Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

berusa55

Mete; 11/17'ye binip eski garajı geçince stad kavşağında in kardeşim. Ordan zaten yürüme 5dk...

kıbrıslı_mete

26 Ekim 2009, 15:46:31 #226 Son düzenlenme: 26 Ekim 2009, 15:47:02 kýbrýslý_mete
Alıntı yapılan: berusa55 - 26 Ekim 2009, 15:45:25
Mete; 11/17'ye binip eski garajı geçince stad kavşağında in kardeşim. Ordan zaten yürüme 5dk...

eyvallah abim sağolasın. SAMSUNSPORUMUZ için her yerden yürürüz be..

kıbrıslı_mete

abiler bi anımı anlatayım size:  ben elazığın bankasyadan düştüğü yıl orda okuyordum üni de. İkinci yarıydı galiba bitime 5-6 hafta kalmıştı, samsunum geliyordu o hafta elazığa. neyse ben durur muyum tabi izmirli arkadaşımla gittim maça bilet on lira. maratonda elazığlılarla oturuyorum ama abi en üst merdivene çıktım gol atarsak kendimi kaybeder sevinirim diye. neyse  maç başladı bizim sercan kariyerinin ilk gollerini orda attı 2-0 oldu. sonra bir tane yedik ama maç bizimdi. o maç sayesinde ligde kalmıştık o yıl. eğer berabere kalsaydık 1 puan farkla elazığ kümede kalacaktı. hiç unutmam gollere sevinmekten arkadaşın sol bacağını morartmıştım, vura vura. ama gerçekten güzel bir gündü. o maçta bizimkiler tribünde arka arkaya dizilip seviniyorlardı. elazığlılar da tezahürat yapmayı bırakıp bizimkilere bakmışlardı şaşırıp da. işte o an öyle gururlanmıştım ki. bir de 2. golden sonra alkışlamışlardı bizi. ben de affeder miyim hiç ben de alkışladım tabi. ama maçtan sonra samsun tribünü çıkışında elazığlılar taş atıyorlardı bizimkilere. içimden hepsini dövmek geldi ama malesef... neyse inşallah bu sene en azından ilk 6 ya girsek ya artık samsunumuz süper lige çıksın ama lafın açıkçası durum hiç öyle görünmüyor. yönetim antrenör futbolcular, bir türlü uymu yaklayamadık. ne yapsak yılmaz vuralı mı getirsek başa..

MeL_55

Arkadaslar maci Internette izleme imkanimiz varmi ?

Ben Ofosu

saat 3.30, takım içinden gelen haberlere göre henüz kadro ve sahaya cıkacak kaptan belli değil. bu işte bir iş var, sanırım yönetim kuracak takımı.

babasamsunlu

:):) demedi demeyin ...eğer bu maçı alırsak ki alacaz ali bilgici ile devam ederiz :):) bunalrın hoca felan alcakları yok
:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::)   ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

onur 55

kenanın kaptanlıgı bıraktıgı kotu oldu.bugun kım kaptan cıkacakmıs bılen varmı?

55sirinler55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 26 Ekim 2009, 16:33:38
:):) demedi demeyin ...eğer bu maçı alırsak ki alacaz ali bilgici ile devam ederiz :):) bunalrın hoca felan alcakları yok
:'( :-* :-\ :-X :-[ :P ::)   ??? 8) :o :( >:( ;D :D ;) :)

parayi hak etmeyene vereceyimize, onunla devam ederizz...

King Of The North

İçimde sıkıntı var,yenmemiz lazım,taraftar da az olur bugün,istatistikler bizi yanıltmasın içerde alalım şu maçı.

harbisamsunsporlu5517

havadabozdu tuh seyırcı  sayısını etkılemez umarım dunku sözde derbıde kahveyı dolduranlar kentının takımın macına gıtmezler yazıklar olsun

onur 55

onur 55

su gıresun a bı vursak rahat rahat bu gece uyusak ne olur yaa