Yazdıklarımıza Dikkat Edelim !!!

Başlatan ali ihsan, 29 Eylül 2009, 21:25:06

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Son Hacettepe maçında takımımızın kötü performansı ve bir iki densiz oyuncumuzun terbiyesizlikleri yüzünden haklı olarak iyice gerildik.Bu da forumdaki yazılarımıza kadar yansıdı.Lakin artık sakin olmalı ve küfürlü mesajlar yazmamaya gayret göstermeliyiz.Site ve forum olarak bugüne kadar oldukça seviyeli ve kaliteli bir noktada durduk.Ve bunu devam ettireceğimize inancım tam.Ayrıca forumumuza üye olan ve aktif bir şekilde mesaj yazan bayanların da olduğunu düşünerek biraz daha hassasiyette bulunmamızı rica ediyorum.

Akyol

abi kesinlikle katılıyorum çok doğru bir noktaya değinmişsin, takımdaki kalitesizler yüzünden bizimde kalitemiz düşmesin bu site bize emanet emanete gözümüz gibi bakalım...

edmontdante

Jnr.Serkan

aynen katılıyorum küfüre karşıyız ama bunlarda hakediyor neyse stadda söweriz artık

Jnr.Serkan

bence küfürlü tüm mesajlar site yönetimi tarafındann silinmeli.dışarıdan okuyan brisi kalitesiz bi forum demesin

ali ihsan

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 29 Eylül 2009, 21:52:28
bence küfürlü tüm mesajlar site yönetimi tarafındann silinmeli.dışarıdan okuyan brisi kalitesiz bi forum demesin

Site yönetimi mutlaka gereğini yapacaktır ama biz dikkat edersek onları da bu sıkıntıdan kurtarmış oluruz.

celebi

evet ortalık artık durulmalı nasıl olsa stadda devam eder

Recep

bunu istiyorsak eğer angutun ve ekürüsinin başlıkları silinmeli bence her gördüğümde asabım bozuluyor bunlar için küfür bile etmeye değmez ya

europe_55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 29 Eylül 2009, 21:28:26
abi kesinlikle katılıyorum çok doğru bir noktaya değinmişsin, takımdaki kalitesizler yüzünden bizimde kalitemiz düşmesin bu site bize emanet emanete gözümüz gibi bakalım...

Jnr.Serkan

bence taraftar olarak sitemizde trgut ve kankisini kadro dışı bırakmalıyız...

Yaman55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 29 Eylül 2009, 21:51:53
edep ve kalite bir yana hukuki açıdan da sıkıntı yaşayabiliriz .. ekşisözlükte bile mahkemelik olan yazarlar var ..

berusa55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 30 Eylül 2009, 00:01:51
yazdıklarımıza dikkat edelim ve yaman55 , vay bee duygulandım  ;D ;D ;D

Hakikaten ben de garipsedim  ;D ;D ;D

Yaman55

turgut ve sercan kardeşlerimizdir sakin olalım  ;D ;D

babasamsunlu

celebi