Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

red_white

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 22 Ekim 2009, 13:04:36
bu hafta giresun maçında yönetime büyük tepkiler gelecek sanırım

gelmeside lazımm benceee

ErkÇay55

Bize ters gelen Giresun'u inşallah yenip,eli boş döndüreceğiz.Çotanaklar da bizden korkuyor Samsunu evinde yenmememiz zor :( diye endişeye kapılmışlar bile ???

Yaman55

Alıntı yapılan: ekolayn - 22 Ekim 2009, 15:23:49
Bize ters gelen Giresun'u inşallah yenip,eli boş döndüreceğiz.Çotanaklar da bizden korkuyor Samsunu evinde yenmememiz zor :( diye endişeye kapılmışlar bile ???

4-0 yendiler geçen sene neden korkuyolar

target_t.t.b

adamlara geçen sene 6 puan vedik ligd kaldılar:)artık kıralım şu şansszlığı.

55erhan55

bı çokonatlara bu sene bşr puan bile vermemiz lazım yoksa kendilerini bişey sanıyorlar

Ertuğrul Sağlam

30 Yaşımdayım bu yaşımakadar ne galşibiyetler gördüm Fb, Bjk, Gs,Ts ama şu giresun galibiyetini görmek nasip olmadı :-\

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 22 Ekim 2009, 17:50:09
30 Yaşımdayım bu yaşımakadar ne galşibiyetler gördüm Fb, Bjk, Gs,Ts ama şu giresun galibiyetini görmek nasip olmadı :-\

Ben Kadıköyspor ve Çarsambaspor'un 3. ligde iken bunları yendiklerini çok gördüm. Nereden nereye?.. Bu sefer kazanacağız, iki yıldır bizden alsıkları puanlarla kümede kalıyorlardı.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 22 Ekim 2009, 17:57:34
Ben Kadıköyspor ve Çarsambaspor'un 3. ligde iken bunları yendiklerini çok gördüm. Nereden nereye?.. Bu sefer kazanacağız, iki yıldır bizden alsıkları puanlarla kümede kalıyorlardı.

Zate giresun'un rakibi Çarşamba; Bafra ama gel gör'ki kader bizi bunları ytenebilirmiyiz acaba dedirtiyor....

samsunmania

Ankaraspor'dan Bülent Bölükbaşı ile imzalamışlar bugün. Tehlikeli adam. İnşallah bize karşı oynamaz.

http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20091022/bulent_bolukbasi_imzaladi.html?ref=tur_satb

babasamsunlu

samsunmania

utku_01

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 21 Ekim 2009, 20:17:28
O dediklerini yapabilsek zaten ilk 2 de olurduk 
Geçen hafta bizim maçda giresundaydım.Giresun saldıramıyor savunmalarıda çok aksıyor.Zaman zaman baskı kuruyorlar ama kaleye tehlikeli gelemiyorlar.Bu maçda en çok iş Samsunsporun savunmasına düşüyor o bölge sağlam oynarsa ilerde sıkıntı olmaz bir şekilde gol bulunur

#BAFRALI#

pitbul055