Bank Asya 1.Lig 6.Hafta | Hacettepespor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 19 Eylül 2009, 22:34:07

« önceki - sonraki »

berusa55

Hacettepe'nin esas amacı kriterlere uymayan stadda maçı oynatmak ve bizim taraftarlarımızı stada sokturmamaktır. Kendi seyircileri zaten yok malumumuzca! Ve aciz federasyon Ankara 19 Mayıs Stadında, Yenikent Asaş Stadında, Telekom stadında macı oynatmak yerine Hacettepe'nin kurduğu tezgaha ortak olarak maçı seyircisiz oynatma yoluna gitmektedir! Daha neler göreceğiz bakalım!

55.hakan

yönetim olarak şimdi yardım istesinler spor bakanından sürekli yardım istiyorlar ya

mehmet yılmaz

Ankara Demirspor maçlarını Cebeci'de oynuyor. Bu sezon da 3 maç yapmışlar. Keçirören, K.Şeker ve Kartal Bld. .. Demirspor'u aradım, dedim maçlarınız seyircili miydi, elbette dediler...

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Eylül 2009, 17:40:21
Ankara Demirspor maçlarını Cebeci'de oynuyor. Bu sezon da 3 maç yapmışlar. Keçirören, K.Şeker ve Kartal Bld. .. Demirspor'u aradım, dedim maçlarınız seyircili miydi, elbette dediler...

Ozaman tek sorun Samsunspor taraftarının maça gidecek olması yani Samsunspor taraftarı bu maçta stat'ta olması istenmiyor sonucu çıkıyor ortaya....

özkan

bu işi yapan ne hacettepesi hacettepe diye bi takımmı var ülkede cavcavın mezbahanesi hacettepe ne kdar ayak işleri var hacettepenın ustunden donduruyolar işleri..ama durun bakalım daha ölmedik allaha şükür!!!!

europe_55

Bunun tek aciklamasi var bence: Büyük taraftarimizdan ve o büyük taraftarin önünde büyük oynayan SAMSUNSPORUMUZ´dan korkuyorlar...

kaptan 55

menteşoğlu55

Son dakika... Son dakika... Son dakika...

Flaş... Flaş... Flaş...

Hacettepe-Samsunspor maçı pazar günü 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak...

Futbol Federasyonu geri adım attı ve maç Hacettepe Stadı'ndan 19 Mayıs Stadı'na kaydırıldı...

Pazar günü hepinizi Ankara'ya bekliyoruz...

menteşoğlu55

Samsun ve İstanbul'dan maça gelmek için organizasyon yapan arkadaşlar hemen çalışmalarınıza başlayabilirsiniz...

europe_55

kaptan 55

ister seyircili ister seyircisiz >:(
ister 19 MAYIS'da ister cebeci'de >:( oynatsınlar

hacettepeye vurmamızı engelleyemeyecekler.

eLLis

Tepkiler işe yaramış anlaşılan olması gereken buydu yalandan canımız sıkıldı.

kuzey55

bu mantıksız ve salakça karardan dönmeleri gerekirdi.gerekeni yapmışlar...tepkiler sonuç getirdi

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 24 Eylül 2009, 17:53:06
Son dakika... Son dakika... Son dakika...

Flaş... Flaş... Flaş...

Hacettepe-Samsunspor maçı pazar günü 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak...

Futbol Federasyonu geri adım attı ve maç Hacettepe Stadı'ndan 19 Mayıs Stadı'na kaydırıldı...

Pazar günü hepinizi Ankara'ya bekliyoruz...

berusa55

Menteşoğlu dostum kaynak nedir? Heyecanlandırma bizi! Müjdeli haberi sağlam ver!