Bank Asya 1.Lig 7.Hafta | Samsunspor'umuz 3 - 0 Boluspor

Başlatan MeL_55, 27 Eylül 2009, 18:51:42

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

3-0 lık galibiyet bizi kandırmasın bu futbolla bu sonuç belki bir sezon boyunca bir defa bile zor olur, takım istekli arzulu ama taktik anlayışı sıfır kondisyon'da yetersiz görünüyor çünkü kondisyonu iyi olan bir takım 3-0 önde iken geriye yaslanmaz, kontra atağa iki kişi ile çıkmaz.  3-0 öndeyiz  80'inci dk rakip sahada korner direği yanından faul atışı kullanacağız ceza sahasında hiç futbolcumuz yok ve kendi yarı sahamızda 6 futbolcumuz var faul atışını kullanıyoruz topu alan oyuncumuz korner direğinin oraya sürüyor topu vakit geçirmek için , Allah aşkına Şampiyonlar ligi finalinde Barcelona'ya karşı  3-0 öndeyken bile bu kadar korkak davranmaz hiç bir takım. Futbolcularımız ya kendilerine olan özgüvenlerini kaybetmiş yada takımımız çok güçsüz ki son 5 dakikada bile 3-0'ı korumanın derdine düşüyor. ve takımın bu hali Oktay Delibalta'nın nekadar Samsunspor için gerekli bir futbolcu olduğunu gösteriyor Oktay hem oynayan hem oynatan, ayağına topu alınca direk kaleye yönelen, topu saklamasıyla takımın toplu halde hücum etmesini sağlaya birebirde adam eksilte bilen bir futbolcumuz yani maçı kazansak bile Oktay'ın eksikliğini fazlasıyla hissediyoruz inşallah en kısa sürede iyileşir ve takımımıza döner.

Birde hep aynı futbolculara takılıp kaldığımız için sahada bazı futbolcularımızın gayretlerini gözden kaçırıyoruz galiba, teknik kapasitesi düşük futbol anlayışı gösterişsiz olabilir ama maçın son anına kadar koşup mücadele eden Ömür Ejder'i gözden kaçırıyoruz Ömür gerçekten çok mücadele ediyor. nasılki biz hem Taraftara hemn takıma yapılan ahlaksızlığı taraftar olarak  protesto ediyorsak sahada her şeyi ile mücadele eden futbolcularımızada gereken değeri vermemiz  gerek,

Birde dikkatimi çeken Volkan Çekiç var hücumda ne kadar iyi ise defansta o kadar kötü takım defansına nerdeyse hiç bir katkısı yok denecek kadar az, yaptığı asist ve birkaç güzel hareket bizi yanıltmasın Volkan Çekiç maç içinde top ayağına geldiği zaman oynayan, yetenekli olduğu kadar gamsız, becerili olduğu kadarda bencil, bir futbolcu saha içindeki davranışları hareketleri ve mimikleri beni gerçekten takım adına endişelendiriyor. kendini takımdaki tüm futbolculardan üstün gören, takımın lideri benim havasında olan uyumsuz bir hali var gibi gözüküyor. ve buda takım oyunu, takım içindeki arkadaşlık açısından bakıldığında olumsuz bir halka olarak gözüküyor.

Ve birde kalecimiz Okan hakkında bir şeyler söylemek gerek gün geçtikçe takıma iyice ısındı Bolu maçı'nın kazanılmasındaki en büyük  Okan'ındır çünkü maçın başlarında iki veya üç defa karşı karşıya pozisyonda gol izni vermedi ve olası bir gol yememizde
takımın yaşayacağı sitrese engel oldu inşallah bu formunu devam ettirir ve kaleci sorunumuza çare olur.

Maçın baş aktörü ise bana kalırsa her geçen gün daha kalabalık daha organize ve görselliği bol takımın arkasında taraftar olduğunu hissettiren Şirinler helal olsun size iyiki varsınız Samsunspor sizsiz siz Samsunspor'suz  hep eksik kalırsınız......

berusa55

Murat'ın ve Ömür'ün gol sonrası sevinçlerindeki hırsa bakın. Bize böyle yürekten oynayan adamlar lazım işte:

Kaynak

Ollivanders

lucarelli

deado

kesinlikle Ömür Ejder 'e de helal olsun.sahada yüreğiyle oynayan herkese helal olsun

kumköylü ahmet

jean

ozetine baktim dun d sporda muratin golu gercekten guzel inslalah boyle devam ederiz sibiker samsunsporun bu maci almasi sasirtmadi beni dedi

KareAs55

Alıntı yapılan: jean - 07 Ekim 2009, 11:57:40
ozetine baktim dun d sporda muratin golu gercekten guzel inslalah boyle devam ederiz sibiker samsunsporun bu maci almasi sasirtmadi beni dedi

bende izledim  evimizdeki bütün maçlarda zaten favoriyiz  ::)  ama deplasman :'(

Ertuğrul Sağlam

samet haci

berusa55

Görüntü sorunuyla ilgili DHA bürosunu aradım. Telefondaki kişi ilgileneceğini söyledi; hatta görüntü linkini de istedi ellerindeki video ile karşılaştıracaklar.

55.hakan

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Ekim 2009, 16:07:10
Görüntü sorunuyla ilgili DHA bürosunu aradım. Telefondaki kişi ilgileneceğini söyledi; hatta görüntü linkini de istedi ellerindeki video ile karşılaştıracaklar.
demekki izlemiyorlar maçları 2 haftadan beri görümedilerse rezilliği

55Bafra55

"Kastamonuspor ve Samsunspor yenilgisinin faturası futbolculara kesildi. Yönetim Kurulu,futbolculara 5 bin TL ceza kesti. "http://www.bolugundem.com/shownews.php?opt=manset&id=2276

AntZ

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Ekim 2009, 16:07:10

Link vermedin dimi abi  ;D