Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

Yaman55

karadeniz birse ben karadenizli değil trabzonla bir olacağağıma anorhtosis le bir olurum

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Yaman55 - 21 Ekim 2009, 15:59:55
karadeniz birse ben karadenizli değil trabzonla bir olacağağıma anorhtosis le bir olurum

HEPSİ BİR BİZ  TEKİZ :):)

pitbul055

bu maçta özellikle şehir tarafı kale arkasında olacağım.

ayı avına çıkacağım

özkan

la ofliiiiii ofliii giresun bizi yenmişmişmiş kim la giresun bizi yensin..en az 3 tane çaymayan nolsun pazartesi günü...nası samsunsporlusun sen

babasamsunlu

Alıntı yapılan: pitbul055 - 21 Ekim 2009, 16:07:40
bu maçta özellikle şehir tarafı kale arkasında olacağım.

ayı avına çıkacağım

Maç pazaretesi olduğundna bence fazla kalabalık olmayacaklar... keşke pazar olsaydı..

pitbul055

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Ekim 2009, 16:23:19
Maç pazaretesi olduğundna bence fazla kalabalık olmayacaklar... keşke pazar olsaydı..
olsun sessiz ortamda ayı daha iyi avlanır ;D

ali ihsan

Alıntı yapılan: pitbul055 - 21 Ekim 2009, 16:24:14
olsun sessiz ortamda ayı daha iyi avlanır ;D

Bie kasa armut götürün o ayıya ...İninden çabuk çıksın ...

forza_devil

arkdaşlar gerçekten bu sezon daha güçlü bir lig bank asya.. adam gibi 13 yerine 3, 5 tane saglam topcu alsaydık ve bizim kendi futbolcularımızı bu kadar büyütmeyip gevşetmeden adam etmeye calışsaydık konya ile birlikde ilk sıralarda olurduk... en büyük hatamız kaleci hasanı elimizde tutamamk ve orta saha ve defansta acıklar vermemiz.. bu acıklar giresun macında da surerse yenilecegimizden kuskum yok.. herkezin dediği gibi maçı futbolcu değil taraftar alır kendi evinde.. futbolcular maç kazandık demesinler eger gururlanmaya hakları varsa deplasmanda da galip gelisinler..

yeter artık bank asya yakamızı salda evimiz süper lige dönelim..!

çarşambalı-55

çarşambalı-55

Zamanında üçüncü ligte çarşambasporun rakipleri Şimdi adam olmuşlarda samsuna kafa tutuyolar vay ki ne vay......... vay ki ne vay  >:(

utku_01

Samsunspor pas trafiğini iyi gerçekleştirir ve savunmayıda iyi yaparsa zorlanmadan kazanır bu maçı...

ali ihsan

Alıntı yapılan: utku_01 - 21 Ekim 2009, 20:16:34
Samsunspor pas trafiğini iyi gerçekleştirir ve savunmayıda iyi yaparsa zorlanmadan kazanır bu maçı...

O dediklerini yapabilsek zaten ilk 2 de olurduk 

Oflu

Alıntı yapılan: özkan17 - 21 Ekim 2009, 16:16:31
la ofliiiiii ofliii giresun bizi yenmişmişmiş kim la giresun bizi yensin..en az 3 tane çaymayan nolsun pazartesi günü...nası samsunsporlusun sen

Insallah dedigin gibi olur özkan...

beşnumara

maçın hakemi gökhan güneşer. adanalıdır kendisi ve çukurova üniversitesi mezunudur.tff'nin sitesine baktım da ilginç bir istatistiğimiz var gökhan güneşerin istatistiğinde. bizim 4 maçımızı yönetmiş ilk yönettiği maçta kendi sahamızda 2-0 yenmişiz eski adıyla tük telekom lig a'da.sonra 3 maçımızı yönetmiş. antalya deplasmanında 4 yemişiz geçen sene giresun maçının hakemi yani 4 yediğimiz maç ve yine geçen sene içerde 4 yediğimiz altay maçının hakemi :'(

ben mi çok karamsarım yoksa istatistikler mi öyle ::) gerçi şu da var: arsene wenger'in de dediği gibi "isatistikler mini etek gibidir. çok şeyi gösterir ama en önemli şeyi göstermez" ;D >:(

Oflu

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Ekim 2009, 20:57:03
maçın hakemi gökhan güneşer. adanalıdır kendisi ve çukurova üniversitesi mezunudur.tff'nin sitesine baktım da ilginç bir istatistiğimiz var gökhan güneşerin istatistiğinde. bizim 4 maçımızı yönetmiş ilk yönettiği maçta kendi sahamızda 2-0 yenmişiz eski adıyla tük telekom lig a'da.sonra 3 maçımızı yönetmiş. antalya deplasmanında 4 yemişiz geçen sene giresun maçının hakemi yani 4 yediğimiz maç ve yine geçen sene içerde 4 yediğimiz altay maçının hakemi :'(

ben mi çok karamsarım yoksa istatistikler mi öyle ::) gerçi şu da var: arsene wenger'in de dediği gibi "isatistikler mini etek gibidir. çok şeyi gösterir ama en önemli şeyi göstermez" ;D >:(

Abi fazla karamsar olma, dayak yersin. Düsüncelerimi söyledim, vatan haini oldum...  ;)