Bank Asya 1.Lig 10.Hafta Samsunspor'umuz:0 - Giresunspor:3

Başlatan Yaman55, 18 Ekim 2009, 15:38:20

« önceki - sonraki »

çarşambalı-55

Futbolculardaki taraftar fobisi galip gelecek futbolcular değil

pitbul055

Giresun kümeyeeeee,giresun kümeyeeeeee,giresun kümeyeeeeeeee

babasamsunlu

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 20 Ekim 2009, 09:54:15
Futbolculardaki taraftar fobisi galip gelecek futbolcular değil

deplasman fobisi olan futbolcularımızın  iç saha hobisiyle bu maçı kazanacakalrını tahmin ediyorum..

mehmet yılmaz

Alıntı67/68 Samsunspor Giresunspor 4-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 0-0 (2.Lig)
68/69 Samsunspor Giresunspor 1-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-1 (2.Lig)
71/72 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
72/73 Samsunspor Giresunspor 0-0
Giresunspor Samsunspor 1-0
73/74 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 1-1
74/75 Samsunspor Giresunspor 2-0
Giresunspor Samsunspor 3-0
76/77 Samsunspor Giresunspor 1-0
Giresunspor Samsunspor 0-0
79/80 Samsunspor Giresunspor 2-1 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 3-0 (2.Lig)
80/81 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 2-3 (2.Lig)
81/82 Samsunspor Giresunspor 1-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-0 (2.Lig)
90/91 Samsunspor Giresunspor 3-0 (2.Lig)
Giresunspor Samsunspor 1-1 (2.Lig)
07/08 Samsunspor Giresunspor 0-1 ( 1. Lig )
Giresunspor Samsunspor 2-0 ( 1. Lig )
08/09 Samsunspor Giresunspor 0-4 ( 1. Lig )
Giresunspor Samsunspor 1-0 ( 1.Lig )

Oynadığımız maç 26
Galibiyet 10
Mağlubiyet 10
Beraberlik 6
Attığımız gol 24
Yediğimiz gol 25

Samsun'da... O 13  G 9 B 2 M 2 A 18 Y 8
Giresun'da...  O 13  G 1 B 4 M 8 A 6 Y 17

Galibiyetin harcindeki her sonucun yalan olacağı bir müsabaka...

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Ekim 2009, 15:07:47

Galibiyetin harcindeki her sonucun yalan olacağı bir müsabaka...
geçen sene iç sahadaki diyarbakır maçı gibi olur diye düşünüyorum.sağlam maç olur ama 1-0 biz kazanırız

gozgoz yýlmaz

teknik direktör değişiklikleri genelde olumlu yansır, oyuncular yeni hocaya kendilerini ispat etmek için uğraşacaklardır, rahat kazanırız diye düşünüyorum.

pitbul055

şu geçen sezonki giresun tribününde polisi arkasına alarak artislik yapan şerefsizlerin resimlerini tekrar koyalımda hafızamız tazelensin

estalpi

samsunspor bolu maçı gibi rahat kazanır... Hocayla takım arasında problem var gibi görünüyodu sonunda hoca gitti ben takımın şaha kalkacağını düşünüyorum.çünkü takımımız kötü takım değil. sadece iii bir maç planımız yoktu organizasyon yoktu. Giresun maçında coşacağız yeni hocayla bakın.... yazın bir kenara....

Gorkem

çapaþ 06

çok sert maç olçak onldarda saldırcak bizimkilerde kaybden ilk 6 yı unutsun bence

berusa55

Alıntı yapılan: çapaş 06 - 20 Ekim 2009, 17:21:23
çok sert maç olçak onldarda saldırcak bizimkilerde kaybden ilk 6 yı unutsun bence

İlk 6'mı?!!

Yaman55

küme düşmeme yolunda 2 takım içinde önemli bir maç

Sercan

berusa55

mrf

arkadaşlar ben son iki yıldır işim gereği giresunda yaşıyorum. size giresunspor hakkında biraz bilgi vereyim. bunlar türkiyenin en borçsuz kulüplerinden birisiydiler. geçen sene sedat pekerin yakın adamlarından birisi olan olgun peker tarafından başkanlık alındı. bu adamın asıl işi menacerlik. kendine bağlı futbolcuları giresuna getirtti. ama aşı tutmadı geçen yıl ve rize ile malatya maçlarını satışla kazandılar. rize maçı tam şikeydi. bunu tüm giresun biliyor ve konuşuyor. zar zor ligde kaldılar ve bu sezon başı aralarında ismail güldüren, emrah eren, hasan üçüncü, özgür bayer gibi süper lig kökenli çok sayıda futbolcuyu transfer ettiler. ama içten içe kaynıyorlar. ismail gükdüren tam bir pislik, hiç bir futbolcu onu sevmiyor. en iyi adamları 55 numara giyen eski ordulu şenol. futblcular son bir aydır doğru dürüst para lamıyor. çoğu huzursuz. yeni hocaları levent eriş. paracı ve komisyoncu bir hocadır. epey bir peşinat almış. ben giresunu seviyorum. güzel bir karadeniz şehri. ama çok yazık olacak. çünkü bu adam sezon sonunda ayrılacak ve ayrılırken de bir hesap çıkartacak. diyecek ki giresunsporun bana şu kadar borcu var. evraklarda da o yazacak ama futbolcuların çoğu kendi elemanları olduğu için adamla diyelim 400'e anlaşmışsa, 200 verecek, kalan 200'ü de kendine borç göstercek. bence giresun büyük bir kumar oynuyor. tutma şansı çok düşük. futbollarına gelirsek, takım oyunu yok. kötü bir takım değil ama ruh yok. aralarında giresunlu emre ile fırat var. diğerlerinin umurunda olmaz. parasızlık nedeniyle gerginler. taraftar grubu olarak maratonda çotanaklar var. onların bize karşı bir terbiyezilklielri olmadı. kale arkasında göreleden gelen bir grup var. onları çotanaklar da hiç sevmiyor. gelene gidene pislik yapıyorlar. geçen yıl bize taş atan ib.eler onlar. mutlaka kazanmanmız lazım. burada makara konusu oldum son iki yılda. maalesef maça gelemeyeceğim, d spordan desteğe devam. en büyük samsunspor.