Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

samsunmania

26 Ekim 2009, 00:13:11 #180 Son düzenlenme: 26 Ekim 2009, 00:13:46 samsunmania55
MAlatya 0 Adanademir 4
Sakarya 3 Yalova 4

Alt lige düşünce kaybolmaya yüz tutuyorsun. Bunu Samsunluyum diyen herkesin iyice irdelemesi lazım. Şu ana kadar ne olursa olsun altyapımızla iyi kötü bir şeyler yaptık. Artık altyapımıza da gereken maddi desteği de sağlayamıyoruz. Bir kurtarıcı gelip de bizi bu bataktan kurtarana kadar en azından Bankasya da tutunmamız lazım. Bu maç da o yüzden çok önemli.
Ben ümitliyim. TARAFTAR BU MAÇI ALACAKTIR.

KocumVolkan

edmontdante

samsunmania

jean

söðütlübahçe

allahın ıznıyle guzel destek verıp alcaz bu macı..!

bengülü

sbk yendi bafraspor yendi sizde sıra bu sefer şeytanın bacağını kıralım şu çotanakları yenelim

Kaya

Artık maç günü geldi çattı.Olumsuz düşünceye yer yok herkes verebildiği desteğin en iyisini versin ve bu maçı kazanalım.

**KaR6**

şartı filan yok bu maçın daha, çıkıp kazanılacak, bu kadar..

maviay55

geçen sezonki giresun hezimetini unutmadık..bu maçı alamazsak çok kötü şeyler olabilir bu maçı alıp toparlanmamız lazım bi an önce..seyircimiz alacaktır ben eminim

SametYılmaz55

kazanmaktan başka çaremiz yok artık bugun oynanan maçlardan sonra

cem 55

Gaziosmanpaşalı3455

26 Ekim 2009, 09:54:08 #192 Son düzenlenme: 26 Ekim 2009, 09:57:16 Gaziosmanpaþalý3455
cem kardeşim sabah mesajını aldım akşam 19,30 da mecidiyeköy  inşallah meydanda buluşacağız_İSTANBUL55

kaptan 55

haydi SAMSUNSPOR'LU kardeşini,abini,yiğenini kap gel maça

bugün her zamankinden daha fazla destek gerek takıma.

SSBiz Gençlik