Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

jean

pazartesiymis yeni fark ettim rize macindan sonra tekrar samsunsporumu gorebilecem ins aliriz bu sefer icimden galibiyet geciyor bu sefer 2-1 alacaz ins

Nuri Asan

rahat olun 3-0
saha içinde kimse su şişesi bile atmaması gerekir.bu ipneler yüzünde sahamız kapanmasın.hesap saha dışında zaten görülürse görülür.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: Oflu - 20 Ekim 2009, 19:32:25
Yenilecegiiiiz....

lan uğursuz kes  şu garabet ağzını...samsunspor yenilecek deyip te ben  demiştim bak deyiportada gezinmek ssana gurur mu veriyor...

sana inat 3 lüyecek ulan bu takım...

çarşambalı-55

ülker çokonat gofretlerinin hiç şansı yok  ;D

Oflu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 21 Ekim 2009, 00:23:26
Bunu kaçıncı yazışın bu topicte? Kan mı çekiyo Oflu o tarafa doğru?

Görün bakin yenilecegiz. Kanim niye ceksin Giresun tarafina??? En yakin arkadasim Giresunlu ama Giresunla baska bi alakam yok?

Alıntı yapılan: Yaman55 - 21 Ekim 2009, 00:34:29
laz kanınmı çekti giresuna

Laz kanim Giresuna niye ceksin? Giresunlular, yapi olarak Trabzonlulardan daha cok Ordululara ve yerli Samsunlulara benzerler!

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 21 Ekim 2009, 06:40:45
lan uğursuz kes  şu garabet ağzını...samsunspor yenilecek deyip te ben  demiştim bak deyiportada gezinmek ssana gurur mu veriyor...

sana inat 3 lüyecek ulan bu takım...

Üslubuna birazcik daha dikkat et, Giresun bu lige cikti cikali dagitiyor bizi. Ben sadece düsüncelerimi yazdim. Gelenek bozulmayacak, yenilecegiz, Giresun puanini 10a cikaracak ve üstümüze cikacak puan cetvelinde. Bana hic birsey Samsunsporun galibiyetinden daha fazla gurur veremez. Ama yenilecegiz, icimde öyle bir his var. Insallah takim yaniltir beni, ama hic sanmam!

Oflu

Alıntı yapılan: gkhn - 20 Ekim 2009, 20:17:29
Evimizde de Giresuna yenilirsek daha çok haftalar olmasına rağmen düşmeyiz inşallah demeye başlayacağım..Ama giresun u samsun da yeneriz gibi geliyor inşallah sen yanılıyorsundur oflu..

Insallah yaniliyorumdur gökhan....

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 20 Ekim 2009, 22:35:47
Oflu, kendini macin son düdügüne kadar bu basliktan uzak tutar misin? bunu basarabilir misin?
ALLAH korusun yenildik diyelim, burada söyleyecegin tek sey var, simdiden belli, "demistim" diyeceksin..
ama senin gibi düsünenlerin inadina, SAMSUNSPORumuz yenecek..yenecegiz..kaybetsek bile..!

Bende isterdim Giresunlu lavuklari yenmeyi, en yakin arkadasim haric genel olarak sevmem Giresunlulari. Kendileri derler zaten Giresundan adam cikmadigini. Ama bu fu$ki yiyenlerde ne $ans var bilmiyorum, bizi hep yeniyorlar  :-[

Fecr_55

@ Oflu..

lütfen negatif düsüncelerini kendine sakla..bi gaza gelmissin masAllah, takilmis plak gibi tekrarlayip duruyorsun, ortami daha da germe istersen..maci baslamadan bitirmek de yeni adet herhalde..! ama biz eski köyün sakinleriyiz..

Oflu

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 21 Ekim 2009, 14:23:29
@ Oflu..

lütfen negatif düsüncelerini kendine sakla..bi gaza gelmissin masAllah, takilmis plak gibi tekrarlayip duruyorsun, ortami daha da germe istersen..maci baslamadan bitirmek de yeni adet herhalde..! ama biz eski köyün sakinleriyiz..

Tamam Nuray abla sustum...

**KaR6**

Bu maçı takım kazanmazsa seyirci kazanır, rahat olun..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Ekim 2009, 14:26:14
Bu maçı takım kazanmazsa seyirci kazanır, rahat olun..

AYNEN ÖYLE....ÇOK ÖNEMLİ MAÇ...KAZANILACAK O KADAR...

kaptan 55

çiço'nun dediği gibi abi biz bağırmazsak bunların iç sahadada galip geleceği yok

futbolcular sadece formasını terletsin,gerisini biz hallederiz.

kaptan 55

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff lu bi dur daa >:(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: pitbul055 - 21 Ekim 2009, 15:37:04
gel ayıııııııı, gelllllllllllll

ayı gelemeeeezzzz onalr buraya gelince karadeniz birdir diye bağırıp oraya gidince dövüşgenlik özelleklerini (!) gösterebilen kişilerdir...