Championship Manager 2010

Başlatan maviay55, 24 Eylül 2009, 20:37:38

« önceki - sonraki »

maviay55

yeni oyunumuz cm2010..full türkçe..ben çok beğendim oyun simülasyonu geliştirilmiş sesler fln.. hemen samsunsporumu aldım süperlige doqru ilerliyoruz :)

sizler nası buldunuz oyunu?

cembaba

Alıntı yapılan: maviay55 - 24 Eylül 2009, 20:37:38
yeni oyunumuz cm2010..full türkçe..ben çok beğendim oyun simülasyonu geliştirilmiş sesler fln.. hemen samsunsporumu aldım süperlige doqru ilerliyoruz :)

sizler nası buldunuz oyunu?

hacı lınkı varsa at da ındıreyım.. ;)

maviay55

cem im yok valla dvd aldım oynuyorum :) ama kalite yapmıslar genelde fm oynarım ben o çıkana kadar bunla idare etcez artık  :P

emre

Alıntı yapılan: maviay55 - 24 Eylül 2009, 21:03:43
cem im yok valla dvd aldım oynuyorum :) ama kalite yapmıslar genelde fm oynarım ben o çıkana kadar bunla idare etcez artık  :P

forza fm... :D :D

Yaman55

Ollivanders

Alıntı yapılan: Yaman55 - 24 Eylül 2009, 21:21:57
çok yavaş

yotk bea ustad bence çok hizli .Güncelleme yi indirdikten sonra maç ve oyun akici ve zevkli

Yaman55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 25 Eylül 2009, 00:00:34
yotk bea ustad bence çok hizli .Güncelleme yi indirdikten sonra maç ve oyun akici ve zevkli

guncellemeyi yüklemeden oynadım ondanmıki

Yaman55

samsunspora gelecek kaliteli ucuz yabancı varmı

Ollivanders

Alıntı yapılan: Yaman55 - 25 Eylül 2009, 00:20:41
guncellemeyi yüklemeden oynadım ondanmıki

ondandir ustad :) Lary die bir futbolcu var :) tavsiye ederim ben 5 lig actim ve maclar hizli geciyor. oyun da hizli sadece 8:00 da 5 lig olduğundan kısa bir usre bekliyorsun . Ama tek lig acarsan çok bekliceğini sanmiyorum:)

Yaman55

lary forvet bende forvette serkan aykut ve ahmet dursun var  defans lazım

Ollivanders

defans ne yalan soylim :) bende kenan ve canbazla oynuyorum :) defans transferi yapamadik parasizliktan :)

Yaman55

germencisse

samsunsporu nasıl yapmışlar oktay,murat iyilermi...

Jnr.Serkan

iyilermi ne kelime.ikiside zehir gibi

Ollivanders

ben oktayi oynatmiyorum celili oynattim :) o da emekli oldu