Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: Oflu - 21 Ekim 2009, 21:12:50
Abi fazla karamsar olma, dayak yersin. Düsüncelerimi söyledim, vatan haini oldum...  ;)
ben yenilcez fark yicez demedim ki? maçın hakeminin istatistiğini gösterdim ve altına da ata sözü koydum ;D arsene wenger kimin atası ise artık ;)

Kaya

Güzel kardeşim ilk önce sözlerine dikkat et etrafımızda o kadar vatan haini ******* varken kendi aramızda böyle sözler söylemenin bir anlamı yok bu ülkenin varlığını dirliğini bütünlüğünü isteyen herkes kardeşimiz saflarımızı sıklaştıralım.

Yenilgi muhabbetine gelince öyle düşünüyor olabilirsin ama onu içunde tut daaaaa..

Oflu

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Ekim 2009, 21:13:55
ben yenilcez fark yicez demedim ki? maçın hakeminin istatistiğini gösterdim ve altına da ata sözü koydum ;D arsene wenger kimin atası ise artık ;)

Valla Arsen Wengeri bilmem ama ben zor kurtuldum, iyiki Samsunda kalmiyorum, yoksa odama molotof kokteyli düsmüstü  ;D

Oflu

Alıntı yapılan: iak5529 - 21 Ekim 2009, 21:16:14
   Güzel kardeşim ilk önce sözlerine dikkat et etrafımızda o kadar vatan haini yaramaz varken kendi aramızda böyle sözler söylemenin bir anlamı yok bu ülkenin varlığını dirliğini bütünlüğünü isteyen herkes kardeşimiz saflarımızı sıklaştıralım.

Yenilgi muhabbetine gelince öyle düşünüyor olabilirsin ama onu içunde tut daaaaa..

Tamam tamam konusymuyorum daha  :D

beşnumara

oflu tama gurbette yaşıyon da avatarını da anladık ama imza bölümüne koyduğun resim bence bu site için hiç hoş değil.unutma biz samsunsporluyuz

Sioux

Oflu

Giresunda anti-teknik adam Levent Eris faktörü var, insallah yararimiza olur...

celebi

kaptan 55

bolu şansızlığını kırdık sıra giresunda

YaşarDoğu

AlıntıHoca arayışlarının sürdüğünü, bir hafta içerisinde neticeleneceğini dile getiren Kosif, mevcut teknik kadroyla Giresunspor maçına çıkılacağını belirtti.

Bu adamdan bi cacık olmaz..Sen git sulu  pide pişir Racii,...

SSBiz Gençlik

Giresun yenemez bizi, yenmesi bile düşünülemez...

çarşambalı-55

giresun maçına hoca yetişmicek mi bravo bizimkilerin bahaneleri hazır şimdiden 

kaptan 55

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 22 Ekim 2009, 09:35:51
Bu adamdan bi cacık olmaz..Sen git sulu  pide pişir Racii,...

bu hafta giresun maçında yönetime büyük tepkiler gelecek sanırım

Yaman55

harbisamsunsporlu5517