Teknik Direktör - Hüseyin Kalpar

Başlatan Sioux, 28 Ekim 2009, 16:59:38

« önceki - sonraki »

binikalamadım

kalpara mari dudu kalpara  :holey: :deli:

Ellibeş Numara

mersin maçı mağlubiyetinin sorumlusu sensin kalpar efendi !!!  :x((

red_white

02 Aralık 2013, 23:57:38 #1157 Son düzenlenme: 03 Aralık 2013, 00:01:04 red_white
bir tv yorumcusunun mersin maçı sonrası hocam herkes istifa edecek misiniz diye soruyor böyle birşey varmı dediğinde gülerek o işler öyle kolay değil dediği doğrumudur? bu doğruysa bu ne pişkinliktir ne terbiyesizliktir. Ayrıca böyle bir hezimetten sonra kendi özel aracıyla antepe gitmesine kim izin vermiştir anlamış değilim.  ismin bile aklıma geldiğimde iğreniyorum senden kaypak kalpar. Senin adın geçtiğinde süper lige çıktığımız sezonki antepe hediye ettiğin maç geliyor şampiyonluk hevesiyle çıktığımız rize maçı geliyor senin kanında var bir sorun defol git onurun varsa

yirmiuc

Hocaya gidemezsin diyebilecek bir otorite yok demek ki.
Herneyse istedigi yere gitsin , boyle bir rezilligi bize yasattiktan sonra huseyin kaplar bitmistir benim icin..

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

cembaba

Geçen sene bir otorite boşluğu vardı. Disiplinsizlik ön plandaydı. Hüseyin Hoca'yla bunun tam olarak dolduğunu gözlemliyoruz. Son maç tam bir facia ve kazaydı. Bu tecrübede bir hocanın böyle acemice hatalar yapması akıl almazdı. Arkadaşlarımın aksine ben Hüseyin Kalpar'ın bizim için ideal olduğuna inanıyorum. Hoca geçen senelerdeki gibi oyuncu tercihlerinde de ısrar etmiyor. O yüzden bu maç kendisine çok iyi ders olacak. İnşallah çıktığımız seneki Güngören maçı gibi bu maçtan da ders çıkararak yolumuza devam eder. En iyi sonuçla devreyi kapatırız.

Desiqner

Yani bu doğru gelir yanlış gelir bilmiyorum ama; Samsunspor sistemi olan bir takım olmadıkça, patlayan bomba modunda futbol oynamaya devam ettikçe Süper Lig'e de çıkarsa takımı istemiyorum ben kendi adıma böyle hocayı.
Doldur boşalt , doldur boşalt Fransa 3. Lig'inde daha sistemli top oynatılıyor...

alperen_55

Kadroda bir türlü istikrarı yakalyamadın.Her maç farklı onbir.Takımın bir 45 dak. farklı 2. 45 dakika farklı oynuyor. istikrar yok, dun top oynuyoruz.Aslında takım kadromuzda iyi ama,sorun sende galiba hoca.

brigand

Bu lig için iyi tercih olduğunu düşünüyordum. Ama kendiyle çelişkisi var. Takımın birşey yapmaya çalışıpta becerememe durumu yok. Aksine hiçbir plan yok. Son maç geçirdiği travmadan sonra maalesef hiç gelemeyecek kendine. En azından benim düşüncem bu.

Emin Aslantuğ

Bence 2 galibiyete bakar. Hüseyin Kalpar bu lig için ideal bir hoca.
Ya Kemal Özdeş gibi genç oyunculara da önem verecek bir isimle anlaşmalıyız veya Hüseyin Hoca ile sonuna kadar.

FaTiH_HaN

takımda pivot santrafor var ve orta yapalicek tek oyuncu canberk yedek. kanatlarda iki tane ne yaptığını bilmeyen adam var adil de gol atacak öyle mi, senin aklına mantığına sokayım.

RT55

mehmet yılmaz

Onu oraya getiren güç, gitmesine de müsaade etmez!
Turgay'ı santrafor oynattı resmen. Serkan Çalık'ta bizim görmediğimiz ne görüyor, merak içindeyim.

seyf55

Kalpar hic bir takimda is yapmaz getirilmesi bile hataydi hatamizin bedeli bunlar

ngonge

Artık savunulacak bir tarafı yok ama sorun sadece onda da değil, takımdaki birçok oyuncu berbat durumda.

Ama hala mı Serkan Çalık'dan birşeyler bekliyorsun, ne yaptı bu zamana kadar da kurtarıcı olarak yenik durumda bu adamı alıyorsun. Haluk bile daha mantıklı bir hareket olurdu. Adnan her maç sıkıntı, gene 11'de başlıyor...

Takımda bir oyuncu topu ayağına aldığı zaman tamamen plansız bir şekilde spontane gelişiyor ataklar. Yardımlaşma 0, Adiloviç top gelmiyor diye kanatlara kaçıyor, düşünün tek kafa topu alacak adamın ne işi var kanatta.

Oyunculara gelirsek: Adnan, Şaban, Cemil, Serkan Çalık, Ekigho.. Bunlar berbat, saymadığım birçoğu da vasatın altında.
Bu yaştan sonra futbolculuk da öğretilemeyeceğine göre, gençler üzerinden kadro yenilenmeli, takviye edilmeli.

orucreis

Artık bunadığını düşünüyorum sir hüseyin.Futbol sana göre değil