama yönetim takımda tuttu. Hatta Ekigho için Kalpar devre arasında gitsin dedi Emin Başkan ısrarcı oldu unutmayalım.  :(
Adnan konusunda yapacak bişey yok malesef kendisi büyük kaptanımız malum.  :rulet:

Hüseyin Hoca önce bizi kümeden kurtardı, sonraki sene de Süper Lig'e taşıdı. Bu sene yine geldi geçen sene kahvehaneye dönmüş olan takımı Süper Lig yarışına soktu. Afedersiniz ama daha ne istiyorsunuz  :)

Bu adamı "Serpico'nun güzel bir deyimi var öyle yapmak lazım" fakat adam sonuç itibariyle bizde başarılı oluyor, kabul etmek lazım..

lato

Kalpar'ın başarılı olması için elindeki yeteneksiz adamları imha etmek lazımdı. Adam yeteneksiz avcısı. Elinin altında olunca oynatmadan duramıyor. Ama yine de o kadar sıkıntıyla boğuşan takımla iyi bir ivme yakaladı. Taraftar da büyük bir etkendir başarı da. Ama aynı taraftar geçen sene küme düşme mücadelesinde de aynı desteği vermişti. Bu kadar etkili olamamıştı. Ayrıca o kadrodaki Soner, Erdem, Musa Sinan bu sene çoğu maçta ipten aldılar takımı.